מקסיקו

מקסיקו

בוקר טוב,
מתחילה לפנטז על טיול בפברואר... נוסעים למשפוחה בארה"ב, וכמו תמיד נשלב בטיול, אלא שתמיד נוסעים באוגוסט והפעם זה יהיה בפברואר שהוא חודש הרבה פחות סימפטי בצפון ארה"ב. חושבת על שתי אופציות- פלורידה (ביצות האוורגליידס והפארקים באורלנדו) או מקסיקו.
מישהו כאן היה במקסיקו? האם בטוח לטייל שם? האם קל להסתדר כתיירים? איך הכבישים, אפשר בכיף לשכור רכב? איך התחבורה הציבורית? יש לי בראש איזו תמונה של קרטל סמים באמצע מדבר וזהו, למרות שברור לי שזה לא מדויק...
תודה

Grosseto

New member
מקסיקו רב גונית

הסרטים האמריקאים שדנים במקסיקו התרחשו בגבול שהוא אכן מדברי.
האנשים עצמם במיוחד לא במרכזי הערים הם חמים ומכניסי אורחים
לא נתקלתי שם באלימות / שוד או משהו שדומה לזה

רזאי

New member
אנחנו היינו רק במקסיקו סיטי

ובפירמידות שליד.
האזהרות היו בעיקר לגבי מוניות, ולא לגבי תחבורה ציבורית. ברכבת התחתית הרגשנו בסדר גמור, אבל הבן שלי הרגיש יד מחטטת לו בכיס האחורי של הג'ינס. הכיס היה ריק, אז הוא התעלם.
העיר מקסימה, המוזיאונים (בעיקר האנתרופולוגי) ברמה מאוד גבוהה, והיה טיול יפה ומיוחד. אל הפירמידות הגענו באוטובוס, וזה יום טיול שאסור לוותר עליו.
הילדה הסתובבה מסוחררת בבית של פרידה קאלו, והילד התרשם במיוחד מהבית של טרוצקי.
אני ממליצה בחום על העיר, למרות שחברים אמריקאים חשבו שאנחנו משוגעים כשהם שמעו שאנחנו נוסעים לשם.

אני הייתי רק בלאס קאבוס

שנמצאת במערב מקסיקו (את בטח נוסעת למזרח ארה"ב אני מניחה אז זה בטח פחות רלוונטי בשבילך, אבל אני אכתוב).
נסענו פעם אחת והיינו ברזורט שלא היה אול-אינקלוסיב, אז יצאנו מהמלון לעיר -אכלנו שם ארוחת ערב ושכרנו רכב כדי להגיע לחוף סמוף לשנרקל.
לשכור רכב הרבה יותר זול ויש הרבה יותר גמישות והנסיעה לא בעייתית.
היה בטוח להרגשתי, יצאנו בערב לטיילת שם ולעיר ולא הרגשתי שיש בעיה

תודה לשלושתכם! זה מועיל.

שוקולד, אני דווקא אהיה בסיאטל הרחוקה, ובכל מקרה אצטרך לטוס אל היעד הבא, אז לאס קאבוס רלוונטית.

netzza

New member
במקסיקו המצב מורכב

אבל באמת אפשר להיות בטוחים אם לומדים קצת לפני איפה כן ואיפה לא ואיך להתנהל בבטיחות. ולדעתי זה שווה כי מקסימו יפה

Grosseto

New member
כדי לשקול גם את פלנקה+סאן קריסטובל דה לס קסס (אם כבר טיסה)

להבדיל מלוס קאבוס שהוא איזור מדברי מהמם,
פלנקה נמצא ביערות הגשם ומשופע באתרי מאיה

Nevo Ofira

New member
איזור חצי האי יוקטן

עמוס באתרים וחודש פבואר ממש מומלץ לאיזור זה . יש טיסות ישירות לאיזור (קנקון ) איזור מאוד בטוח מאוד מתוייר

למעלה