כמו שכתבתי קודם, לאור ההפקרות שראיתי בחג ובשבת

קלייטון.ש

Well-known member
הבעיה היא שהישראלים אוהבים לחיות ולהיות שמחים

אם הישראלים היו עם של מדוכאים שמעדיפים להסתגר בבתים ולא לראות אף אחד, היה פה הרבה יותר טוב.

אספרסו2

New member
גם האיטלקים הגיעו לאן שהגיעו

בגלל שמחת החיים הסחבאקיות עיגול הפינות והזלזול במוסכמות. עשרות אלפים מהם כבר לא מדברים עם אף אחד.

אבי בן 1231

Well-known member
יותר מדויק לא ניתן לכתוב

אבי בן 1231

Well-known member
הספרדים והאיטלקים לא פחות ואולי אף יותר מהישראלים

אוהבים לחיות ולהיות שמחים, אז ............................... בספרד 30.000 מתים מהקורונה, והכרזה רשמית בספרד על עשרה ימי אבל!!! גם באיטליה מספר המתים מהקורונה קרוב או עבר את המספר הזה. אמור ברצינות מה אתה מעדיף?! גם אני וזוגתי אוהבים לחיות ולהיות שמחים ו ................... לכן אנו יותר בבית ורוקדים בבית במקום במקומות שאוהבים לשמוח ואולי גם למות!!!

אבי בן 1231

Well-known member
אוי אני חולה עליה. היה לי פעם קטע נחמד איתה!

באחד הפעמים שביקרתי בישראל כאשר גרתי בספרד, נסעתי לתל אביב לנחלת בנימין/שוק הכרמל. בכניסה לנחלת בנימין ישבה חווה אלברשטיין וניגנה בגיטרה ושרה, ישבתי על ספסל מולה והתמוגגתי מהמופע שלה. כאשר קמתי ללכת ניגשתי אליה ושמתי שטר בקופסה. היא הפסיקה לרגע לנגן קמה לחצה לי את היד והרעיפה עליי מחמאות, ממש הסמקתי, בין השאר סיפרתי לה שאני חי בספרד, והיא השמיעה אנחת אכזבה קלה, בסופו של עניין נפרדנו כאשר היא התקרבה אליי והדביקה לי נישקה. היא ממש, ממש חמודה גם כבן אדם.

נו, ככה זה כשאנשים זקנים וסינילים

עד כדי שלא מסוגלים להבחין בין מירי אלוני לחווה אלברשטיין חחחחחח
תגיד, במוסד הגריאטרי שבו אתה חי לא עושים לכם הרצאות בנושא הזמר העברי?

אבי בן 1231

Well-known member
ככה זה כשהורים נותנים לילד בן 6 לגלוש באינטרנט

ועוד בשעה 22:00 בערב!

באמת פגשת במדרחוב בנחלת בנימין את חווה אלברשטיין?

והיא אפילו נישקה אותך?
בטח בגלל שנתת לה שטר של 20 ₪ בפעם הבאה כשתפגוש את חווה אלברשטיין בשוק הכרמל אל תתקמצן. תן לה שטר של 100 ואז תקבל הרבה יותר מסתם נשיקה.

קלייטון.ש

Well-known member
סיפור מפורסם, זה היית אתה?

ידוע הסיפור שפעם היא הכירה ברחוב מישהו נחמד, והוא נעלם לה. גם על זה יש שיר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
פגשת את מירי אלוני

&nbsp חווה אלברשטיין עוד רחוקה מלשבת ולנגן ברחובות. &nbsp

סופהו1

New member
אוהבים להיות שמחים ואולי צריכים להמשיך ללמוד מאזרחי אחת

ממדינות אירופה המתקדמות. לצאת להפגין, בניגוד להוראות ובתיבול אלימות כלפי נציגי התקשורת, נגד המדיניות שננקטה שם. (מדיניות שלטענתם מהווה צעד או מתקפה בלתי חוקית על חופש הפרט). &nbsp הוסף גם פיתוח והפצת תיאוריות קונספרציה בנושא. יהיה יותר שמח. &nbsp &nbsp

אספרסו2

New member
לא דובים ולא יער

קומץ מפגינים קלי דעת עשו קצת רעש. כייף לשבור שגרה לשחק אותה אנרכיסטים ולהנות ממדיניות רווחה ברמה גבוהה. כמו פעוטות שמשתוללים בגינה אבל יש מי שמשגיח ודואג להם ולכל מחסורם. &nbsp

סופהו1

New member
קומץ, שמומץ. לא על הכמות מדובר, אלא על עצם הפרת החוק.

&nbsp &nbsp אגב, על איזו מדינה אתה מסנגר? &nbsp &nbsp &nbsp

למעלה