תכנון טיול לניו יורק , מאמי וקנקון...

תכנון טיול לניו יורק , מאמי וקנקון...

אולי מישה ו יוכל לעזור לי או לפהנות אותי למי שכן יוכל לסייע לי לתכנן טיול של 3 שבועות בארצות הברית
התכנון הוא כמה ימים בניו יורק בהגעה.
משם טיסה לקנקון ל 3-4 ימים
משם טיסה למיאמי 3-4 ימים
הפלגה קצרה לבהמס נסאו 1-2 ימים
חזרה לניו יורק 3-4 ימים

נשמע הגיוני? ארוך מידי? עמוס מידי?
כל סיוע כמובן גם בתשלום יתקבל בברכה
תודה, איציק

YHS

New member
נשמע הגיוני

החיוב על סיוע זה יינתן בתרומה של 100 ש"ח לזכות אלו"ט

תגמרו את עצמכם עם הג׳ט לג.

החוף המזרחי וקנקון באיזורי זמן שונים לכיוון אחד. בהאמס אזור זמן אחר לכיוון השני.
עדיף מיאמי בהאמס ואז קנקון או ישר לקנקון ופשוט יותר זמן בניו יורק בסוף או כל וריאציה אחרת.
כל זאת מתוך ההנחה שמבחינתי זה יותר מדי יעדי בטן גב עם מרחקים גדולים בינהם שלא לצורך. קחו שבועיים בבהאמס ואחד בניו יורק או בקנקון וניו יורק. עזבו אתכם ממיאמי, מקום משעמם ויקר מלא באנשים מפוקפקים.

YHS

New member
לא נראה לי שיש כאן ג'ט לג

זמן הטיסה בין ניו יורק לקנקון הוא כשלש וחצי שעות. לערך כמו הטיסה מישראל לפאריס. בטיסה לפאריס אין ג'ט לג. יתרה מזאת - הפרש קו האורך בין ניו יורק לקנקון הוא כעשר מעלות. ההפרש בין תל אביב לפאריס הוא פי 3 מזה. הגורם העיקרי לג'ט לג הוא חציית קווי אורך על פני פרק זמן קצר. בטיסה מצפון לדרום (או להיפך) אין ג'ט לג. לדוגמה, טיסה ישירה מפרנקפורט ליוהנסבורג לא תגרום לשום ג'ט לג על אף אורכה.

dudi4321

Member
כשחוצים את קו המשווה הג'ט לג מתאפס.

סתאם..

הג׳ט לג הוא קודם כל מחציית האטלנטי.

ואז כל המסביב זה בונוס. לאדם ממוצע לוקח 3 או 4 ימים להתאפס. קנקון שעתיים הפרש לצד אחד והבהאמס לצד השני. אני עומד על דעתי שהמסלול לא יהיה כיפי.

YHS

New member
אין לי כלל ויכוח

אם אתה חושב שזה לא יהיה כייפי. זו דעה לגיטימית. יש כאלה שלא אוהבים את לונדון וכאלה שלא אוהבים את הודו. אין לזה דבר וחצי דבר עם ג'טלג.

למעלה