כאן נמחק הודעה

לטובתך

New member
כאן נמחק הודעה

של אבי בן 1231 מוזר ותמוהה מדוע נמחק? שנים לא נמחקו כאן הודעות.

diday

Member
אכן מוזר ותמוה ש

יש מי שלא מבין מדוע. גם האיך אינו תמוה התמיהה היחידה איך נודע למושא ההודעה עליה

לטובתך

New member
מושא אחד?

התמיהה מדוע נמחק שירשור של אחד החושב עצמו צדיק. גם לאחר הארת עיניו לטעותו, חשב שלא היה פגם בכתיבתו.

אבי בן 1231

Well-known member
אכן לא היה שום פגם בכתיבתי!!!

פשוט הראתי כמה הפורום הזה נעים לעומת, קומונות או פורומים אחרים בתפוז ואז קפץ מושא השרשור המכוער והשמיץ אותי כדרכו בפרדס, גם הודעתו נמחקה, לכן ............... באמת מוטב לשכוח זאת ולחזור לשלווה ולאחווה שקיימת פה.

diday

Member
כפי שראית מתגובותינו, המחווה שלך מאד ריגשה אותנו

אבי בן 1231

Well-known member
כפי שאני מכיר אותך אתה אוהב את הפוסטים עם שפת הביבים של החבר

שלך! היו תגובות לכאן ולכאן. לא ראיתי שכעסת כאשר החבר היקר שלך השמיץ אותי ו"העליב" אותי שאני מבוגר ו"סנילי" ואני נמצא במחלקה גריאטרית, אוי כמה שנעלבתי. אני לא מסתיר את גילי, חברך היקר כן מסתיר, פעם "מזמן" הוא היה בן 67, בתקווה שלא יזכה להגיע לגילי בכדי שלא יבוא אידיוט ו"יעליב" אותו, היום הוא בן 6 ילד קטן עם חינוך של שכונה תת רמה בת לאביב, כנראה.

יוסי ר1

Active member
אז קבל עוד תגובה לכאן ולכאן.

אתה כותב כאן כבר כמה שבועות, חלק לא קטן מהכתיבה זה להתכסח עם אחרים. בשביל זה הגעת אלינו? &nbsp (שלא תבין לא נכון - אני לא מצדד לא בך ולא בברי הפלוגתא שלך. כל התכסחות כאן גורמת לי לרצות שהמתכסחים יפרשו כדי להתכסח במקום אחר, ויחזרו רק אחרי שגמרו להוציא את כל הנאחס, ולא אצלינו).

אבי בן 1231

Well-known member
תזכיר לי, עם מי התכסחתי.

לא רק שזה לא נכון ההיפך הוא נכון שיבחתי את הפורום הזה.

יוסי ר1

Active member
חבל שזו רק חדות עין ולא עיניים. ככה יוצא שעין אחת חדה

ועין שנייה קהה. ולי בכלל העיניים בהירות...

diday

Member
אתה טועה

אני מיזנתרופ ככזה אין לי חברים וודאי שלא חברים יקרים. כפי שאתה מכיר אותי? אם היית מכיר אותי היית ידוע ש אני אוהב שוקולד ועוגות גבינה וארטיק וסוכריות ותות גינה אני אוהב את החורף ואת הקיץ ואת הסתיו ואת האביב ואת מה שעכשיו &nbsp

אבי בן 1231

Well-known member
וגם את הבחור החמוד בן ה-6 שהיה בן 67 שיש לו בעיה עם הריחות

שרעייתו מפיצה, והוא משתף בבעיותיו חבורה נחמדה שקיימת כבר 12 שנה.

צליליתה

New member
מיצינו את החוויה

גם כשפתחת את הנושא זה לא עניין אף אחד נכון שאין כאן מנהל, אבל אתה עדיין יכול לקרוא את הדברים של אורי זל, ״הרבה חוקים אין כאן והדבר החשוב ביותר הוא לכבד את יתר החברים. ״ נכון שהוא לא התייחס למקרה הספציפי: הכפשת מי שאינו משתתף בפורום, אבל אני בטוחה במיליוני אחוזים שגם לזה הוא לא היה מסכים.

אבי בן 1231

Well-known member
יקירתי אני לא הכפשתי אף אחד.

אני לא כתבתי עליו כלום אני רק הבאתי כדוגמה, את מה שכתב אותו בחור חמוד, למקום בלתי נסבל בהבדל לפורום הזה! ההודעה הזו נמחקה כך שאיני יודע אם אפשרי להחזירה על מנת שתראו שבעצם לא כתבתי כלום על אותו מתחזה. אני גם לא מנסה לטחון כאן את הנושא ולא אני מעלה פה הודעות על מנת לעורר זאת. מי שהוכפש פה זה הייתי אני אם לא איכפת לך. גם לא ידעתי שאין פה מנהל למרות שכתוב בכותרת שם של מנהל. ואם כתבת שמיצינו אין לי בעיה.

דיי בבקשה. אתה מעייף.

אולי כדאי שתשמור את הדוגמאות לעצמך. יש טעם נפגם בלהביא דברים מתוך קומונה סגורה או מכל מקום אחר, לכאן. יש לך עניינים לא פתורים? לך תפתור אותם שם איתם. וישא"ק.

אבי בן 1231

Well-known member
אם עייפת לכי לנוח יקירה.

גם מתוסכלת וגם עייפה איני מסוגל לפתור את בעיותייך.

למעלה