שאיבת שומן

orit3655

New member
שאיבת שומן

קראתי מאמר על שאיבת שומן וממש בא לי לעשות- למתוח את הבטן שכבר אין לה צורה. מישהו עשה ויכול לתת המלצות?

יוסי ר1

Active member
ההמלצה שלי היא לא שאיבה.

ההמלצה שלי היא בסכין חדה. כל אימת שאני מכין חתיכת בשר - בקר או עוף - אני מוריד בסכין שאריות שלא בא לי שיהיו בתבשיל. שאיבה לא ניסיתי. נראה לי מסובך לאללה.

יוסי ר1

Active member
לא מכיר. אני מוריד כאמור, בין אם של עוף בין אם של בקור.

שומן בקור לא טוב יותר למאכל משומן עוף. אולי רק שומן דגים הוא חיובי, בגלל כל האומגות וכאלה. מצד שני, אם זה סטייק בקור, עדיף שיהיה משוייש בפיסות שומן, אחרת יוצא יבש.

אספרסו2

New member
משויש גם לא יותר מידי

כי היפנים מפנקים את הפרה בעיסוי, בירה ומוזיקה קלאסית ואז היא כל כך מבסוטית עד שכמות השומן המשויש בבשר הוא קרוב למחצית,ואגיו. מאד יקר אבל הסקרנות גרמה לי לנסות,מיוחד אבל באמת חמאתי מידי.

קלייטון.ש

Well-known member
אני מתחבר למה שכתוב בתחילת הכתבה

מה שכתוב שם שאני מוזמן לאירוע בערב ולא יודע מה ללבוש. אמנם זה אף פעם לא משנה למעשה כי בין כה וכה לא אני אקבע מה אלבש לאירוע אלא הבגדים שאני צריך ללבוש יהיו מונחים על המיטה. מעבר לכך לא כל כך הבנתי את הכתבה. אם בערב צריך לצאת, ובבוקר ובצהרים גיבורת הכתבה אכלה בלי סוף, מה יעזור לה הסיפור על שאיבת שומן? היא צריכה לצאת הערב ,לא? בנוסף אם הגברת בכתבה חיה כמו שהיא חיה, נראה לי שהיא תצטרך מנוי שנתי למנתח, כי בצורת החיים שלה היא תצטרך לבצע שאיבות שומן כל חודש.

diday

Member
הגעת למקום הנכון

אין כמו פורומים ברשת לעצות רפואיות.

יוסי ר1

Active member
מה לא ברור? מה למשל עושים עם כל השומן שנשאב?

קוברים בקבר אחים? מטגנים חלקי פנים? נותנים לכלב?

למעלה