שבוע זוגי בטוקיו

רזאי

New member
שבוע זוגי בטוקיו

לצערי אין לנו יותר משבוע, וברור לי שנצטרך לוותר על ביקור במקומות מקסימים. אם לוקחים בחשבון שכבר היינו שם פרק זמן ארוך, לפני הרבה שנים, על מה לא הייתם מוותרים בביקור חוזר?
כנראה שנלך לגן יפני אחד, נוותר על מרכזי הקניות המפוארים בגינזה. עדיין מתלבטים לגבי אקיהברה. נשמח לרעיונות נוספים.

דניאלה1311

Active member
מנהל
למה לוותר על מרכזי הקניות?
לפחות אחד או שניים, רדו לביסמנט ותראו שם את היצע המאכלים (מקוה שזה עוד קיים).
תשמעו בשעה 9 את פתיחת הדלתות וכל המוכרים והמוכרות מברכים ביחד סומימאסן.
אם בא לכם לכו לראות הצגת קבוקי אחת. בזמנו היו שלוש אופציות: הצגה מלאה כשש שעות (ממש יותר מדי)
הנה מה שמצאתי אמנם נכון ל-2013 אבל לא מאמינה שהשתנה
These days, kabuki plays are most easily enjoyed at selected theaters with Western style seats. A day's performance is usually divided into two or three segments (one in the early afternoon and one towards the evening), and each segment is further divided into acts. Tickets are usually sold per segment, although in some cases they are also available per act. They typically cost around 2,000 yen for a single act or between 3,000 and 25,000 yen for an entire segment depending on the seat quality.
http://www.japan-guide.com/e/e2090.html
עבורנו זו היתה חוויה מקסימה. ראינו גן אחד ואת השוק, וכן הלכנו מוקדם בבוקר לשוק הדגים שזו חוויה בפני עצמה. אכלנו
בשוק עצמו, במסעדת סושי. הסושי היו מדגים חיים, משהו משהו, חוויה קולינרית שלדעתי חבל להחמיץ. לא זול כמובן.
&nbsp

רזאי

New member
נלך למרכזי הקניות, רק לא לגינזה.

שבעתי השתחוויות ב9 בבוקר. בכל פעם כשהתארחו אצלינו אורחים מישראל, לקחנו אותם לשם כדי שירגישו כבני מלוכה. כנ"ל הופעות מסורתיות, ראינו הרבה מהן...
לשוק נלך רק אם נצליח לקום מוקדם בבוקר, אבל כמובן שלא נוותר על סושי משובח.
לאן היית חוזרת שוב ושוב?

דניאלה1311

Active member
מנהל
בטוקיו עצמה?
אני לא חושבת שהייתי חוזרת שוב ושוב בעיר עצמה. העיר ענקית והסתובבנו עד שכשלו רגלינו.
האמת שאוסקה וקיוטו היו הרבה יותר מוצלחות מבחינתנו, אפילו הטיול של יום שעשינו לנאגויאה היה מוצלח
יותר מטוקיו. כמובן שהגינזה (כמבקרים פעם ראשונה) מאד הקסימה אותנו והיינו שם מספר פעמים.
אבל כאמור יצאנו מטוקיו לאחד המקדשים המפורסמים כי הרגשנו שמיצינו את העיר.

רזאי

New member
אם אני אחזור למוזיאונים החביבים עלי,

כבר יגמר לי השבוע, ולא אראה שום דבר מהעיר
אני חייבת לסנן באכזריות.
אני רוצה ללכת לגן בו למדו הילדים, לראות אם הגננות מאז עדיין שם. אני רוצה לחזור לאיזור המגורים שלנו, יש לנו שם כ"כ הרבה זכרונות. קשה לי לתעדף מרוב דברים שאני רוצה להספיק. אני מבינה מה מצאתם בערים האחרות, אבל נראה לי שלא היתה לכם הכנה או הדרכה מספיק טובה לטוקיו. יש שם כ"כ הרבה מקומות מקסימים.

anigodin

New member
מוזיאון ג'יבלי של האולפנים של מיאזאקי.

אם אתם אוהבים את סרטי האנימציה שלו.
&nbsp
&nbsp

רזאי

New member
הבנים אוהבים, אבל הפעם אנחנו בלעדיהם.

אולי נלך בכל זאת, ונביא להם מזכרות. תודה.

למעלה