לונדון- עזרה בבקשה :)

milkshakit

New member
לונדון- עזרה בבקשה :)

היי. אני מתכננת לטוס ללונדון בסוף ינואר, לכמה ימים, המטרה העיקרית היא מופע בוומבלי ארנה אבל לא רק. התקציב לא גבוה במיוחד היות ואני סטודנטית, אז התכנון הוא על הוסטל/מלון זול. אני חדשה בכל העניין של המיקומים והתחבורה הציבורית, ניסיתי להבין את המפות של הרכבת התחתית ולא הצלחתי להבין הרבה. אנחנו נהיה בשדה התעופה סטנסטד, קראתי שכדאי לקחת אוטובוס בהזמנה מראש, איזי גו? יותר כדאי מהרכבת? שניהם מורידים אותנו במרכז, ליברפול ממה שראיתי. איך אני מגיעה משם לוומבלי? הבנתי שצריך את המטרופוליטן ועוד כמה, מהתחנה של ליברפול יש? ותחנת הרכבת של וומבלי קרובה לארנה? לא האיצטדיון. אני חוששת להסתבך עם התחבורה, קראתי גם שיש כרטיס שניתן לקנות, טראוולקארד, ונייתן לקחת איתו גם אוטובוסים ובנוסף מקבלים אטרקציות 1+1? איך התחבורה הולכת בסופש"ים ומוצ"ש?אם אני מזמינה כרטיסים לרכבת /אוטובוס באינטרנט, איפה אני אוספת אותם? לאוטובוס איזי גו למשל? ואם יש אתר זמראה תחנות ומסלולים של אוטובוסים ורכבות (כמו אצלנו) זה יועיל מאוד.בקשר להזמנת מלון, במרכז לא ממש בא בחשבון אז האופציה שנותרה היא מלון בוומבלי, כשהייתי באתר booking חיפשתי חדר ל2 מבוגרים ולדוגמה זה הראה לי 1,444 ש"ח ל3 לילות. האם זה המחיר ל2 אנשים ביחד? או שכל אחד משלם 1444? פליז עזרה!! תודה רבה רבה.

עדירמר

New member
התמצאות בלונדון

1) משדה התעופה סטנסטד יש רכבת עד לתחנת ליברפול סטריט.
2) בתחנת הרכבת ליברפול סטריט מחפשים את קופת הכרטיסים וקונים שם את הכרטיסים לנסיעת ההמשך לוומבלי ארנה.
3) מתחנת הרכבת ליברפול סטריט נוסעים עם קו המטרופוליטן, שצבעו מג'נטה, עד לתחנת וומבלי פארק.

המפה איננה מסובכת להתמצאות, והיא מבוססת על העיקרון שלכל קו יש את הצבע שלו. עיקרון אותו טבע הארי בק.
בסופי שבוע יש עבודות אחזקה ברכבת התחתית, הודעות מפורטות יופיעו בתחנות הרכבת התחתית.
העבודות מתבצעות בשבת וראשון, שזה סוף השבוע בחו"ל.

milkshakit

New member
אז אין רכבת תחתית בשבת?

אם לא, אני אצטרך לקחת מלון אחר.. אחרת לא יהיה לי איך להגיע לארנה.

R750-Girl

New member
יש רכבת תחתית בשבת ובראשון

(לפעמים יש אלטרנטיבות של אוטובוס לרגל עבודות)
חוסר תחבורה ציבורית בשבת זה קונספט ייחודי לישראל

עדירמר

New member
התמצאות בלונדון

זה לא כמו בישמעאל, שבה בגלל החלטת הנציב השחור העליון עוצרים לחלוטין את התחבורה הציבורית.

כל סוף שבוע, מתבצעות עבודות אחזקה, אשר בגינן נסגרים לתנועה חלקים מסוימים במערכת הרכבת התחתית, לשם כך נערכים מבעוד מועד ומפעילים אוטובוסים אשר מטרתם היא להחליף את קו הרכבת שמבוצעות בו עבודות האחזקה.
זאת ועוד, האוטובוסים ממשיכים לפעול גם בימי שבת וראשון ויש גם מוניות ספיישל.

תומלול

New member
לגבי המלון

אם הגדרת בחיפוש 2 מבוגרים, אז המחיר הוא לשני מבוגרים.
רצוי לשנות את המטבע למטבע המקומי (יש אפשרות לבחור באיזה מטבע העלות במלון תוצג), מכיוון ששערי החליפין מתחלפים מדי יום.

jonbaum

New member
אם תתמקדו באיזור צפון לונדון

אולי יותר הגיוני לקחת את האוטובוס מסטנסטד (הרבה יותר זול מהרכבת) שעוצר בגולדרס גרין (לא רחוק מוומבלי)

butwhy

New member
מלון

לא יודעת למה כתבת שמרכז העיר ממש לא בא בחשבון, אבל אם את חוששת מהמחיר, אני ממליצה בחום לנסות את רשת Tune hotels. עשיתי עכשיו חיפוש לתאריכים רנדומליים בסוף ינואר וראיתי שעולה כ-200 פאונד ל-4 לילות לחדר זוגי.
אנחנו שהינו בסניף בקינגס קרוס והיה מצוין.

למעלה