הלינק "ויזה לאמריקה באופן עצמאי" כאן בכלים ומידע, אינו עובד

הלינק "ויזה לאמריקה באופן עצמאי" כאן בכלים ומידע, אינו עובד

האם יש למישהו קצה חוט בשבילנו ל"כיצד מוציאים ויזה לארה"ב באופן עצמאי" ?

תודה מראש.

תודה רבה. נקווה שתצליחי לתקן את הלינק. ואם לא

שיהיו כאן מומחים לעזרה

דניאלה1311

Active member
מנהל
לצערי לא הצלחתי.
במקום זה הכנסתי את הלינק לאתר השגרירות. מה לא מובן באתר? האם את זקוק לעזרה
בתרגום? צריך למלא את השאלון באתר, לרשום את מספר האישור, לשלם, לקבוע תור. לגשת
לשם ביום ובשעה שהתור נקבע. הדרכון יגיע (אם הויזה תאושר) שבוע לאחר הפגישה בשגרירות.
זה בקצרה כל הסיפור.

רזאי

New member
כשאת שומעת על כל אלה שלא קיבלו ויזה,

בד"כ מדובר בצעירים אחרי צבא. אלה נמצאים בקבוצת סיכון מבחינת האמריקאים, כי רבים מהם נוסעים לעבוד בעגלות באופן בלתי חוקי.
אנשים מבוגרים שיש להם מקום עבודה קבוע, והרבה דברים שקושרים אותם לארץ, בד"כ לא נתקלים בבעיה. כדאי להגיע מסודרים ולבושים בצורה מכובדת, לא מכנסיים קרועים וכפכפי אילת, ולהביא ניירת שמעידה על הקשר לארץ.

לאונידס

Active member
אני דווקא שמעתי בעיקר על מהנדסים בחברות מכובדות

שקיבלו ויזת תייר/עסקים לשנה אחת בלבד או בכלל סורבו.
מדובר במהנדסים שעובדים בחברות שנמצאות גם בישראל וגם בארה"ב והממשל האמריקאי רוצה שהם יוציאו ויזת עבודה וישלמו מס הכנסה לארה"ב.
מכיר חברות שנכנעו והחליטו להוציא ויזת עבודה לעובדים כאלה אבל דפקו את הממשל בהפוך על הפוך, כתובת העבודה והמגורים בוושינגטון (המדינה, לא DC).

רזאי

New member
מכירה כמה וכמה שמקבלים כל פעם ויזה לשנה.

לא מכירה מישהו שסורב. לפעמים מדובר בחברות ששולחות אנשים יותר מידי פעמים עד שמתעורר חשד שהם בעצם באים לעבוד. לפעמים פשוט חוששים מריגול תעשייתי. כל אלה שאני מכירה היו צריכים לחכות כמה שבועות עד שאישרו להם את הויזה, אבל בסוף היא אושרה לזמן קצר.
משמועות אני יודעת על כאלה שסורבו, אבל בד"כ הם שליחי חברות שעברו את הגבולות מבחינת ממשלת ארצות הברית.

לאונידס

Active member
אני מכיר מנכ"ל שסורב

ואני בטוח שאף אחד לא חושד שהוא מתכוון לעבוד בעגלות.
&nbsp
פשוט רציתי להגיד שהמסורבים הם לאו דווקא צעירים יחפנים שבאים לעבוד בעגלות

רזאי

New member
אכן, לאו דווקא.

מצד שני, אלו שמסורבים בגלל עבודתם, יודעים מראש על הבעיתיות. אני מניחה שהם לא יגיעו לשאול שאלה כזאת בפורום.

דניאלה1311

Active member
מנהל
גם אני מכירה מנכ"ל שסורב
הם פשוט לא נותנים לו ויזה - הם לא אומרים את זה, פשוט הוא מחכה ומחכה כבר למעלה משנה.
&nbsp

למעלה