חו״ד על ציוד מאיביי?

חו״ד על ציוד מאיביי?

אני רוצה לקנות כמה דברים מאיביי ואשמח לחו״ד שלכם - מי מהם עדיף אם בכלל.
לקראת חודש של טיול בפרו שיכלול גם טרקים.
כמובן שאני לא מצפה או מבקש שתעברו על כל הלינקים - אבל למי שיש כח לעזור - אפילו במוצר אחד- אודה מאוד.

מקלות הליכה:

אני בחור די גבוה - 187.
איזה גובה לפחות צריך לחפש למקל?
עדיף מקל עם אחזיה ישרה או אחזיה ב90 מעלות למקל?

32 שח
33 שח
30 שח ארהב
30 שח ארהב

צמיד נגד יתושים - זה יעיל בכלל? תחליף ללהמרח?

אני מכיר רק את הישרה

חשוב להקפיד על כיוונון הגובה, צורת האחיזה, וזווית המקל ביחס לקרקע לפי תנאי השטח.

האנפה

New member
עוזר מאד, לא יוצאת לטיולים בשטח בלעדיו

אני משתמשת במקלות ישרים אבל רק אחד בכל פעם. מעדיפה שתהיה לי יד אחת פנויה. המקלות עם אחיזת T לא מיועדים לטרקים. הם יותר להליכה בשטח מישורי כאשר דרושה משענת. למען האמת ראיתי אותם רק אצל קשישים.
&nbsp
המקלות היום ברובם טלסקופיים, אז בעקרון אפשר לכוונן אותם לכל גובה. אבל אם אתה גבוה במיוחד לא בטוח שכל מקל יתאים לך.
&nbsp
לגבי הגובה הנכון: בשטח מישורי כלל האצבע הוא שהמרפק יהיה ב-90 מעלות ביחס לגוף.
בעליה מקצרים את המקלות (כמה? תלוי בשיפוע. לפעמים מקצרים עד הסוף) ובירידה מאריכים אותם.

אחד לא, שניים כן

באמת, השינוי מורגש רק כשמשתמשים בשניים. מניסיון, עשיתי טרקים כך וכך וגם בלי. השינוי מאוד משמעותי, ובמיוחד אם הכושר שלך לוקה בחסר. צריך ללמוד איך ללכת עם זה, אבל תופסים את העניין תוך כדי מהר מאוד.

נכנסתי מסקרנות

אבל קח בחשבון את עניין השילוח. אף אחד לא שולח לישראל פרט לאחד שהוא גובה כ37 דולר. בכ180 שקל של משלוח ומוצר אולי עדיף לחפש בארץ

לא שמתי לב. טוב שאמרת

עדיף מקל עם אחיזה ישרה או כמו סבא 90 מעלות למוט?
זה בכלל עוזר?

במקלות הליכה לקנות שניים ולא אחד

זה הטיפ הכי חשוב. אחד לא עוזר בגרוש, רק שניים. לגבי הסוג, לי זה לא שינה - גם כשהלכתי עם שתי מקלות עץ שמצאתי ביער בדרום אמריקה זה עבד.
תמיד נראה לי טיפשי לקנות מגבת במיוחד, אז אין לי מושג. השתמשתי ברגילה.
לא מאמינה בצמידי יתושים וכל זה. תקפיד על חיסונים, מקסימום תתמרח באיזה תכשיר.

ברור שצריך שניים

אני מודה שאפילו לא העליתי על דעתי שאולי השואל חושב לקנות רק אחד...

למעלה