אם בשבועיים שלושה הקרובים לא יהיה גל של

אבי בן 1231

Well-known member
אם בשבועיים שלושה הקרובים לא יהיה גל של

אלף אלף חמש מאות נדבקים, זה יהיה נס.

פונדיצ'רי

Active member
מבלי להיכנס, ידעתי איזה שיר תצרף

קלייטון.ש

Well-known member
נו, כתבת "מבלי להיכנס" אז זה העלה מיד את "היכנסי אלי"

וכידוע לסנדרסון יש שיר מפורסם גם על "פספסת". הוא לא הטעם שלי בשירה אבל חייבים להודות שהוא בחור מוכשר. *עריכה כתבתי שסנדרסון לא הטעם שלי ומיד המוח שלי התרגז והזכיר לי בכעס שיש שיר של סנדרסון שאני מאד אוהב ומעריך המון שנים, כולל הקליפ המעולה במיוחד. אז סליחה דני, אוהבים אותך באמת.

אבי בן 1231

Well-known member
אני ממש לא צוחק.

לפי המראה כיצד עם ישראל חוגג אני חושש באופן רציני מגל חדש ואדיר, אינשאללה שאני טועה!

אספרסו2

New member
כל עוד הבנקים מלווים בשמחה ובששון

למה לא יחגוג העם כהרגלו מימים ימימה? &nbsp

אבי בן 1231

Well-known member
מה הקשר לבנקים.

הייתי אתמול בתל אביב עם זוגתי. עשינו סיבוב ברכב ולא יצאנו ממנו, בין השאר עברנו בטיילת שלחוף הים. תל אביב נראתה כאילו לא היתה מגפה אי פעם. בבתי הקפה שכולם היו פתוחים לא הקפידו על מרחק בין השולחנות, המתרחצים בחוף הים היו בצפיפות כאילו לא היתה אזהרה עם הוראות לשמירת מרחק. מספיק מספר קטן של נגועים על מנת להדביק אפילו אלף בשבוע. אני מקווה שלא מתל אביב תבוא הצרה.

אספרסו2

New member
הקשר כלכלי מן הסתם

אם הבנקים בישראל לא היו מאפשרים רמה כזאת של אשראי בעובר ושב לכל דיכפין,היו גבולות גם לנהנתנות הישראלית חסרת המעצורים,כי מי שיש לו סדר עדיפויות כלכלי בהעדר גוף שמדרבן אותו לבזבז מתנהל באחריות. &nbsp

אבי בן 1231

Well-known member
קודם כל אין אשראי לכל דיכפין

וגם אין קשר בין האשראי לבין חוסר האחריות בחופים ובפארקים.

אספרסו2

New member
יש לכל דיכפין

ומי שמתנהל בחוסר אחריות כלכלי מציית פחות לחוקים ומוסכמות ותמצא אותו גם בחופים ובפארקים.

אבי בן 1231

Well-known member
מסקנותיך הן ללא בסיס.

זוגתי לא כל כך אחראית כלכלית, והיא יודעת זאת, ולדאבונך היא כן מצייתת לחוקים ומוסכמות! עדיין לא הבנתי את הקשר שיצרת פה! ועדיין גם אין אשראי לכל דיכפין. אזרח ותיק שמקבל רק קיצבת אזרח וותיק + השלמת הכנסה לא יקבל אשראי של אגורה אחת!!! ויש רבים כאלה. עצמאי יקבל אשראי מוגבל בהתאם להצהרותיו למ.ע.מ ולמס הכנסה, ולא יקבל הגדלת האשראי לפי בקשתו באופן אוטומטי. טייקונים מאלפיון העליון כן יקבלו אשראי בלתי מוגבל בתספורת חינם
בבוא העת!!

אספרסו2

New member
את הקשר בין כלכלה למדעי ההתנהגות לא אני המצאתי

צא ולמד. עדיין בישראל ביחס למדינות אחרות קל מאד לאדם מהישוב לקבל אשראי בנקאי ורוב האוכלוסיה נמצאת במינוס תמידי ומבזבזת כאילו אין מחר.

אספרסו2

New member
אתה מתבלבל

בין ההון הנצבר לחובות.כדאי שתתעמק במקורותיך העלומים.

אספרסו2

New member
ציטוט שקרי.

המצאת מקור על כרעי תרנגולת,אין בכוונתי לבזבז עלייך זמן.

מצויין, אשמח אם תפסיק להגיב לי.

נראה לי שלא רק אני אשמח. לכל באי הפורום ברור מי מאיתנו נותן מידע שקרי.

למעלה