אנחנו יוצאים לטיול לחו"ל וצריכים

הדרכתי מספיק קבוצות לטיולים בחו"ל (אירופה)

והיו גם דתיים, ואיש מהם לא הביא איתו אוכל מהבית, ולא שמעתי תלונות מאף אחד..

ארוחת בוקר:
דיסה, גבינות, ביצים (גם חביתה אם לא הכניסו פנימה דברים), ירקות, פירות, זיתים, מיץ, קפה, לחם, דגנים.

ארוחת צהרים:
דג ותפו"ד אפויים בתוך נייר כסף (מביאים מהבית רק צלחות פלסטיק וסכו"ם שממש לא תופסים מקום), מיץ, תוספות.
מרק ירקות, מרק עגבניות, מרק מינסטרונה.

ארוחת ערב:
כמו ארוחת בוקר עם תוספות הניתנות בערב, כמו עוגות וכדומה.

כך שאין שום בעיה בנדון, כי אני ממש לא רואה איך מישהו מתקיים בחו"ל ממרחים על קרקרים, זה סתם עינוי.

ולא אכנס כאן לענין פסיקת הרמב"מ.....

אודרי11

New member
דתיים תמיד מביאים אוכל מהבית..

עדיין חרוט בזכרוני מראה קופסת הסרדינים "סטאר" שנלקחה לטיול בצ'כיה, חשבה שתעשה חיים, אבל לבסוף נחה לה בפח האשפה בקרלובי וארי, שריד לארוחת הצהריים העלובה, של זוג הסרוגים שהיו איתנו על האוטובוס...

היו לי קולגות בעבודה ..דתיים סרוגים, ותמיד היו בינהם השיחות מה לוקחים לטיול...טונה, סרדינים, קרקרים, אבקות מרק, יין לקידוש, גפילטע משומר....אוי וואי..

sol11655

New member
בטיול מאורגן לתאילנד זכור לי דתיים הביאו אננס בקופסת שימורים

כאשר בכל פינת רחוב מוכרים אננס טרי חתוך ומרענן...הזוי .

רזאי

New member
לא נכנסת לענייני פסיקות, השקעתי הרבה מאמץ

כדי להתרחק מפסיקות.
אני מכירה הרבה (מאוד) דתיים, ואף אחד מהם לא היה אוכל את מה שתארת. בארוחת בוקר הם אוכלים ביצים קשות שמוגשות בקליפתן וירקות ופירות שלמים. שום דבר שבושל ו/או נגע בכלים של המלון לא קביל, בטח לא מרקים ותבשילים.

R750-Girl

New member
מנסה לא לשפוט אנשים

ובגדול, כל זמן שהם לא מחליטים בשבילי מה לאכול (ובהרבה תחומים הם כן) - בעיה שלהם ושיסתדרו בעצמם ושייתנו חשבון לחבר הדימיוני שלהם.
כמו הקתולים, סוג של הלקאה עצמית (רק עם בטחון עצמי שהם יותר טובים מכולם)

dudi4321

Member
אפשר יופי גם

חביתה ליום הראשון
נקניק או בשר מעושן פרוס מוכן בתוך האריזה האטומה. אפשר גם דג מעושן פרוס באריזתו המקורית.
אפשר גם גבינ"צ ליום השני.
ובכלל כל ממרח שנמצא על מדף בסופר לפי טעמכם. למשל טחינה גולמית, דבש, ריבה, חמאה בקופסה חד פעמית אטומה, לאבּאנה, ממרח בטעם כבד בקופסת שימורים קטנה.

למעלה