ככה יראו הפורומים החדשים בתפוז

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
טוב, גם לנו יש פורום חדש

&nbsp אני מציע להתחיל לקשקש בו קצת על מנת לבדוק אם מתאים. &nbsp בעיקר כדי להיוכח אם ניתן לדון בו בשיטת השרשור או שהכל בלגן. &nbsp לפורום החדש >> https://tinyurl.com/yb85qdje. &nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
לי הפורום מופיע אבל יש בעיה

מכיון ואין לי שליטה על המייל איתו נרשמתי טרחתי לכבוד הפורום החדש והזנתי עכשיו מייל אחר בכרטיסי בתפוז פה. הלכתי לפורום החדש ואמרתי ששכחתי את הססמה ומסרתי את המייל המעודכן. אלא שנראה שהעדכון בכרטיס הקיים לא מחובר למערכת החדשה ולכן היא לא יודעת ומודיעה לי שהמשתמש לא נמצא. אני מקווה שבהמשך העדכונים של כרטיסי המשתמשים יעברו למערכת החדשה ואז אנסה להתחבר מחדש.

קלייטון.ש

Well-known member
טוב פתחתי ניק חדש

ועכשיו צריך לעקוב אחרי הנעשה בעוד פורום. בקצב הזה אני אדרוש שכר עבור העבודה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
גם אני ניסיתי את הטריק הזה וגם לי זה לא הצליח

&nbsp לדעתי הם ייבאו למערכת החדשה את הנתונים אבל אם אנחנו משנים כיום משהו במערכת הישנה זה כבר לא עובר. &nbsp בכל מקרה אני אבדוק בעוד כמה זמן שוב. &nbsp

סופהו1

New member
לא מנסה שום טריקים

יצאתי מהדף של תפוז. נכנסתי מחדש עם אותו שם משתמש ואותה סיסמא. הגעתי בדיוק לאותו תפוז שהיה לפני כן. מה כבר עשיתי לא נכון?

סופהו1

New member

קלייטון.ש

Well-known member
אח, זה הביטוי הפולני האהוב עלי ביותר

ושמעתי אינספור גרסאות שלו מנשותי. כך המנכ"ל כותבת לי על בעיה שיש ללקוח ואיך הלקוח מתלונן, מבקשת שאטפל בבעיות, אבל מסכמת "זה בסדר, אגיד ללקוח שאנחנו לא יכולים לעזור לו". אשתי הראשונה היא אמנית הפולניות. לפעמים אני חושב שהיא קוראת באתרי בדיחות על פולניות ומשננת משם משפטים. היא בגיל 20 היתה אומרת לי "אני אנוח כבר בקבר". או מבקשת להדליק את הדוד אבל תמיד מוסיפה "אם קשה לך זה בסדר, אתקלח במים קרים". היא חוזרת ואומרת בלי בעיה "אני לא כועסת, אני מאוכזבת". כל ויכוח היא מסכמת ב-"תזכור שאמרתי לך". אומרת לי "ההסתכלות שלך ילדותית" (וכולם למדו את זה ממנה) וכשאני טוען שאני לא מבין מה ילדותי בהסתכלות שלי אומרת בניצחון "זה בגלל שאתה ילד". והלאה והלאה. אני מת, מת על פולניות.

יוסי ר1

Active member
תרשה לי להיות גס, אבל היא הייתה צריכה לומר

"אם קשה לך זה בסדר, לך תתקלח במים קרים". &nbsp ולמי שראה וזוכר את הסרט הנפלא "חייל בכחול" , הם שוכבים בלילה לישון כל אחד בשמיכתו הוא, תחת כיפת השמים. והיא אומרת לו משהו כמו "אם עומד לך, לך תטבול במים קרים" ומצחקקת לעצמה...

קלייטון.ש

Well-known member
אחת הבעיות הגדולות עם אשתי הראשונה

שאת הקושי היא רוצה לגמרי לעצמה. בתחילת הדרך היינו עובדים ממש קשה, קמים ב-3 לפנות בוקר ועובדים 14 שעות ביום לפחות, לא פעם יותר. סדר היום שלה היה מחזיר אותה הביתה ממכון הכושר שלה ב-11 בלילה, כשאני כבר ישנתי מזמן, ובדרך כלל היתה מעירה אותי "בשביל הזוגיות". יש גבול גם למה שבחור בן 20 ומשהו מסוגל לו. אחד הדברים שאני זוכר שעברו בדעתי כשהיא סילקה אותי מהבית היה "תודה לאל, עכשיו היא הבעיה של גבר אחר" (בעלה השני על פי מה שנראה דווקא מסתדר מצויין, אז ייתכן שאני הייתי הבעיה ולא היא)

קלייטון.ש

Well-known member
בטח שאני פולני, הרי אני זה ששוכב על הגב ובאמצע השישו ושמחו

אומר פתאום "אני חושב לצבוע את התקרה בקרם"

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אתה ממש לא פולני !

&nbsp אם היית פולני היית חושב לצבוע את התקרה בבז'. &nbsp

למעלה