התייעצות הזמנת טיסה

MineSweeper

New member
התייעצות הזמנת טיסה

שלום לכם, אשמח לדעתכם:
מצורף צילום מסך מאתר השוואת מחירים לטיסות, האתר מוביל למגוון סוכנים שמשווקים את הטיסה הספציפית במחיר המצויין.
הייתם מזמינים טיסה שאלה הפרטים עליה? אין שם חברת תעופה (בראשון), בשני מדובר באיזה צ'רטר.
בחיפוש באתר נתבג לא מצאתי בטיסות המתוכננות טיסה שעונה בדיוק על השעות האלה.
מצד שינ השעות נראות מושלמות ומתאימות לנו ובל, והמחיר בסדר.

דעתכם?

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני מבינה שזו הזמנה שאי אפשר לבטל?
מה יקרה אם יתברר, כמו שבדקת, שאין בשעות האלו טיסה כזו ואז יסתבר לך שהשעות מאד לא נוחות?
אם זה לא משנה לך, כלומר ענין השעות ומי זו חברת התעופה, אז לכי על זה. בסך הכל מדובר בטיסה
של כמה שעות. אישית הימרתי על ויסה פנימית בארה״ב אבל ידעתי מראש את שעות הטיסה (לפנות בוקר)
כך שלא הייתה כל הפתעה. זה פשוט ענין של סדרי עדיפויות. המחיר הוא הגורם הכי חשוב? לכי על זה.
מה שיכול לקרות שיזיזו את שעות הטיסה.

שלוש11

New member
יש שם משהו מוזר

איך יתכן שממריאים מתל אביב ביום חמישי ב 5:20 ונוחתים בורונה ביום שישי ב 8:00 . טיסה ישירה שלוקחת יותר מ 24 שעות? או שאני מפספסת משהו.

משהו מאוד לא הגיוני בפרטים.

המראה בהלוך ביום ה' ב5 ונחיתה ביום ו' בשעה 8.00? טיסה מסביב לעולם?

להניח את הכסף על קרן הצבי.....

1. במפורש כתוב שהטיסה ישירה ולוקחת יום+
2. לא ראיתי חברת נסיעות ולא חברת תעופה
3. אף אחת מהטיסות לא מצויין עליה, בניגוד לחוק, אם היא אושרה על ידי מנהל התעופה או לא.

לפחות נקודות אלו מספיקות כדי להבין שמדובר בצבי מהיר מאוד.....

האנפה

New member
לא הייתי פוסלת על הסף

קודם כל הטיסות באמת קיימות. בשעות קצת אחרות ממה שכתוב (נורמאליות יותר לדעתי) אבל מספר הטיסה הוא זה שקובע ולא השעה.
שנית, שתי הטיסות הן טיסות שכר. ככל שידוע לי כל הטיסות לורונה הן טיסות שכר, אז אין לך ממש ברירה.
מה שהייתי עושה: מתקשרת לסוכנים שמשווקים את הטיסה ומדברת איתם. אם יש להם פרטים נכונים והם אמינים עליך, הייתי הולכת על זה.

לאונידס

Active member
לא נראה אמין, לא הייתי מזמין

לקנות טיסה עלומה שיודעים מראש שהיא לא קיימת?
אני יכול לפרסם עוד 30, טיסות נהדרות אבל שלא קיימות אין בעיה לפרסם

MineSweeper

New member
תודה לכולכם, גם לי נראה מוזר ולכן טרם הזמנתי,

גם לי היה נראה מוזר ה-+1, הנחתי שזו טעות...
איזה אינטרס יש להמון חברות לפרסם את אותה טיסה שלא קיימת?? לא מבינה את זה

dudi4321

Member
ברגע זה ממש יש 3 מטוסים באויר של NEO

ובבדיקה באתר של טיסות בזמן אמת הנחיתה הוזזה לשדה תעופה אחר.

לאונידס

Active member
מדובר בפרקטיקה ידועה, תעשי חיפוש באינטרנט ותראי

קיימת תופעה נפוצה של פרסום טיסות שלא קיימות, טיסות קיימות אבל במועדים אחרים וכו׳
קודם תתני את הכסף, ייומיים לפני הנסיעה יגידו לך שחברת התעופה החליטה לשנות מועד טיסה ו״זו טיסת שכר ואין מה לשעות״.
כמה אנשים יבטלו את החופשה אחרי שההזמינו לינה, שכרו רכב, מצאו סידור לילדים, הודיעו על חופשה בעבודה?
אני לא אומר שזה בהכרח מה שקורה כאן, אבל זו אופציה.

לאונידס

Active member
ואכן מוגשות על כך תבועות באופן תדיר

ואם היה לנו שר כלכלה מתפקד היו מוגשות תביעות פליליות.

urilei

New member
אם זה רלוונטי לך

מסתובבות באתרי "הרגע האחרון" די הרבה טיסות לוורונה בפחות מ-200$ בתקופה האחרונה. אין לי דרך להבטיח שבספטמבר זה ימשיך להסתובב שם, אבל אני משער שכן.
אם אתם גמישים גם לתפוס ברגע האחרון טיסה ליעד אחר בסביבה כמו מילאנו, ונציה, ברגמו או משהו כזה, אני מאמין שעדיף לחכות.
ולשאלתך, מוזר מאוד שהטיסה הישירה נמשכת 27 שעות. זה מעיד בוודאות על תקלה ברישום, ומי יודע מה השעות האמיתיות של הטיסה.

למעלה