יתרונותיו המפתיעים של שירות איום ונורא

דניאלה1311

Active member
מנהל
יתרונותיו המפתיעים של שירות איום ונורא
הסופר גארי שטיינגרט עלה על טיסות של חברות התעופה הגרועות בעולם ונחת בשלום כדי לספר על יתרונותיו המפתיעים של שירות איום ונורא

.............טיסות הן לעתים חוויה לא קלה, אני מודע לכך. כולם גם אוהבים להתלונן על כך - על רישום היתר לטיסות, חליצת הנעליים לבדיקות הביטחוניות, התורים, האוכל. אבל האמת היא שטיסות יכולות להיות דווקא חוויה תרבותית - אולי אפילו בייחוד כשדברים משתבשים. חברות התעופה הטובות ביותר, כמו סינגפור איירליינס או אמירטס, אמנם מתהדרות במקלחות באוויר וארוחות שף בסגנון מריו באטלי, אבל טיסה בחברת תעופה גרועה עשויה להתגלות כחוויה מעניינת יותר מהיעד שאליו אתה טס. אפילו לכווית איירווייז, מיושנת כפי שהיתה, היו כמה רגעי חסד. בשלב מסוים בטיסה, בעודי מתפתל מכאבי גב בכיסא הלא־נשען־לאחור שלי, דיילת כיסתה בעדינות את גופי הדואב. הגישו לי "קפה ערבי" באוקטן גבוה מסמובר מוזהב, והעניקו לי עכבר מחשב עם סמל של כווית איירווייז כמתנה (לו רק היה עדיין בבעלותי המחשב של טקסס אינסטרומנטס שהוא בוודאות נועד לו). ובסופו של דבר, הזבוב ואני נהיינו חברים......

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3654890,00.html

anigodin

New member
הזכיר לי סיפור שסיפר לי חבר ללימודים
הוא טייל במזרח כמה חודשים וטס בחברות הכי זולות שיכול היה למצוא.
אחת מהן היא חברת התעופה הלאומית של בנגלדש.
הטיסה הייתה מהודו למקום אחר, לא זוכר לאן.
הם קנו כרטיסים, עברו הליך של צ'ק-אין והמתינו לטיסה.
כשהגיע הזמן לעלות למטוס לקח אותם אוטובוס ואז הם שמו לב שהמקומות לא מסומנים.
ברגע שהאוטובוס עצר ליד המטוס והדלתות נפתחו כולם רצו מהר לתפוס מקומות...
בנוסף, על המטוס הייתה פחית אחת של קולה שניתנה לטייס.

oren1947

New member
ובבתי המלון בסין..אם קמת מאוחר לארוחת הבוקר
תגלה לדעת שמה היה על הבופה וחוסל,אז זהו.הם אינם מוסיפים דבר.נגמר נגמר
אז בבוקר הבא כבר חיכו שם ב 07.00 בכניסה

לאונידס

Active member
וחוויה אנטרופולוגית של ״אתה תמכור לה את השוקולד״בצרחות אימים
הולך ברגל?
אדם שנכנס לתוך שקית זבל ממש גדולה לא חוויה עצומה לתייר? שווה כמעט כמו שבט ארוכות הצוואר, לא?

למעלה