3 שאלות לגבי טיול באירופה

tomeriko t

New member
3 שאלות לגבי טיול באירופה

היי חברים,
עזרתכם בבקשה:
1. מישהו יודע מתי עוברים לשעון חורף השנה באמסטרדם, לונדון ופריז?
2.לגבי נסיעה ברכבת של Thalys מפריז לאמסטרדם ונסיעה ברכבת יורוסטאר מלונדון לפריז - האם מספיק להדפיס את הכרטיסים שנשלחו למייל ולהציג את זה שם וזהו?
3. מיסים - TAX FREE - אם נוסעים ברכבות מדינה למדינה- גם שם יש נציגות של מס הכנסה לגבי זיכוי בTAX FREE?
כלומר אם קניתי דברים בלונדון אוכל לקבל זיכוי מס בעליה לרכבת לפריז? אותו דבר מפריז לאמסטרדם ומשדה תעופה סכיפהול לישראל?

תודה רבה!:)
שבת שלום
תומריקו

בכל מדינות האיחוד האירופי. הכלל: סופ"ש אחרון של אוקטובר

שכולל בתוכו רק את ימי החודש הנ"ל. כלומר, אם שבת או ראשון הם כבר נובמבר, השעון יוזז חזרה בשבוע שלפני כן. אותו הדבר במעבר לשעון קיץ, בסוף חודש מרץ.

tomeriko t

New member
תודה אורלנדה.אם מישהו יכול לענות לי על2 השאלות האחרות אשמח:)

דניאלה1311

Active member
מנהל
לגבי ההחתמה על טפסי החזר המס
ברכבות זה לא הולך.
אפשרי ברכב אבל רק בין מדינת EU ומדינה שאינה חברה כמו למשל גרמניה-שוויץ. בין מדינות ה-EU אין עמדות בקרה ומכס.
כן אפשרי בשדה התעופה של אחת המדינות (במקרה שלך אמסטרדם וקנ יות שעשית בפריז).
&nbsp
לגבי שאלות הרכבות המידע צריך להיות באתר, לשבת ולחפור באתר ולמצוא את המידע. מנסיון שלי על רכבות בגרמניה
ושוויץ, מספיק היה מה שהדפסתי באינטרנט. בדרך כלל זה אמור להספיק, אבל, כאמור, כדי להיות בטוח
תחפש את המידע, הוא קיים.

tomeriko t

New member
המון תודה דניאלה

אז זה אומר שעל הקניות בפריז אוכל להזדכות במכס באמסטרדם?
מה לגיב לונדון לא תופס? בגלל שלא משתמשים שם ביורו?

דניאלה1311

Active member
מנהל
אנגליה לא חברה ב-EU
אולי יש אפשרות להחתים את המכס לפני היציאה מלונדון ביורוסטאר אבל תצטרך לבדוק זאת
או באתר של היורוסטאר או באתר המכס הבריטי.

בצרפת ובאיטליה זה שנים כבר כך, שמזמינים ומה שנשלח במייל הוא

הכרטיס. אני לא רואה סיבה שבהולנד ובלונדון זה אחרת. המידע הזה צריך להיות כתוב בבירור באתר, בתהליך ההזמנה ועל הכרטיס. ברגע ששילמת, אתה מקבל כרטיס אישי, עם מספר הזמנה ועם מספרי המושבים, וזהו הכרטיס שלך לנסיעה הספציפית. אבל שוב, לברר היטב באתר.

למעלה