לונדון + טיול בטבע (הרים / יערות / נחלים) או

מחשבות

New member
אם ניקח טיסה ללונדון ומעבר עם היורוסטאר כדי להגיע

לפריז ואז לדיסנילנד פריז, כל אלה כבר הוצאות יפות ועוד לא דיברנו על המסביב.

guinness76

New member
אני חושב שפגסוס גם טסים לפריז ...

הם מאוד זולים אבל הטיסה היא עם מזוודה ועצירת ביניים בטורקיה אולי שווה לך לבדוק מחירים.

מחשבות

New member
אנחנו הרי מכירים מפורום אחר, הפורום בו מניחים לילדים

לשגע אותנו.
את צריכה לומר לילד שהחלטת על כך וכך ועכשיו נותר רק לפנטז ולהחליט על המסלול המדויק. הילדים של היום מסרבים לקרוא ולבדוק בעצמם (עכשיו יבואו כל אלה עם הילדים לדוגמה, שישבו ותכננו הכל לבד, ארזו מזוודה וגם עשו קניות בסופר וניקו את הבית, כולל ספונג'ה).

לאונידס

Active member
הילד הוא ילד, מישהו צריך להיות המבוגר האחראי

על אחת כמה וכמה אם אין לו מושג על מה הוא מדבר.
למשל אם אין לו מושג על לונדון מעבר למאדאם טוסו, שלהערכתי מבחינתו יכול להיות משעמם מחץ, אז לא הייתי מייחס לדעתו משקל רב. אגב אישית אני חושב שלונדון יעד נהדר.
&nbsp
אני מציע שתנסו לקבוע אחרת.
תנסו לבחון מה התמהיל של הטיול שאתם רוצים.
במקרה כזה אתם יכולים לקבוע שאתם רוצים סוג של לונה-פארק שווה, אבל אז לא מתחייב דיסני. אפשר למשל אירופה פארק, או אפטלינג, או לגו-לאנד וכו'.
יש ערים גדולות אחרות באירופה, אפילו עם מאדאם טוסו. אפשר "למכור" לו עיר אחרת לא בזכות המחיר אלא בזכות אטרקצות "שוות" שיעניינו אותו.
&nbsp
ככל שתגדילו גמישות תוכלו למצוא עסקאות טובות יותר ומתאימות יותר.

אני רציתי לטוס בכדור פורח מעל טנזניה

...כשהייתי ילדה. אבל בגיל 12 הוריך והתקציב שלהם הוא שקובע, ונשארנו בארץ. נסעתי לחו"ל בפעם הראשונה בגיל 18, וטסתי בכדור הפורח בטנזניה אי שם באזור גיל 27.

זה שילד בגיל 13 "בשלו" לא אומר שמשפחה שלמה צריכה להיכנס לאוברדרפט בגלל זה, בטח ובטח אם ההתעקשות על לונדון נובעת מהעובדה שהוא שמע פעם על מדאם טוסו וזה הדבר היחיד שהוא יודע על העיר, וגם הדבר היחיד שהוא מוכן ללמוד עליה, לדבריכם. אתם ההורים, אתם המשלמים, אתם אלו שצריכים להחליט ולהציב עובדות.

ואגב, אחרי צבא נסעתי למסע תרמילים. חשבתי שזה לחלוטין לא מתאים לאופי שלי, חשבתי גם שתחומי העניין שלי יהיו כאלו וכאלו, והתבדיתי (טוב, חוץ מהרצון להתמקד בטבע, שמוביל אותי עד היום ברוב מסעותיי). גיליתי המון דברים מרגשים חדשים, נפתחו לי אופקים חדשים והתאהבתי לגמרי בתרמילאות. בתור ילד אין לך הרבה מושג מה אתה באמת אוהב, אתה לא מכיר יותר מדי ולא נחשפת להרבה דברים, מה גם שתמשיך ותשתנה (כמו גם תחומי העניין שלך) עם השנים. אז כן, כדאי להיות קשובים במה הילד מתעניין - זה בכל זאת יום ההולדת שלו - אבל אפשר להתאים את זה לרצוי ולמצוי ולאפשרי כלכלית, וגם להרחיב את האופקים מעבר לרצונותיו הנוכחיים של הילד ולהכיר לו דברים/מדינות/יעדים אחרים.

מאקי

New member
כמה דברים

בדקי לטוס לפאריז לשארל דה גול..משם ישר לדיסני..ואחכ רכבת ללונדון.
בדקי חזור מלונדון
נוטינגהם זה שיחוק אבל זה עוד יומיים אפילו שלושה...בטיול..

מנוע חיפוש כמו קאייק או
http://www.momondo.com/
חפשי כיוון אחד וחזור ..חפשי בנפרד כל כיוון..שחקי בין ימים ותמצאי את האופטימום..
לכי לאתר החברה ובדקי מה העלות שןם.

לגבי הילד.
מי שרוצה טיול או רוצה להשתתף בו צריך לעבוד.
תני לו מטלה- מהם המקומות שבהם הוא רוצה לבקר.
שיתעדף אותם
וישים אותם על הגוגל מאפ ויתן לך רשימה.
כולל כמה שעות הוא רוצה להקצות לכל דבר.
בר מצווה...רצינות..אחריות..
תני לא זמן של יומיים וחצי...
ותודיעי שאם לא..זה בסדר..את רושמת אותו לטיול מאורגן ושיסע.
זה לא חינוכי ולא כיף ליסוע עם מי שלא שותף.
טיול זו מסגרת לוחצת. מעיקה כלכלית..וחבל גם לשמוע תלונות כל העת..
וחוץ מזה שילדים צריכים גבולות וחינוך.
בטוח שהוא נהדר..הילד שלך..תלמדי להפעיל אותו..זה לטובתו.

למעלה