כמה זמן לטייל בפארק יוסמיטי

daramit

New member
כמה זמן לטייל בפארק יוסמיטי

שלום לכולם,
אני מתכנן לטייל עוד שבועיים בפארק יוסמיטי עם חבר. יש לנו 4 ימים חופשיים והשאלה היא האם 4 ימים זה לא יותר מדי לפארק או שעדיף לעשות פחות וללכת למקום אחר באזור ?

YHS

New member
4 ימים זה יותר מדי

למי ששונא טבע.
אני מכיר כאלה שאין להם מה לחפש שם. מי שאוהב טבע ואוהב לטייל בטבע ימצא מה לעשות שם גם שבוע ויותר.

moco10

New member
תלוי באופי הטיול

וספציפית, כמה ואיזה מסלולי הליכה אתם עושים.
אפשר לראות היילייטס ביומיים כולל הליכות קצרות של עד 5 שעות, ואפשר לעשות מסלולי הליכה של יום (או יותר) כל אחד.
אם אתם נוטים לאפשרות הראשונה, אז אני ממליץ ליסוע ליום לפארק סקוויה הדרומי ליוסמיטי.

o f i r o s 1

New member
תשובה נוספת

כמו שאמרו, תלוי באהבה שלכם לטבע ולמסלולים רגליים. יש מגוון של טיולים חד-יומיים או מעבר.
אגב, אני ממליץ בחום לישון בתוך הפארק עצמו.

ylyb7

New member
יוסמיטי

איזה כיף לכם
יוסמיטי זה אחד המקומות היפים שבהם טיילנו במערב ארה"ב ובכלל
זה פארק גדול מאד, ויש הרבה מה לראות ומה לעשות בו
לפארק יש 4 כניסות (שתיים מכיוון מערב, אחת מדרום ואחת ממזרח), והוא מחולק לכמה איזורים עיקריים של טיולים. אלה המתויירים:
Yosemite Valley (עמק יוסמיטי), Mariposa Grove (חורשת עצי הסקויה בדרום הפארק), Glacier Point, Tioga Road
מפת הפארק
כאן תוכל למצוא פירוט של כל מסלולי ההליכה בפארק, מחולקים לפי האיזורים
ממליץ לך לעבור על הרשימה לפני הביקור בפארק, לקרוא ולסמן מה נראה לך
כשתגיע לפארק, גש למרכז המבקרים שנמצא בעמק יוסמיטי, תראה שם את הסרט על הפארק ותתייעץ עם הריינג'רים על המסלולים שסימנת לך.
סדר הטיול בתוך הפארק תלוי במסלול שלך - מאיפה אתה בא ולאן אתה ממשיך
כמו כן, כדאי לבדוק מראש את נושא הלינה - יוסמיטי הוא מקום מאד פופולרי...

daramit

New member
תודה רבה, לגבי לינה

שמענו חלק מההמלצות על לינה בתוך הפארק, וחלק על לינה מחוץ לפארק במחירים זולים יותר כגון mariposa, אשמח להמלצות לכאן או לכאן

moco10

New member
העיניין הוא שבתוך הפארק צריך להזמין מראש

אז אם זה מסתדר יופי, ואם לא אז ישנים בחוץ.
ממליץ לנסות את אחדת המלונות בEl Portal שזה מאוד קרוב לשער לפארק כשנוסעים מכיוון Mariposa .

למעלה