אני אוהב מאוד לצלם ואני גם בקורס צילום

חיא2

New member
אני אוהב מאוד לצלם ואני גם בקורס צילום

הרשו לי להעלות צילום מאקרו וצילום בחשיפה איטית .

אספרסו2

New member

אני בטוח שפרחי גבעתיים יקבלו את החשיפה המגיעה להם.

אספרסו2

New member
יפה

פעם בשנות התיכון בשעות אחר הצהריים ובעיקר בחגים הייתי מוביל זרי פרחים ליעדם ברחובות גבעתיים,חוויה.בעיקר אנתרופולוגית. המון אנשים מפספסים את העיקר והיופי בפרטים הקטנים,שרידים של הטבע הפראי,אם בעלי כנף או פרחים ברחובות עמוסי האדם,אני בטוח שעם המצלמה אתה נהנה מכל רגע.

חיא2

New member
תודה -

אשכרה זה קשה - לא מבחינה טכנית, נגיד, אלא בעיקר מבחינת הסבלנות וכמות התמונות שאתה פוסל ללא הרף

יוסי ר1

Active member
יש לך בגבעתיים גינת פרפרים נהדרת.

אני בטוח שתמצא אינסוף מה לצלם שם.

יוסי ר1

Active member
ב2016 הדרכתי שם קבוצת מורות , על חרקים ומאביקים.

גינת פרפרים היא מיזם נהדר שמוסיף המון לסביבה, ולא משהו שקשה או יקר במיוחד ליצור ולתחזק. מדהים איך שטח קטן משנה ממש את המארג האקולוגי של סביבה הרבה יותר רחבה. הנה תמונה מאותה הדרכה, מבט כללי על המתחם.

אספרסו2

New member
אכן לא מעטים

לפחות כאן בסביבה שלי בוחרים את פרחי הגינה לפי המשיכה שלהם לפרפרים וציפורים שאותם הם חפצים לראות כמבקרים.

חיא2

New member
הגברת ואני התפלאנו שיש גינת פרפרים בגבעתיים

ומעולם לא שמענו עליה. אגב, גם על זו בבת ים לא שמעתי. אבל עכשיו בת ים נכנסת לסגר עמוק.

יוסי ר1

Active member
חפש בקומונה הישנה הישנה. כתבתי על זה בזמנו,

והמלצתי לך לקחת את הנכדה ולשבת שם קצת...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תסלם

&nbsp צילום טוב (גם אם הוא צולם מעל פני המים) תמיד עושה לי את זה. &nbsp

חיא2

New member
תודה
מתחת לפני המים אצל שוכן יבשה מובהק כמוני?

אבל, אני מאוד מאוד אוהב את הצילומים המופלאים שנעשים מתחת לפני המים.

פונדיצ'רי

Active member
ספר הילדים האהוב עליי להקראה

לא חושבת שלאה גולדברג חשבה מראש על כל הרבדים והמשמעויות, והסירנות ונרקיס וכו וכו. לא הצלחתי לקרוא מעבר. ככ הרבה ספרי ילדים שזוכים לדפוס, כתובים בצורה טרחנית ומשעממת. הייתי עורכת ומקצרת הרבה פעמים תוך כדי הקראה. או משנה כדי לבדוק ערנות . מזל שאני כבר לא צריכה להקריא, כי אף פעם לא היתה לי יותר מדי סבלנות. ואם כבר להקריא, אז לא לפני השינה.

יוסי ר1

Active member
לי אין ספק שכן. הסיפור כתוב בשני רבדים מאוד מובחנים,

האחד - סיפור לילדים, השני - עיבוד המוטיבים המיתולוגיים, לכלל מסר חברתי למבוגרים. אפשר לנהל על זה דיון אם רוצים... אגב, בהרצאה הוסיף הירשפלד עוד כמה מוטיבים, שבמאמר אין. &nbsp

למעלה