מכירים מסעדות טרנדיות טובות בלונדון או אתר שמדבר על כאלו

shanishu

New member
מכירים מסעדות טרנדיות טובות בלונדון או אתר שמדבר על כאלו

אני יוצאת לסבב עסקי בקרוב בלונדון ומחפשת המלצות על מסעדות. עברתי על טיפים בלמטייל אבל בד"כ הם מספרים על מה שזול.
אני צריכה מסעדות עם מראה עסקי יותר או לפחות כאלו שיהיה אפשר לארח בהם קולגות או להפתיע בבחירה טרנדית טובה.
אולי יש אתר לא בסגנון של למטייל אלא שמכוון גבוה יותר?

shanishu

New member
תודה לכולם על ההמלצות

הייתי כמה ימים "אוף דה גריד"
יש כמה שבאמת לא היכרתי
על זו של גורדון רמזי בטח כולם שם מכירים.
ראיתי בטלויזיה שהמסעדה של מחניודה זכו. בטח גם יתאים להקשר שהגעתי מישראל.
תודה לכולם.

יעלעל

New member
המלצה בלונדון

אנחנו היינו בשנה שעברה ואכלנו במסעדה של גורדון רמזי. לא בגריל אלא במסעדה. היה מעולה. ממש. זאת הייתה ארוחה ביום ההולדת של האיש והיה לנו טעים מאוד ונעים.
היינו גם ב TGI friday's ואכלנו שם צלעות ברוטב ג'ק דניאלס שהיו ממש טובות. יש כמה סניפים, חושבת שאין הבדל ביניהן אבל לא ניסיתי את כולם....
אכלנו גם ב fish! kitchen - לא מתאים לארוח עסקי אבל אם את צריכה לאכול משהו טעים אז בכיף.

o f i r o s 1

New member
אחת המסעדות הטרנדיות

כיום בלונדון היא palomar של הבעלים "מחנה יהודה". שמעתי עליה דברים טובים, אך אני לא בטוח עד כמה היא מתאימה לארוחה עסקית.
http://thepalomar.co.uk/

netzza

New member
מה עם black and white

שנחשבת לטובה ואיכותית. יש גם מסעדות ממטבחים שונים ברמות מישלן. את יכולה לחפש באתר tiptop של אל על ששם טיפים שונים מאנשי צוות וגולשים בכל מיני תחומים. כשאני טסה אני נכנסת להתסכל ורושמת לי בנקודות מה אהבתי וזה עוזר

forglemmigej

New member
יש לי שאלה במה המסעדה מתמחה

האם בחומוס-גלילי-מטובל-בסומאק ונענע וליד זה סלט חתוך דק-דק וחצילים בטהיני כמו שאומרים באנגלית..אם כן ,זה לא אוכל ישראלי אלא פלסטיני , יש הבדל בין מאכלים מלבנון, סוריה, מצרים ופלסטיני (כן אלו שהיו שם לפנינו
), האוכל הפלסטיני לטעמי הוא הכי טעים מכל המטבחים האתנים האחרים .
יותם אוטולנגי היה כתב פעם בכל העיר כמדומני ,איך הוא נהפך לשף כל הכבוד ועוד דבר לסיום ,ראיתי איזה רבע תוכנית שלו עם כל מיני חקלאים בארץ נדמה לי של הביביסי , מאד לא אהבתי את הסגנון האיל שני הזה שעושה מכל עגבניה מלכה , כולה אוכל.

jonbaum

New member
לא מדובר בחומוסיה של מושיק

לא אכלתי במסעדות שלו אבל ספרי הבישול שלו מדהימים.
זה לא אוכל "ישראלי" ולכן לא צריך להעלב בשמם של הפלסטינאים.
הוא ישראלי (ירושלמי) והשותף שלו, סמי תמימי, הוא פלסטינאי ירושלמי.
האוכל שלהם מבוסס על אוכל מזרח תיכוני, כן, פלסטינאי, סורי, לבנוני וכו', מעורבב עם מנה גדושה של flair אמיתי.
תענוג.

michaleng

New member
לאיזה מטבח "שייך" שילוב של חומוס עם גוואקמולי?

כי זו אחת ממנות הדגל ב-Hummus Bros (החומוסיות הפופולריות מבית היוצר של אוטולנגי-תמימי, לא NOPI שיונתן הזכיר כאן). ההגדרה של הבעלים עצמם היא "מטבח לבנטיני".
אגב, אהבתי (ואף צילמתי) את הכיתוב על השלט מחוץ לסניף בהולבורן.

michaleng

New member
וואלה, בדקתי עכשיו ואתה לגמרי צודק!

באמת אין לי מושג לכבוד מה ״סיפחתי״ אותם (ואת החומוס+גוואקמולי) לרשת של אוטולנגי. הסניף בהולבורן נחמד בלי קשר...

מאקי

New member
אני לא רואה מאסטר שף...וחייבת לומר שהוא מקסים מישל

אכלתי אצלו כמה פעמים לפני עשור ומאז.....רק טוב.

salo22

New member
רק זהירות עם התקציב

salt yard לטאפאס ספרדי איטלקי מודרני,מסעדה מעולה שתתאים מאוד לפגישות כאלו, כנל gymkhana או trishna הודיות מודרניות עם כוכב אחד, תפריטים ברשת, משתלם במיוחד לצהריים, כרגיל.

למעלה