חברת אגיאן - מה המטען המותר?

חברת אגיאן - מה המטען המותר?

שלום לכולם, אשמח לעזרה בהבנת נבכי תנאי המטען של חברת אגיאן.
יש להם מטען שאפשר לקחת ללא תשלום או שהכל בתשלום?
באתר יש חלוקות לטיסות שונות (שלנו מתל אביב לאתונה).
יש מחלקות שונות - עסקים, אקונומי, בהזמנה שלנו כתוב GOLIGHT.
אם טעיתי יסכימו לשנות?נראה לי שהזמנתי יותר מדי מזוודות שלא לצורך.
(גם אם לא יחזירו לי לפחות אלמד לפעם הבאה).
תודה רבה.

גולייט הוא הכרטיס הזול שלהם

מותר לך תיק עליה למטוס (8 ק"ג),
כל מזוודה (עד 20 ק"ג) יש להזמין מראש לכל כיוון בנפרד והמחיר 27 יורו למזוודה לכיוון.
עדיף להזמין את המזוודות באתר או אצל הסוכן, כיוון שבשדה התעופה המחיר כפול.
הכרטיס ללא ביטול.
שינוי בכרטיס 40 יורו.

ממש תודה ועוד שאלה

אני הבנתי - עכשיו אני רואה שבטעות - שהמחיר לא כולל בכלל תיקים ולכן הזמנתי תיק בתשלום לכל אחד מאיתנו (אנחנו ארבעה).
זו תוספת נכבדה למחיר ועכשיו אני רואה שלא נצטרך את כל זה.
כל שינוי 40 יורו? גם הפחתה במטען?
ושאלה נוספת - 8 ק"ג זה גודל של טרולי או פחות?
בעצם הגודל כאן לא משנה - רק המשקל?
20 ק"ג - איזה גודל זה בערך?
תודה רבה מאוד.

השינוי 40 יורו מדובר בכרטיס הטיסה.

אחרי כל כך הרבה שנים, מסתבר לי שאני לא צריך מזוודה. אלא רק עם טרולי שעולה למטוס שלי- בגודל 54x38x21 (סמסונייט)
באתר אגאין כתוב שתיק העליה למטוס צ"ל - 8 ק"ג גודל 56x45x25
לגבי מזוודה כתוב רק משקל , בסוג כרטיס זה 20 ק"ג, בכרטיס היקר יותר 23 ק"ג, ובכרטיס היקר 32 ק"ג.

וגם אם הגודל מתאים, והוא כפי שציין מאיר

יתכן מצב שבו מבקשים ממך בכל זאת לשלוח את התיק לתא המטען, זה קרה לי לפני כמה שבועות. נסעתי עם אגיאן לאיטליה דרך אתונה והמזוודה שלי עמדה בגודל הנדרש והיתה אפילו קטנה מעט. היא שקלה פחות מ-8 קילו ובכל זאת, כשבאתי לעשות צ'ק אין לטיסה לאיטליה, אולי כי הייתי בין האחרונים להגיע לאזור הצ'ק אין (לפני שהתחיל), פנתה אלי אשת צוות אחת ואמרה שכיוון שהמטוס מלא, היא מבקשת ממני למסור את המזוודה כשנגיע אליו. לא אהבתי את זה והתהליך הזה עיכב אותי אחר כך באיטליה (ובדיוק בגלל זה לקחתי טרולי למטוס) אבל זה מה שיש ויתכן שהם גם מציינים אפשרות כזאת באתר שלהם. לא נדרשתי, כמובן, לתשלום נוסף, כי המטען שלי עמד בכל הדרישות. ובנוסף, היו גם אנשים שעלו למטוס עם מטען גדול יותר משלי. אלה החיים.

שינוי בכרטיס בד"כ לא כולל מזוודות

אלא דברים כמו שם הנוסע, תאריך הטיסה.
אבל למה שלא תתקשר אליהם ותבדוק, או תגלוש לאתר האינטרנט ותראה שם? הרי בכל מקרה תצטרך לבצע את השינוי עצמו, אז מתישהו לא יהיה מנוס מלדבר איתם, אם וירטואלית או טלפונית.

אגיאן - שינוי הגדרות מטען

דרך אגב אני בת.
אין טלפון להתקשרות, רק אפשרות להודיע במייל וכבר שלחתי.
ייקח לי ימים של נבירה כדי להגיע לתשובות שאולי חלק מהמבקרים פה יודעים כבר. זה מאוד לא ברור באתר.
אז אם מישהו כבר היה בסיפור של שינוי הגדרות מטען עם אגיאן, לאחר הזמנה - אשמח מאוד אם ישתף אותי בתובנותיו.
ואם יש באיזשהו מקום גם טלפון שאפשר להתקשר אליו - אשמח מאוד מאוד לקבל אותו.
תודה רבה על התגובות. זה מאוד עוזר לי.

תודה רבה!

אגיאן, ריינאייר, וויזאייר - כללי מטען

צללתי לנושא המטען - גיליתי את האופציה של התכתבות עם נציג.
אני אקדים ואומר שהטיסה שלנו היא דרך שלוש חברות -
מתל אביב לאתונה עם אוגיאן
מאתונה לבודפשט עם ריינאייר
מבודפשט לתל אביב עם וויזאייר
אז ככה:
באוגיאן אפשר תיק אחד חינם, במשקל עד 8 ק"ג, בגדלים 56X45X25. כפי שנכתב פה למעלה על ידי הגולש (וגם סוכן נסיעות?) מאיר שפירא. זה מעט מדי, ולכן הזמנתי 4 תיקים בתשלום נוסף עבורנו - אחד לכל נוסע. אני קצת מצטערת שהקדמתי להזמין - יתכן והייתי משנה בהמשך את ההרכב של התיקים. לדעתי כבר לא ניתן לשנות (לא ביררתי עדיין סופית).
בריינאייר מסכימים לשני תיקים חינם - האחד 55X40X20 והשני 35X20X20. כל אחד עד 10 ק"ג וביחד 20 ק"ג ללא תשלום, שזה יפה. שני התיקים מלווים את הנוסע במטוס ובעיקרון לא נשלחים לתא המטען (אלא אם אין מקום כפי שנכתב למעלה). לאחר ההזמנה לא ניתן לשנות את כמות התיקים.
בוויזאייר מאפשרים לכל נוסע או תיק קטן שנכנס מתחת למושב בחינם, או תיק גדול יותר בתשלום על המדף - העדפתי לשלם עבור הגדול יותר - 56X45X25. הבנתי שהם לא שוקלים.
אז איך מנהלים את זה? תיקים קטנים בתוך גדולים שנשלפים לפי הצורך? עוד אין לי תשובות. אשמח לעזרה מבעלי ניסיון.
הרעיון היחיד שיש לי הוא להעדיף תיקים רכים שאפשר לכווץ בהתאם למידות של כל חברה. תיק רך יכול להיות ממש גדול העיקר שאפשר לקפל אותו, ובמקרה הצורך הוא יכול להתווסף כתיק גדול בתשלום.
רעיונות למישהו? וכמובן אם טעיתי במשהו אשמח לתיקון.

dudi4321

Member
אני לצערי משתמש לאחרונה בתיק שמשנה את הנפח

תיק רך בינוני שנדחס לכל כלוב שימדד בשדה התעופה. זה אומר ללא דברים גדולים שאי אפשר לדחוס.

למעלה