שבוע בבודפשט עם ילדה

ליאתעז

New member
שבוע בבודפשט עם ילדה

מבקשת המלצות מהמומחים שביניכם על טיולי יום מחוץ לבודפשט מה כדאי? יש לי תוכנית לחלק מהשבוע ואשמח לשמוע המלצות ומקומות אחרים
חשבתי על טיול יום לוינה מה דעתכם?

אודרי11

New member
יש המון שעושים את זה..

מהכירותי הטובה עם וינה, לא שווה בשביל כמה שעות את הטירחה....וינה שווה ביקור אמיתי ולא נסיעה ארוכה, להסתובב כמה שעות ושוב נסיעה ארוכה בחזרה לבודפשט.
אתן יכולות לנסוע לברך הדנובה, לסנט אנדרה...

Nevo Ofira

New member
כמה המלצות

1. יום באחד מהרחצאות החמים כיף לכל המשפחה
2. ביקור בסטאנדרה

guinness76

New member
ממליץ בחום על ברטיסלבה .

בירת סלובקיה ברכבת 3-4 שע' אפשר להספיק אותה ביום אחד בעיר המקסימה הזו.

urilei

New member
ממליץ מאוד על סנטאנדרה

אפשר להגיע ברכבת או בשיט, השיט מאוד מומלץ אבל מאוד מוגבל בלו"ז, לכן עדיף להגיע הלוך בשיט וחזור ברכבת, כדי לא להיות מוגבלים ללו"ז של השיט.
לגבי וינה וברטיסלבה - אני מאוד ממליץ על שתיהן אבל מאוד לא ממליץ לעשות אותן כטיול יום, ובמיוחד עם ילדה. הנסיעה די ארוכה.
אנחנו היינו 3 ימים בבודפשט + 5 ימים בוינה-ברטיסלבה (עם לי בברטיסלבה; המרחק בין שתיהן כבר הרבה יותר קצר ומאפשר טיול-יום) + 4 ימים נוספים בבודפשט.
אגב, משלושתן דווקא פחות אהבנו את בודפשט, אבל זה גם טעם אישי מן הסתם. ברטיסלבה מקסימה אבל יום-יום וחצי זה מעל ומעבר. אם משעמם לכם ויש לכם עוד זמן בעיר, מומלץ לנסוע למצודת דבין אם מזג האוויר נאה.
אני ממליץ לנסוע לווינה לטיול אמיתי בהזדמנות אחרת, ולשלב אותה עם טיול יום בברטיסלבה. אני מסכים עם מי שכתב שווינה זה לא יעד לטיול של 10 שעות וסיימנו. ברטיסלבה אולי כן אבל הנסיעה מבודפשט די ארוכה וחבל. זה אומר להיות ביום הזה 7 שעות ברכבת. די מתיש.

למעלה