איזי ג'ט- התיעצתי כאן אז מעדכנת

אשרז4

New member
איזי ג'ט- התיעצתי כאן אז מעדכנת

טסנו איתם ללונדון- גטוויק
אחלה חברת טיסה.

יצאו לנו מחירים זולים מאוד
מטוס לא גדול (שני טורים של 3 כסאות)
עמדו בזמנים
במטוס ניתן לקנות סנדויצים ושתיה במחירים הגיונים (לא זול אך גם לא מופקע יחסית למחירים בלונדות או בשדה אצלנו)
מנגד אפשר לקנות בשדה (לאחר הבידוק) שתיה ואוכל ולהעלות אתכם למטוס)

אנחנו שילמנו על מזוודה נוספת עד 20 קג'

בעיקרון מאושר תיק נסיעה למטוס- לקחנו טרולי קטן לפי המידות שמצויין שם- אפשר לדחוס מבחינת משקל
מותר להעלות גם תיק גב/ לפטופ/שקיות דיוטי ומעיל

מאוד חששנו מנושא המשקל והגודל, הפחידו אותנו שכאן הם ,עושים את הכסף"
בפועל לא בדקו (על אף שיש שם מעיין מתקנים שאתה אמור להכניס את תיק העליה למטוס אליהם ואם חורג בגודל צריך לשלם)
אנחנו בסוף שלחנו הכל בבטן המטוס ולא עניין אותם משקל או גודל (המזוודה שעליה שילמנו אכן לא חרגה מ 20 קג)

בקיצור- מנסיוננו- מומלץ

תודה. כששלחתם למטוס, כמה זמן מראש הגעתם לשדה?

אני תוהה אם שעתיים מספיק כי גם אני מתכוונת לשלוח וזה יהיה בחגים, בחג ממש כלומר כאילו שבת. אני מניחה שאפשר לבוא גם 3 שעות לפני אבל זה נראה לי המון.

טסתי איתם כיוון אחד לפני חודש וחצי והיה מצוין. יחס הדיילים וגם השאלון שהם שולחים אחר כך, נראה שחשוב להם לשמוע את חוות-דעת הנוסעים. רק שבמילנו השער גרוע, לא שומעים כלום כשמתחיל הבורדינג, החלל קטנטן והצפיפות רבה. אבל אולי זה לא באחריות חברת הטיסה. וכמו כן, ראיתי שרבים במילנו עלו למטוס עם יותר מתיק יד אחד, לא בדקו את זה. אולי הם שילמו יותר על האפשרות הזאת אבל הם היו ממש רבים. רק אני כל כך חששתי מהנושא הזה.

urilei

New member
איזיג'ט

אנחנו המראנו ממילאנו לפני כחודש עם איזיג'ט.
לגבי החג - דווקא בחגים העומס בנתב"ג נמוך משמעותית כי אל-על לא טסה ונפח הפעילות שלה בנתב"כ מן הסתם משמעותי מאוד.
בימי החול הסמוכים לחגים, העומס אכן אדיר.
בעיקרון שעתיים מראש זה די מספיק אבל לא מתפקידי להמליץ לך לפעול שלא על פי ההנחיות...
קחי גם בחשבון שהתהליך נעשה בטרמינל 1 וההמראה מטרמינל 3, ותדירות ההסעות לא מאוד גבוהה. אז תמיד עדיף לקחת מרווח ביטחון. אם אין לך משהו יותר טוב לעשות עם הזמן הזה, עדיף להעביר שעה מיותרת בדיוטי פרי מאשר לרוץ כמו מטורפים ולקחת סיכונים.
לגבי כבודת יד - יש באתר שלהם מידות. המידות הן פחות או יותר של שקית בד גדולה של סופרמרקט. אז עדיף לקחת אחת כזו איתך ולוודא שכל הציוד שלך נכנס לשם ולא בדחיסות בלתי מתקבלת על הדעת. אין צורך להתפרע. באמת. אני הבנתי בסופו של דבר שהגבלות הכבודה הן בסך הכל דבר מבורך והוא מונע ממני לקחת את כל הבית על הגב. ציוד מיותר לחלוטין שבאמת אין בו צורך.

טרמינל 2 במילאנו הוא בעיקרון טרמינל ששייך לאיזיג'ט בלבד, כך שמה שקורה שם הוא די באחריותם... רמת השירות בהחלט לא מדהימה, אבל מצד שני אנחנו גם לא באמת רוצים לשלם עוד 300 דולר לכרטיס בשביל לטוס בטרמינל "יפה" ונוח עם שרוולים...

תודה, כנראה אכנע לטירוף ואבוא 3 שעות מראש

אני עוד חולמת שאיזי ג'ט יכתבו שהם פותחים את הצ'ק אין שלהם שעתיים מראש כמו באיטליה. אבל זה כנראה לא יקרה כאן. אין לי גם ממש תירוץ, הטיסה הבאה שלי יוצאת בשעה נורמלית כך שלא מדובר על לבוא לשדה ב-3 לפנות בוקר במקום ב-4.

המזוודה שלי בדיוק במידות שלהם, אפילו קצת פחות, ואני אורזת מעט (ל-8.5 ימים ארזתי חפצים ששקלו יחד עם המזוודה 6.5 קילו, בחזור שלחתי כי הבאתי רטבים וממרחים שאי אפשר היה לעלות למטוס), זה הדבר הכי טוב שיש, גם לטיול של שבועיים לא אארוז הרבה יותר מזה. פשוט הם כאלה נחרצים באתר שלהם שכשחזרתי ממילנו (לפני חודש וחצי) ראיתי שהרבה עולים עם יותר מתיק אחד, ולא מדובר בשקית דיוטי פרי שמצטרפת לתיק.

ולא חשבתי על זה שהתנאים בשער העליה למטוס הם פונקציה של המחיר ששילמנו. תודה על ההארה.

michaleng

New member
אם את מגיעה (למשל ברכבת, כמונו) לטרמינל 3

תביאי בחשבון שההתנייעות בשאטל לטרמינל 1 גם לוקחת את הזמן שלה. או שכבר חישבת את זה ואת שואלת על הצ׳ק אין.

לא, ביום שאני נוסעת בו אין רכבת כי המדינה שאני חיה בה לא

סבורה שתחבורה ציבורית היא שירות בסיסי שמגיע לאזרחית 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. הורה מתנדב כנראה יסיעני ואם לא, נהג מונית.

urilei

New member
רגע, את עם כבודת יד בלבד?

אם כן, ייתכן שאת יכולה להגיע ישירות לטרמינל 3 (חשוב לברר, אני לא יודע) ואם כן אז גם שעה וחצי לדעתי זה מעל ומעבר.
התכוונתי בגדול לשלוש שעות מהרכבת (שממנה צריך גם לקחת שאטל פנימי). אם מישהו מסיע אותך ישירות לטרמינל 1 אני חושב ששעתיים זה די מספיק. התהליך בטרמינל 1 לא אמור לקחת יותר משעה בהגזמה, וגם אם עוד חיכית 20 דקות לשאטל ל-3 - את עדיין בסדר.

לא. אמנם המטען יהיה קל והמזוודה כנראה אותה אחת אבל אני רוצה

לקחת חפץ חד. נסיעה של 15 יום ארוכה מנסיעה של 8 ויש דברים שאני לא רוצה להתפשר עליהם. ובאותה הזדמנות אקח קצת יותר נוזלים ולא בטוח שכולם יטעימו למיטת הסדום של השקית המטופשת, שהיא מקור לסטרס בפני עצמו. בחזרה ברור שאחזור עם פסטו ובטח עוד כל מיני כך שברור שאשלח.

לאונידס

Active member
בנתב"ג קורים כל מיני ניסים ונפלאות שלפעמים דורשים 3 שעות

בפעם האחרונה שטסתי מטרמינל 1 היו שני מסלולי שיקוף + ביטחון.
התור בו עמדנו נעצר, אחרי 10 דקות ביררנו מה קרה והסתבר שיש איזה תייר שהבידוק שלו צריך להיות יותר מעמיק.
אז הסלקטוריות עצרו את התור עד שיגיע הבודק בדרג גבוה יותר - מטרמינל 3.
אחרי רבע שעה התחילו צעקות, הסלקטוריות הזיזו את אותו תייר הצידה ונתנו לתור להתקדם עד שנראה להן שכל אלה שעשויים לצעוק שימכרו להם שוקולד עברו ואז עצרו את התור בשנית, עד שאנשים בזנב התור התחילו עוד פעם לצעוק.
&nbsp
בקיצור יכול להיות שתשתעממי מאוד בשדה אחרי שעברת ממש בזריזות כל כל תהליך הנוסע אבל יכול להיות שה3 שעות יהיו חיוניות - אי אפשר לדעת מראש.

שוכנעתי. אגיע כ-3 שעות לפני. כי מה שאחרי ההרפתקה הזאת שווה

מספיק כדי שלא להחמיץ אותו.

oren1947

New member
ערב חג השבועות..שעות הלילה ההוא בעת

שטסנו לטיול בפורטוגל,היה הטרמינל עמוס ופקוק באנשים היוצאים את הארץ.אני עוד לא ראיתי כל כך הרבה נוסעים בנתב'ג כמו בלילה הוא

במצב רגיל, בטיסה רגילה, לא בחג

כאשר נוסעים רק עם טרולי ומדפיסים כרטיסי הטיסה בבית, לוקח להגיע מחלק ה"קרקע" לחלק "שמיים", 20-30 דקות (מנסיון)

viczi

New member
תודה רבה על המידע ושאלות

הי,

תודה רבה על מידע.
אני רוצה לנסות לרכוש כרטיסים ללונדון עם איזי ג'ט לאביב הבא אבל קצת חוששת.
עד כמה התהליך של בידוק בטרמינל 1 ומעבר לטרמינל 3 מסובך? תוכלי לתאר אותו?
איך שדה התעופה לוטון?

תודה!

למעלה