פייסבוק מציג לי פרסומות על סמך חיפוש בגוגל

אבי בן 1231

Well-known member
יש להם כנראה שיטה שמקשרת באיזו שהיא צורה.

אתן לך דוגמה. זוגתי במקור מארגנטינה מאזור שנקרא Tucumán, לפני כמה חודשים היא מצאה חברת ילדות אותה לא ראתה ולא היה לה קשר איתה במשך קרוב לחמישים שנה. מאז שיש לה קשר איתה בפייסבוק אני נתקל בפייסבוק שלי במספר לא קטן של תושבי האזור הזה עם התהייה "אנשים שאולי אתה מכיר" והצעה לשלוח בקשת חברות.

SupermanZW

Well-known member
לכל הרשתות החברתיות אלגוריתם כזה

האלגוריתם של +Google אפילו יותר משוכלל.

חיא2

New member
פעם החודש אני מקבל בדיוור ישיר

קופונים מסופרסל. ערימות של מוצרים, שאת חלקם אני קונה. מאיפה הם יודעים? אבל, התופעה "המוזרה" הזו כלל לא קורית אצלנו, ובכלל הרשומה הפותחת עצמה צצה כאן ובמקומות אחרים במחזוריות מדכאה של 3 חודשים.

יתכן שגוגל ופייסבוק משתפים מאגרים
שוחחת עליהם עם אישתך,לא סביר כי הם צריכים לתרגם מעברית עם מיקרופונים

פתוחים ולא נראה לי שהגיעו לרמה הזאת.

חושב על מוצר והוא מוצג - אולי לא רק חשבת אלא גם חיפשת קצת והלכת

לאתרים שקשורים.

כנראה רק נדמה לך.

אם אנחנו אדישים למשהו לא נראה אותו גם אם הוא נמצא לידינו;

אם אנחנו מתעניינים במשהו נראה אותו בקלות בסביבה.

לגבי לדעת מה אתה חושב אפשר רק עם צ'יפים:

https://www.youtube.com/watch?v=zVu...LajziIVCwqbGTHOvsR91fOSPv9mvi5lra2TMSTejMPPPQ

גםצופה

Member
מנהל
בפלפונים החדשים

בלי שנדע המיקרופונים מופעלים (אם תשים לב יש סימן של מיקרופון ליד מנוע החיפוש...) והם פשוט מאזינים לנו... לכם אם דיברתם על חופשה בצפת פתאום תתקל בפרסומות על כך... &nbsp (שמעתי על זה בהרצאה השנה...) &nbsp &nbsp

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הסימון הקטן בגוגל הוא סימן שאפשר לבצע גם חיפוש קולי

ולא שום דבר אחר. שמעתי את התאוריה על האזנה לטלפון ובדקתי את האפשרות הזו עשרות פעמים. מעולם לא קיבלתי שום הפנייה לפרסומת בנושא שדיברתי בו ליד מכשיר הטלפון. כל אחד יכול לנסות את זה בקלות, לדבר מספר פעמים ליד הטלפון על מוצר כלשהו ובתנאי אחד, מוצר שאין לכם בו שום צורך ומעולם לא התעניינתם בו. עכשיו אני רוצה לראות הפניות לפרסומות. לדעתי האישית מיקרוסופט, אפל וגוגל לא מאזינות לאף אחד בלי רשות ולא בגלל שהן לא יכולות או שהן כל כך מוסריות. הסיבה הרבה יותר פשוטה. זו עבירה על החוק כמעט בכל העולם וברגע שדבר כזה יחשף, למשל על ידי עובד ממורמר הם יקבלו תביעות פיצוי בעשרות מליארדי דולרים. מה שכן כמעט כל חיפוש בכל אתר שהוא נרשם והאתרים סוחרים במידע זה. עיון בתקנות של האתרים השונים שאף אחד לא טורח לקרוא (ובצדק) יוכיח זאת.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא רק מחריב שמחות גם מוסיף שמן למדורות

&nbsp ובצוק העיתים גם מרעיל בארות. &nbsp יש לך משהו נגד ? &nbsp

גםצופה

Member
מנהל
אני יודעת שכל חיפוש שלנו 'נאגר'...

אבל היו פעמים שכלל לא חיפשתי את הדברים אלא רק דיברתי וקיבלתי פרסומות על הדברים שעליהם דיברתי !!!

diday

Member
גם במכונית. בדוק בגלגל ותראה שיש אנטנה כזו, עם כיסוי

כדי שלא תדע מה זה. מומלץ לקחת פלייר ולחתוך אותם. חבל שיעקבו אחריך

ayaht

New member
אם אתה רוצה למנוע את זה:

1. תשתמש בדפדפן פיירפוקס. יש להם מנגנון מיוחד שפותח את הפייסבוק בקונטיינר נפרד כדי למנוע זליגה. 2. עדיף להשתמש במנוע חיפוש duck duck go. הם מחפשים בגוגל אבל בלי הפרטים שלך.. 3. להתקין חוסם פרסומות. זה אמנם לא ימנע פרסומות בפייסבוק, אבל לפחות ימנע הרבה פרסומות אחרות, חלונות קופצים וחדירה לפרטיות.

למעלה