כרטיסי טיסה - שינוי טיסת חזור

king iverson

New member
כרטיסי טיסה - שינוי טיסת חזור

היי
אני מעוניין להזמין עכשיו כרטיס טיסה לתקופת החגים למספר ימים מסויים. אך אני יודע שיתכן וארצה לשנות את תאריך ואולי אף את יעד החזרה שלי (במידה ויסתדר עם העבודה, קשה לי לדעת כ"כ הרבה זמן מראש).
אני מעוניין להזמין כרטיסים השבוע ל-4 ימים שאני חייב להיות בחו"ל בגלל אירוע, ולשחק עם תאריך החזרה בשלב מתקדם יותר.
האם זה לגיטימי לבקש דבר כזה מחברת התעופה? במידה ואני חוסר בטיסה זולה יותר, האם לגיטמי מהם לבקש ממני עוד כסף? (מיעד אטרקטיבי פחות ולאחר תקופת החגים).

תודה

דניאלה1311

Active member
מנהל
מה פרוש לגיטימי?
אם אתה קונה כרטיס זול הלוך חזור אין מקום לשחק בתאריכים, כל שינוי מבקשים עליו כסף והרבה. אם תקנה כרטיס
פתוח או כרטיס במחלקה יותר יקרה, לא תהיה בעיה כזו. לכל כרטיס יש את המגבלות והיתרונות שלו, אחד החסרונות כיום הוא שינוי תאריכים או ביטול כרטיסי טיסה. יש חברות שלוקחות 160 דולר על שינוי ו-250 דולר על ביטול. בכרטיסים הזולים אין בכלל על מה לדבר בנוגע לגמישות או שינוי ללא תמורה כספית.

king iverson

New member
אממ

הכרטיס אמנם זול יחסית אך הוא לתקופה יקרה ולכן הוא יותר יקר ממרבית הכרטיסים לאירופה.
כלומר לחברת התעופה אמור להשתלם שאחזור באמצעות אותה טיסה רק שבוע אח"כ (לא בחגים...).

רזאי

New member
אני קונה כרטיסים דרך סוכן.

משתלם בעיקר כשיש שינויים. הוא יודע איזה סוג כרטיס כדאי להזמין כדי שהשינויים לא יעלו בכלל, או יעלו מעט. כמובן שצריך סוכן טוב שיודע להתנהל מול החברות. לא ידוע לי שאפשר להצליח לעשות כזה דבר באופן עצמאי.

לאונידס

Active member
לכל סוג כרטיס יש את הכללים שלו

אם אתה רוצה לשנות מועד חזרה אתה צריך לקנות כרטיס מתאים, שלפי תנאיו השינוי זול או לא עולה.
אין עניין של לגיטימיות, יש עניין של חוזה

למעלה