ברגע זה בערוץ 2 , מסכן עופר כהן ממגה פמילי

yossialef

New member
ברגע זה בערוץ 2 , מסכן עופר כהן ממגה פמילי

חמד של בחור (לא ברור לי למה הסכים להצטלם), מדריך מאוד וותיק ומנוסה שדווקא בתקופה האחרונה הוא יותר איש מכירות.
מדבר על התוכנית "אין כמו בארץ" המשודרת בערוץ 2 ברגע זה , ועוסקת בטיולי קבוצות מאורגנות (טיול בר מצווה במקרה הזה).
אחרי השידור הזה, לא בטוח שיהיה "עודף ביקוש" לטיולים מאורגנים. רק אומר כי מדובר בתוכנית טלוויזיה ולפעמים מעצימים/משדרים דברים כמה שיותר אבסורדים/קיצוניים בשביל הרייטינג, שחשוב לערוץ 2 המסחרי, ולא דווקא את כל האמת המצולמת.

התוכנית צולמה לפני כשנתיים

והוצגה כבר בטלויזיה לפני שנה, מאז לא שמעתי שמישהו התרגש מהתוכנית עד כדי ביטול נסיעה לטיול מאורגן.

כמי שעסק בעבר מעל 50 שנה גם בהדרכה בארץ וגם בחו"ל, יש דברים הרבה יותר הזויים (חשבתי לכתוב על זה ספר, אבל לא רציתי להיזכר בכל הגועל הזה) כשקיבלתי את רשיון הכבוד (שאחריו אני לא מדריך יותר), סלע נגול מעל ליבי.

אני מאוד אוהב להדריך וללמד ולהראות דברים לאנשים גם בארץ וגם בחו"ל, לצערי יש רק קבוצות מעטות מאוד שבאמת רוצות לטייל ולשמוע ולחוות (בראש, גימלאים קיבוצניקים) , אבל בגלל הרוב , מגיע הרגע שהנפש ניקעת מהם.

xfwind

New member
זו הכללה. אני מניח שיש הרבה רבדים

שאנשים רוצים או לא להגיע אליהם.
אם תדריך לדוגמה קבוצה של אדריכלים ותדבר איתם על מבנים - אני מניח שיהיו הומוגנים בהתעניינות.

yossialef

New member
הטיול היה באוגוסט 2013 !! סתם לידיעה

לא יודע מתי שודרה בערוץ 2 בפעם הראשונה. אבל בטוח שצולמה באוגוסט 2013 . במפורש נאמר "בטכס הסיום" של הטיול .

לאונידס

Active member
אני צפיתי בפאר היצירה ב youtube בזמן שהייתי משועמם במיוחד

למי שמעוניין לצפות הנה הקישור
https://m.youtube.com/watch?v=mI9fbDpH-C8
אפשר בסמרטפון אם תקועים בסיטואציה מאוד משעממת.
&nbsp
משיחות עם מדריכים ומשתתפי טיולים כאלה כנראה שחסכו מאיתנו פנינים כמו מריבות הבוקר הקבועות על מקומות הישיבה באוטובוס, כל הקבוצה שמתייבשת עד שמישהו שהחליט להתקע באיזו חנות של שמונצס בכל זאת מגיע, משתתף אחד שמאבד דרכון ארנק או חפץ חיוני אחר וכל הקבוצה עם המדריך מטיילים לתחנת המשטרה הקרובה וכו׳.
&nbsp

לאונידס

Active member
לא ברור שהבלונדיניות הן שתולות מוחצנות של ההפקה?

הרי צריך להביא רייטנינג, פאקצה מטומטמת תמיד תביא את הרייטנינג הרצוי. סיכו גבוה שהטימטום הוא רק הצגה.
המדריך לא מסכן, לכל אחד יש בעבודה חלקים נוחים יותר וחלקים נוחים פחות

YHS

New member
ה"בלונדיניות" שתולות של משרד החינוך

כדי שיוכלו לבוא ללפיד ולתבוע תקציבים נוספים.

אודרי11

New member
במקרה שלהן...אפילו תקציב מיוחד לא יעזור

ראיתי קטעים בזפזופ....ראיתי קטע שעינת ארליך הליטה את פניה מבושה, כשה..."ישראלים הלא פראיירים.." דחפו את הקוריאני הזקן, בתור למשהו...בא לי לצחוק ולבכות ביחד, כשהאיש עם הפרצוף האלים אמר: הצפון קוריאני הזה..., אין לו מושג מה ההבדל בין צפון קוריאה לדרום קוריאה..נו שויין.

lavendula

New member
תכנית תת רמה

שנראית מבית היוצר של היפה והחנון, אמא מחליפה, מפונקים וכו'.
האם אי פעם נזכה לתכנית דוקו-ריאליטי נטולת 2 פרחות בלונדיניות?
כל כך שקוף שהכל מבוים, ואפילו לא בצורה מוצלחת.
ממה שהספקתי לראות (כי לא החזקתי מעמד), המדריך אכן עשה רושם מצוין.

ערני222

New member
התוכנית

עופר -פשוט נהדר.אם לצאת לטיול מאורגן -אז הייתי נוסע עימו.אפילו ה"קידוש" יוצא יפה .
לא ידעתי שאם המדובר בטיול מאורגן -ישנם שני סוגי אוכל -עממי לקבוצת המטיילים , ואוכל טוב לשאר התיירים במלון.
האם כך מקובל?או שזה רק הנוהג בהולנד?

השחורדיניות לדעתי אמיתיות

אחרי 50 שנות הוראת דרך בארץ ובחו"ל עם מאות קבוצות, כבר נתקלתי ביותר גרועים, ולמרות שאני נחשב מורה דרך רגוע, לא פעם הביאו אותי כמעט עד הקצה, ורק הנסיון שלי מנע פיצוץ.

אין דבר כזה חדר אוכל לקבוצה לחוד ולאורחי המלון לחוד.
הכל בא מהדרישה של הסוכן להרויח עוד כסף, ולכן אם מחיר הארוחה לאדם (למשל) 10 יורו, הוא מזמין ארוחות ב-2 יורו. ולכן המלון נאלץ לפתוח חדר אוכל נפרד עבור הקבוצה העניה.....

באמתחתם של הסוכנים יש טריקים ושטיקים רבים, אבל הם סומכים על כך שהישראלי המצוי יכעס על המלון ולא עליו , והוא יקטר בכל מקום אפשרי, אבל לא יעשה שום צעד מעשי, מרוב עצלנות.....

oreniau11

New member
בגיל שלי כנראה רק זכרונות,גם זה משהו לא?!

לפני כשנתיים..לונדון..מלון טוויסטוק בחופשת שבוע,ארוחת הבוקר ואנחנו שמים פנינו פנימה אל חדר האוכל.קבוצת השולחנות מימין,שם אנחנו מתיישבים.בשולחן ההגשה ההוא מטעמי הארוחה,נקניקים ביצים כאלה ואחרות במגש..ירקות במעט ועוד כל מיני.כשאני ניגש אל מגש הביצים ניגש אלי אחראי חדר האוכל ומסביר לי שזה לא בשבילי,איך הוא ידע מאיזה קבוצה אני ומהו ה'דיל' שרכשתי למלון,בכל זאת..לאחר שחזרתי לשולחן החלטנו כולנו שם לנסות משהו כדוגמת המלצר בחתונות,אספנו כמה שילינגים ומסרנו בידו שהפכה לקמוצה ואפילו חיוך היה שם..ואת כל יתרת החופשה כיבדנו את תיאבוננו במגש החביתות!

yossialef

New member
באנגליה ישנה הפרדה בין ארוחת בוקר אנגלית לקונטיננטלית

alonyba

New member
ראיתי את הדבר המביך הזה

נראה לי מגה מתחרטת על הרגע שהם הסכימו לתת על זה חסות. לא נראה לי שזה עושה למוצר שלהם שירות טוב

למעלה