מנסה לחשב סיכויים לטוס בקיץ מבחינה כלכלית וזקוקה לעזרתכם

AuraMe

New member
מנסה לחשב סיכויים לטוס בקיץ מבחינה כלכלית וזקוקה לעזרתכם

כמה לדעתכם תעלה בערך חופשה בעיר כמו רומא, פריז או ברצלונה ביולי, לבנאדם אחד, 4-5 ימים? (רגיל \ הדקה ה-90) טווח מחירים כללי כזה?

Nevo Ofira

New member
תלוי בהמון פרמטרים

כרטיסי טיסה בן 400$-600$
לינה - בפריז הלינה יקרה יותר מברצלונה ורומא. בכ15%-20% . אבל טווחי המחירים הם רבים וכי יש גם המון אופציות לאכסניות עבור צעירים . תסתכל בבוקינג ותבדוק . גם בשביל מחיר יורת זול אל תתרחק מהעיר ותעדיף מללון נקי 2 כוכבים בתוך המרכז של העיר ולא 4 כוכבים זול שרחוק מהרכז.

מחייה (נסיעות ואוכל) באופן סביר (מסעדות פשוטות לא גורמה) -בן 100 ש"ח -200 ש"ח (פריז יקרה יותר מברצלונה ורומא מאוד זולה באוכל ) אפשר גם יותר זול אם בונים על אוכל רחוב . או למשל קונים מים ושתייה בסופרים וכדומה
אתרים - עוד כ150 ש"ח ליום .

guinness76

New member
לא יודע מה המצב כרגע מבחינת טיסות ...

אבל טיסות לאו קוסט של easy נניח לברלין או רומא אפשר למצוא נניח ב-200$ וזה יהיה מחיר סביר .
wizz נראה לי שאפשר למצוא טיסות גם בפחות אנחנו בערך חצי שנה לפני אוג' אז מאמין שאפשר למצוא משהו .

מלונות תתפרי לבד בעזרת booking או trip ואם את מתעצלת אז wizz יש את wizztours שהם מארגנים את כל החבילה .

מאמין שאפשר למצוא מציאות כי עדיין מוקדם ותמיד אפשר לדחות קצת לאחרי החגים ולהרוויח מזג אוויר פחות או יותר אותו דבר , מחירים נמוכים משמעותית ובלי כל הברדק בשדה.
רק לדוגמא אני טס לווילנה עם wizz כולל מלון 4 כוכ' ל-4 לילות ב-330E בחודש מאי.

AuraMe

New member
החלון הזדמנויות היחיד שלי הוא לטוס ביולי

שזה יקר יותר לצערי. הבעיה היא שאני לא יודעת אם להזמין טיסה כי אני לא יודעת אם יהיה מספיק כסף עד יולי (יש לי עבודה לא הכי יציבה במתן משמרות...) בהתחשב בעובדה שאני טסה גם באוגוסט. אבל אם אני אחכה זה רק יהיה יקר יותר... נכון?

מחשבות

New member
חבר טס לפני שנה בקיץ לפריז. טיסה ומלון לשבוע עלו לו כ-1200$.

המחיה תלויה בכמה תוציאי שם, שזה בערך 50 אירו ליום לאוכל ובדוחק לכניסה לאתרים.

guinness76

New member
ברור

כמה שיותר מוקדם זה יהפוך הכל להרבה יותר זול , זה כלל ידוע.
אבל הנק' היותר חשובה היא שעדיף לך לתפור לבד את החבילה לעצמך מאשר להתקע באיזה דיל...
אני מאמין שאם תתחילי לחפש תוך שבוע -10 ימים ~ תמצאי את הטיסה שאת רוצה ומשם למלון תמיד אפשר להתפשר בשביל מחיר יותר זול .

אני תמיד מחפש קודם כל את הטיסה הזולה ביותר ועליה תופר מלון שנראה פחות או יותר סביר במחיר הוגן לא אכפת לי לדוגמא לקחת מלון מרוחק מהמרכז כל זמן שיש תחתית או תחב"צ טובה קרובה .

AuraMe

New member
ומה לגבי דילים של הדקה ה-90?

כמה הם מוזילים את החופשה יחסית למחירים שאני אשלם אם נגיד אני אזמין טיסה ממש עכשיו?

guinness76

New member
אני לא מת על דילים ...

וזה סיכון ... כי לא תמיד תמצאי את מה שאת רוצה . תצטרכי להתפשר על המלון כי זה מה שנקבע .
אגב גם לא בטוח שזה יהיה כ"כ זול תחשבי ביקושים בקיץ בשיא והיצעים... לא בטוח.
כי אני מטייל חופשי .
לכן גם מתאים לי לטוס לאו קוסט רק עם תיק גב לכן כל הטיסות שלי הם הכי זולות שאני יכול למצוא .
וככה גם האופי של הטיול שלי אם הייתי בדרך לאיזה מקום וזה קרה לי הכי הרבה בברלין ופתאום ראיתי משהו שמשך את עיניי סטיתי מהדרך והלכתי לשם וגם שם ראיתי עוד משהו ועוד פעם סטיתי ועוד פעם ... בגלל זה ברלין הרגישה לי כמו חנות צעצועים לא נגמרת כי יש כ"כ הרבה מה לראות בעיר הזאת .
הטיסה הכי זולה שתוכל למצוא לדעתי תהיה לסופיה/בודפשט/בוקרשט.
וגם סופיה עצמה תיהיה זולה מאוד עכשיו לא חייבים להיות בסופיה יותר מיומיים ככה שאפשר לשלב את זה עם עוד מקום אפילו על טווח של 5 ימים .

AuraMe

New member
דקה 90 על חבילת טיסה, לא על טיסה ומלון

כרגע ממש חבר שלי בברלין והוא טס בדקה ה-90. הוא נהנה ממש.

AuraMe

New member
אבל תודה, טוב לדעת

למעלה