ביטוח נסיעות לחו"ל - התייעצות

stavlvi

New member
ביטוח נסיעות לחו"ל - התייעצות

(בהתאם לעצה שלכם, פתחתי שם משתמש ושרשור חדש)

אני מחפש ביטוח נסיעות לחו"ל שכולל החמרה של מצב קיים.
עם כמה שפחות חריגים.
מבחינתי לשלם עוד כמה שקלים ושלא יהיה מצב שידחו תביעה.

בינתיים מצאתי שיש פוליסות שמחריגות מצב בו נמצאים ברשימת המתנה לטיפול רפואי וכאלה שלא מתייחסות למצב זה.

איזו פוליסה של איזו חברת ביטוח הכי טובה לזה?
איך נחשבת הפוליסה של ביטוח ישיר?

תודה רבה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
דעתי האישית היא שאף אחד בפורום שלנו אינו מומחה לביטוח
יש חמש חברות ביטוח גדולות שמפרסמות באינטרנט את הפוליסות שלהן לביטוח חו"ל: הראל, מגדל, מנורה,הפניקס וכלל.
יש כמובן את החברות הקטנות כמו ביטוח ישיר ואחרים. כלומר, מאחר ויש לך בעיה רפואית, אתה חייב, למטרה שלך, לבדוק את הפוליסות לגבי ההחרגה, כי אף אחד כאן לא יעשה זאת עבורך. אם אתה רוצה לדעת מה יש לאנשים לומר על חברת ביטוח מסויימת תעשה חיפוש בגוגל על פסקי דין, חוות דעת וכו'.

stavlvi

New member
אני מניח שיש עוד אנשים שחפשו את הפוליסה שמכסה הכי הרבה

ולכן הם יכולים להמליץ עליה.
&nbsp

YHS

New member
אם הייתה

פוליסה הכי טובה אנשים היו קונים רק אותה וכל שאר החברות היו נסגרות.
החרגה היא מסוג הדברים שאתה צריך לבדוק באותיות הקטנות ולא לסמוך על מישהו כאן בפורום, כי אם יקרה משהו ויתברר שהיתה שורה שאומרת "בתנאי שהדופק של המבוטח לא ירד אף פעם בתחום 132 הימים שלפני הנסיעה מתחת ל 60" והם יגלו שפעם אחת ירד ל 59, אז אין ביטוח. (וזו היתה דוגמה...).

דניאלה1311

Active member
מנהל
תאר לעצמך שמישהו כאן ימליץ על פוליסה מסויימת
ואז, לצערך הגדול, יסתבר בזמן אמת, שהפוליסה הזו אינה תקפה
לענין שלך. לא תוכל לתבוע את זה שכתב כאן, אז מה תעשה? מעבר לזה, למה לסמוך על מישהו שאינך מכיר ואינך
יודע איזה אינטרס יש לו. תחשוב על זה, מישהו אנונימי יתן לך עצה לגבי ביטוח עצה שעלולה לעלות לך המון המון כסף.
אבל, ההחלטה היא שלך. אני, בעניינים כאלו סומכת רק על עצמי או על בעל מקצוע מוכר בתחום.

רזאי

New member
לא ניסיתי, לא בדקתי,

אבל פעם סוכן ביטוח אמר לי שכשיש בעיות בריאות כדאי לבדוק אצל שלמה אליהו. אני אפילו לא יודעת באיזו חברה מדובר, אבל אפשר לגגל.

xfwind

New member
שלמה אליהו ירד מהאופניים וקנה את "מגדל"....

ומה שהסוכן אמר לך...בלשון המעטה לא מדוייק. בכל זמן נתון יש פוליסות טובות יותר וטובות פחות ומאוד חשובה ההתאמה והגמישות לעניין ההחרגות.

stavlvi

New member
מחדד את השאלה

ראיתי באתר של ביטוח ישיר שיש להם הרחבה למצב רפואי קיים - מורחב, ועל פי מה שאני מצליח להבין מהפוליסה, הוא לא מחריג מצב רפואי קודם (אלא רשימה סגורה שהם קבעו - שמבחינתי לא רלוונטית), והם אפילו לא דורשים מסמכים.
אני לא בטוח אם אני מפספס איזשהו קאטש'. אולי יש סעיף נסתר שהם תקעו במקום אחר שמוציא מפה את כל האוויר. (אני חושב שהם לא להיט בתחומי ביטוחי הרכב והדירה)
זאת ההרחבה שלהם.

בכל שאר החברות מצאתי 2 סוגים:
1. שינוי לרעה ב- 6/3 חודשים האחרונים, מחייב הרחבה נוספת ולציין במפורש במה מדובר.
2. אם אתה בתור לטיפול רפואי/ניתוח/התערבות כירורגית - צריך לדבר איתם.

זה מה שהם מחריגים גם מההרחבה:
מחלה ממאירה, מחלת הכשל החיסוני (AIDS), השתלת איבר/ים, דיאליזה, MS ו- CF, צנתור לב, אנגיוגרפיה (בלון), ניתוחי לב והשתלת קוצב לב, כל הליך לפתיחת סתימה בכלי דם וכן עלות חדר ניתוח, שכר מנתח והליכים
כירורגיים הנלווים לפרוצדורות אלה.

Yuval I

New member
יש לי תשובה מעולה בשבילך - לפנות לסוכן ביטוח

למרות כל הניסיונות לצחוק על סוכני הביטוח הרי זה בדיוק מי שיכול לעזור לך.
כבר קרה שפנינו לסוכן בבקשה לביטוח נסיעות לחו"ל עם צרכים דומים למה שכתבת וקיבלנו פוליסה שעונה בדיוק לדרישות.
&nbsp
אם תרצה המלצה לסוכן ביטוח, אשמח במסר פרטי.

ybo4

New member
משהו אחד ברור מהשאלה שלך

מעבר לביטוח הרגיל, שאכן כדאי לבדוק עם סוכן ביטוח, כנראה שתאלץ להוסיף ביטוח נוסף להחרגה.
לדוגמא - חברת ביטוח איננה מבטחת בביטוח רגיל אדם הנוסע לטיול לחו"ל אשר הוא בן יותר משמונים.
על מבוטח כזה להוסיף סך נוסף לכל יום טיול.
כמובן שתצטרך להוסיף סכום נוסף לביטוח הרגיל, גם הטוב ביותר.
מצטרפת להמלצה - לפנות לסוכן ביטוח טוב.
אם תרצה, אוכל לשלוח לך פרטים של אחד כזה במסר (אינני יודעת אם הוא מטפל במיוחד במקרים כמו שלך)

utoo

New member
תבדוק את הפוליסה של פספורטכארד

לא בדיוק הבנתי מה הבעיה שלך. כל חברה מבטחת מצב קיים כלומר מחלה קיימת למעט חריגים.
בנוגע לחריגים יש גם אפשרות לביטוח בשירביט. שם אתה יכול להגיש מסמכים רפואיים והם מחליטים אם לבטח אותך או לא.
אם מדובר במצב רפואי קיים, אדם שנוטל כדורים באופן קבוע או סובל ממצב רפואי שאינו מחלה קשה מוחרגת , הרי כל חברה מסוגלת לתת לך הרחבה למצב קיים.
יש להשוות בין הפוליסות ולראות מה כל אחת נותנת.

utoo

New member
נראה לי שאתה לא מבין מה זה הרחבה למצב קיים

גם במה שצירפת בביטוח ישיר רשום במפורש. החמרה של מצב רפואי קיים (להלן המחלה שלך) למעט החרגים שאותם לא מבטחים בשום מצב וזו הרשימה הקבועה.
כל שאר החברות שרושמות אם חלה החמרה במצבך ב3-6 חודשים האחרים, זה אומר שתצטרך לרכוש את ההרחבה.
שים לב למספרים בפוליסה. בעוד אדם רגיל מקבל ביטוח בכיסוי של מיליון דולר ברב החברות, למצב רפואי קיים יש כיסוי רק של 200,000$.
כמו שרשמתי גם קודם. במצב מסויים בחיי 3 חודשים לאחר ניתוח, אף חברה לא הסכימה לבטח אותי למעט שירביט. הבאתי הצהרה רפואית מרופא, הרופא בביטוח בדק את המסמכים ואישר לי ביטוח חריג.
אני מציעה לא להסתמך עך הכתוב שאינך מבין בו מספיק. תרים טלפון לכולם ותבין מה הבדיוק מציעים לך במצבך הספציפי.

stavlvi

New member
המשך...

תודה לכל העונים פה..
&nbsp
דיברתי עם ביטוח ישיר והם אמרו שהם מכסים מצב מחלה שאני תוך כדי טיפול בה. (למעט החריגים הנ"ל שמבחינתי הם לא רלוונטיים כי זאת לא המחלה שלי).
דיברתי גם עם סוכן ששלחו אותי מפה וגם עם חברה אחת, והם אמרו שמחלה קיימת כנראה שיחריגו ולשלוח מסמכים.
&nbsp
אני חושב לעשות את הביטוח בביטוח ישיר, האם יש סיבה לעשות ביטוח נוסף? (או חינמי בכרטיסי אשראי או בתשלום בחברה יותר גדולה?)
ברור לי שאי אפשר לקבל משניהם כסף - המטרה היא לקבל מחברה גדולה (שהיא לא ביטוח ישיר) כיסוי על שאר הדברים, ומביטוח ישיר כיסוי על המצב הקיים.
מה דעתכם?

למעלה