הכוונה לחופשה באירופה

מגי 336

New member
הכוונה לחופשה באירופה

אשמח להכוונה ומידע
אני מחפשת מקום פסטורלי, עדיפות לצימר על אגם (בגארדה איטליה כבר היינו..)
לא יקר במיוחד, חשוב שיהיה בעיירה, על אגם ועם נוף ... אני בטוחה שיש משהו כזה, אבל לא יודעת
איך לחפש.
מצאתי טיסות מוזלות לציריך אבל לא יודעת איך לחפש צימר באזור,
ואיזה אגם קרוב לציריך... אשמח אם מישהו יוכל לכוון ולהדריך ...(לא חייב להיות בשוויץ, אם יש רעיונות נוספים אשמח לשמוע)
(בעלי עבר תאונה לפני מס' חודשים ועדיין מוגבל בהליכה, לכן חשוב לנו שמה שאנחנו מחפשים יהיה קרוב ונגיש)..

תודה!

דניאלה1311

Active member
מנהל
אגמים
כדאי מאד לפתוח מפה, על מפה תראי איפה יש אגמים. למשל ציריך יושבת על אגם, מלבד האגם
של ציריך יש עוד מספר אגמים בשוויץ. יש אגמים באוסטריה, יש אגמים בגרמניה, בצרפת. יש בכל מקום.
שוויץ יקרה לעומת ארצות אחרות. גרמניה יחסית זולה מחלק גדול ממדינות מערב ארופה. יש למשל
אגם שנקרא אגם קונסטנץ או הבודנזה אגם ענקי ששלוש ארצות שוכנות סביבו (גרמניה, שוויץ ואוסטריה)
ויש המון עיירות בצד הגרמני בעיקר. מציריך לאגם קונסטנץ זו נסיעה יחסית קצרה ברכב. אבל שם תצטרכו כבר להתנייד
איך שהוא.

קרוב ונגיש לשדה התעופה? קרוב ונגיש למה בדיוק? תשכרו רכב? אחרת אין
איך להגיע לחלק גדול מהאגמים או בתחבורה ציבורית. הייתי מציעה לך להכנס למשרד נסיעות
אם אינך יודעת כיצד לבחור מקום שיתאים לכם עם הדגש על אגם וגישה.

מגי 336

New member
תודה

כן, נשכור רכב.
קרוב ונגיש - לשדה תעופה, לעיירה, לאגם..
הרעיון הוא לבלות את הזמן באזור, שיהיה נגיש למקום בו אפשר לשוט, לעלות על רכבל, מסעדות וכדומה..
כשבעלי נוהג בחו"ל אז הכל בסדר, כשאני אמורה לנהוג זו בעיה... מעדיפה לנהוג למקומות קרובים.
בדקתי במפות אבל המפה לא נותנת מידע לגבי צימרים ולגבי אטרקציות קרובות.
אבדוק את אזור אדם קונסטנץ.. תודה!

Nevo Ofira

New member
אוסטריה

בדרום אוסטריה ישנם אגמים רבים וצימרים מסביבם. אנחנו ישנו ב millstatt כפר קטן בתוך נוף הררי מדהים על גדות אגם והעלות של אוסטריה שזולה מזו של שוויץ באופן משמעותי

מגי 336

New member
נראה מדהים, תודה!!

למעלה