ברלין עם צעירים איפה כדאי לישון?

ברלין עם צעירים איפה כדאי לישון?

בביקור הקודם שלי עם בן זוגי בברלין ישנו ברובע שרלוטנברג והיה נעים ונוח ובטוח להסתובב למרות שנאלצנו לקחת רכבת או אוטובוס בכל יציאה לעיר ולאתרים השונים. שנינו לא בליינים גדולים ולרוב כשהגענו בערב לחדר לא יצאנו לבלות.
אבלללללללל
הפעם מצטרפים אלינו 2 ילדינו הגדולים- 25 ו 29 ודרוש לנו מלון באיזור שיהיה נוח להם לצאת בערב ובלילה בלי לשלם הון על מוניות כי המפונקים כבר הודיעו לנו שאין סיכוי שיעלו לרכבת אחרי בילוי לילי.
וכאן אני זקוקה לעזרה, מצד אחד הבנתי שאזור פרידריכסהיין וקרוצברג הם מהמועדפים למי שרוצה לבלות בלילות ומצד שני הבנתי שאלה גם איזורי המיעוטים ובעיקר המוסלמים ואני טיפה דואגת אם בטוח להסתובב שם .
בקיצור, אשמח אם מישהו שמתמצא קצת בברלין יוכל לסייע באיזה איזור כדאי לישון כשמטיילים עם צעירים, שיהיה גם בטוח וגם קרוב למקומות הבילוי, ואם על הדרך יש גם המלצה על מלון טוב זה בכלל ישמח אותי :)
תודה לכל מי שטרח והגיע עד הלום.

לאונידס

Active member
נראה לי שכדאי לעבוד הפוך

שהצעירים יגידו איפה הם רוצים לבלות בערב ואז תדעו איפה אתם רוצים להזמין את הלינה.
או שאתם צריכים גם לברר לבני 29 ו 25 באיזה מועדונים או מקומות הם רוצים לבלות בלילה....

תודה על התגובה אלא ש..

זה הביקור הראשון שלהם בעיר הם מחפשים איזור עם ברים, מועדונים ובעיקרון חיי לילה.
מבדיקה שעשינו ומתחקיר ראשוני האזורים שהזכרתי הם הם אזורי הבילוי.
השאלה שלי היא האם זה נכון ואם כן האם בטוח ונחמד לישון שם.
כי לפי מה שראיתי רוב המלונות נמצאים דווקא באיזור המיטה שלפי מה שהבנתי היום כבר לא נחשב איזור הבילויים.
אם יש מישהו שמכיר אשמח לתשובה.

לאונידס

Active member
לישון לא נראה לי שיש בעיה

אני הייתי באזורים האלה עם ילדים צעירים יותר ולא הגשתי מאויים.
כמובן שיש לנקוט בכללם הבסיסיים לישראלים להתנהגות בטוחה בחו"ל.
&nbsp
לגבי בילויים למעט קפיצה לפאב קרוב כשיש כאלה בשפע בכל ברלין נראה לי שיקרה הרבה.
נראה שבפורום אין מי שירשום לכם מקומות בילוי לפי הגדרת "צעירים" (תבדקו אולי תקבלו תשובה בפורום טיולים בגרמניה), לכם אין מושג ונראה שמכסימום המאמץ שהגברים שלכם מוכנים להשקיע זה לשלוח אתכם לסדר להם את הבילויים וחס ושלום שהם יחזרו בתחבורה ציבורית, רק מונית או מקום לינה סמוך.

R750-Girl

New member

אני לוקחת על עצמי את האשמה על שלא הובנתי כהלכה

אז ככה, לא ביקשתי המלצות על בילויים, ובטח ובטח לא ביקשתי את חוות דעתך על אישיותם של ילדיי או ציונים על איכות ההורות שלי.
שאלתי אם מישהו יודע איפה נחשב איזור הבילויים של ברלין והאם נכון שהוא באיזור הפרידריכסהיין והקרויצברג .
ועוד שאלתי אם האיזור הזה בטוח ללינה
והוספתי ושאלתי אם מישהו מכיר באזור המדובר מלון טוב.

אם היית משקיע את המאמץ שהשקעת בלהיות ציני בלקרוא את הודעותיי - את שתיהן- יתכן שהיית מבין אותי כבר בהתחלה.

אגב, מדובר בבנות ולא בגברברים, נכון שאתה מרגיש הרבה יותר טפשי פתאום?

בכל אופן,תודה על טרחתך ואם יש למישהו תשובה הולמת לשאלות שלי, אני מודה מראש. מאוד !

לאונידס

Active member
אם הייתי מרגיש טיפשי אזי לא מהסיבות שרשמת

מאחל לכם מציאת רובע בילויים שיהיה תואם את הדרישות וטיול מוצלח
שבת שלום

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני ממליצה לקחת את הצעתו של לאונידס
ולפנות לפורום גרמניה
&nbsp
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=996#177567694
&nbsp
רוב הכותבים שם גרים בגרמניה וחלק בטח מכיר את ברלין.
אגב גם אני חשבתי ששני הבוגרים עליהם דיברת הם ממין זכר.
לא שזה משנה הרבה, אבל כדאי להבא לציין זאת בשאלתך. אולי יש מועדונים
שהם פחות נעימים לנשים מאשר לגברים, רק רעיון שלי.

אודרי11

New member
גם אני הבנתי שמדובר בבחורים...

תבדקי את ההודעה הראשונה שלך, כל פעם שהזכרת את הילדים, השתמשת בלשון זכר...

אני לא עניתי, כי גם לי היתה מוזרה השאלה בקשר לבחורים בגילאים האלה...

בכל אופן, מנסיון שלי , נעים מאד ללון באיזור של הטירגארטן, גם המיטה היה נראה מאד נעים...הרובעים האלה נגישים מאד לכל מקום, ונראים מאד בטוחים להליכה בלילה.

R750-Girl

New member
לא מרגישה טיפשה בכלל

תחבורה ציבורית היא לא לגברים בלבד

YHS

New member
בערך 10 פעמים

דיברת על בנותיך בלשון זכר, בשתי ההודעות ("הם מחפשים אזור.....") גם במקומות בהם היה טבעי יותר להשתמש בלשון נקבה, ואת מנסה להוציא את ליאונידס "טיפש".
ממש לא מנומס, באנדסטייטמנט גדול.

התחבורה הציבורית בטוחה

אין בעיה גם לנשים לנסוע בה. לא מבינה מה ההבדל בין אם זה נשים או גברים, ובכל מקרה, בכל השרשור דיברת על "ילדים" בלשון זכר בלבד (ובעצמך התלוננת ש"הם" מפונקים).
לכל אחד, גם לצעירים, יש ציפיות אחרות מחיי הלילה המבוקשים (יותר פאבים ושתייה? מועדוני דאנס? אלטרנטיב? הופעות רוק?). לכן עדיף שהן יגדירו מה הן רוצות ויחפשו בעצמן מה עונה על הצרכים שלהן, ולפי זה תבחרו את האזור (או שפשוט ישלמו/יסעו בתחבורה הציבורית). יכול להיות שהאזורים הנ"ל לא בהכרח יתאימו לסוג הבילוי או האווירה שהן רוצות. התכנון יכול להיות חלק מהכיף שלהן לקראת הטיול.

urilei

New member
הייתי בהרצאה ב"למטייל" בדיזינגוף סנטר על ברלין

שחוזרת על עצמה בערך כל חודש.
זה בסיס לא רע למי שצריך את המידע הזה.

למעלה