שאלה: פראג - ביגוד ומקומות מעניינים

HilaEliya2

New member
שאלה: פראג - ביגוד ומקומות מעניינים

שלום :)
אני אטוס לפראג בעוד חודש, כשצפויות להיות 0 מעלות ושלג. רציתי לשאול איפה כדאי לקנות נעליים שמתאימות לשלג? והאם מכנסיים וחולצה תרמיים כשכבה בסיסית שמעליה יבואו עוד שכבות יספיקו? או שכדאי להשקיע גם במעיל תרמי? והאם שכבה בסיסית תרמית מתאימה גם כשנכנסים למקומות סגורים וממוזגים? זה לא יצור מצב שיהיה דווקא חם מדי במקומות סגורים? אני פשוט אף פעם לא הייתי במקום כל כך קר ואין לי מושג איך מתמודדים עם זה.
בנוסף - איזה מקומות סגורים מומלץ לבקר בפראג (אוותר על שוטטות בחוץ בעונה זו)?

תודה רבה...

moco10

New member
לא, בשום אופן לא לוותר על שוטטות בחוץ

כמו בהרבה ערים יפות, זה העיקר שם.
או שתתלבשי בהתאם או שתדחי את הנסיעה לעונה אחרת. אחרת זה פשוט בזבוז.
זה לא שאין מוזיאונים, אבל זה לא העיניין המרכזי שם.
חוץ מזה, היא אמורה להיות גם יפהפיה בשלג.

HilaEliya2

New member
המטרה של הטיול

בעיקרון היא הופעה של אמן, אבל אם כבר טסים אז חשבתי גם לטייל קצת, אהיה שם ארבעה ימים. אני מקווה שהקור יהיה נסבל כדי להנות מהנופים, אני ממש רגישה לקור.

moco10

New member
המטרה של הטיול לא משנה את מה שכתבתי

(חוץ מאת עיניין הדחייה)
אין שום בעייה של טמפרטורה (במקומות בהם חיים הרבה בני אדם) שלא ניתנת לפתרון בעזרת ביגוד מתאים.

urilei

New member
מסכים עם קודמי. פראג זה בדיוק המקום לטייל בחוץ

עברתי עכשיו על רשימת "אתרי החובה" של שיחור לפראג. אף אחד מהם הוא לא באמת אתר סגור. יש בהם כמה אתרים סגורים ברמה של כנסייה - להיכנס, לראות ולצאת. עדיין, רוב החוויה היא ההגעה למקום והמבנה עצמו. הטיול במתחם מצודת פראג עובר בחלקו הגדול בתוך מבנים, אבל המתחם עצמו עדיין פתוח.
אם את לא סובלת מקור באופן קיצוני, לדעתי זה יכול להיות טיול נחמד. זה עדיין טיול בעיר. לא מדובר פה על נחלים והרים שאת חשופה לקור ושלג בשבילים פתוחים...

למעלה