האם כבר הגיע הזמן לסיכומים?

חיא2

New member
ביביולוגים מדווחים בהתלהבות:

השחרור עכשיו לגמרי מהסגר מטרתו ליצור את גל הקורונה השני שיפול על תאריך פתיחת המשפט של הקיסר ורעייתו.
אז אל תסכמי עוד כלום.
הדמוניזציה של המשפחה המלכותית, בעיקר בגלל התנהלותה הפרועה והלא מוסתרת יותר מובילה למסקנות הללו.

צליליתה

New member
הלו הלו, אמרנו בלי פוליטיקה

אני שמעתי שביל גייטס עשה לנו את הקורונה
מסיבות כלכליות (שלא ממש הבנתי) ומסיבות אגו (באגו אני מבינה).

אז הנה, גם קונספירציה, גם נטול פוליטיקה

אם כי...עם קצת מאמץ....
אבל הסכמנו לא ללכת למקומות האלה

חיא2

New member
רק לצורך הדיוק, ולא הויכוח

זו לא פוליטיקה. זו הערכה מדינית-חברתית לגבי השבועיים הקרובים. את יודעת טוב יותר, שלא כל אזכור שמו של ביבי שווה מייד פוליטיקה.

צליליתה

New member
חסרים לי מאוד המפגשים המזדמנים עם מכרים וידידים

עם חברים ומשפחה שומרים קשר בדרך זו או אחרת
אבל יש לי המון המון אנשים ומכרים שאני פוגשת בכל מיני מקומות קבועים (מועדון כושר, סינימטק, וכו) והם נחמדים לי ונעימים לי, אבל לא חברים כאלה טובים שאני קובעת איתם, נגיד, ארוחת צהריים.

הייתי בסופר היום ופגשתי קולגה לשעבר. עצרנו לפטפוט רחוק ממרחק פחות מ2 מ. פתאום הבנתי כמה המפגשים האלה, שבעצם קורים כל יום כל היום, חסרים לי.

ואפרופו נושא שעלה כאן לאחרונה
הייתי בסופר שבימים כתיקונם הוא הסופר החביב עלי אם כי קצת רחוק (החלטתי גם לפנק את האוטו בנסיעונת). אני אוהבת לקנות שם כי הכל מתוקתק למופת. היום הייתי פחות מרוצה. לא ראיתי עובד אחד שעטה(החלטנו על לעטות?) את המסיכה כמו שצריך. האמת, אין לי מושג איפה מתלוננים אבל נראה לי שדווקא במקרה כזה הייתי שוקלת בחיוב תלונה. אם לא איכפת להם מהבריאות שלהם, שיקפידו על שלי.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
במקרים כאלה יש לי פיוז מאד קצר

&nbsp
צילום של הסופר, שיחה עם המנהל ואולטימטום שאם כל העובדים לא עוטים (מקובל עלי הביטוי) מסכות וכפפות במיידי אני ממשיך משם לתחנת המשטרה להגשת תלונה.
&nbsp

diday

Member
אתה קורא למנהל בצורה כמו שלמדנו בסדרת הסופר ששודרה

לאחרונה בטלוויזיה?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני לא רואה טלוויזיה אז אין לי מושג איך קוראים שם למנהל

&nbsp
אבל תמיד אני מוכן ללמוד דברים מועילים.
&nbsp

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ממש לא צריך לצעוק

&nbsp
כשאתה מצלם בסופר הם נלחצים ובאים אליך מיזמתם.
&nbsp

אספרסו2

New member
בוס גדול
ואם קרן מור

צועקת,מי לא ישמע לה.
&nbsp
סדרה מצוינת.

diday

Member
המליצו לי עליה

התחלתי לראות הפרקים הראשונים היו שעמום
לחצו עלי להמשיך לצפות ואכן היה שווה.

פונדיצ'רי

Active member
"קופה ראשית" נהדרת. כל המשפחה אוהבת, כולל בת ה-8 שלא

מחמיצה פרק.
לגבי עובדים ללא מסכות, אני יכולה להבין את העובדים במקומות כמו סופרמרקטים שנדרשים כל יום, כל היום, להיות עם מסכה וכפפות. אני כבר הייתי מתעלפת או חוטפת התקף קוצר נשימה.
זה מעיק ונורא וזו החלטה שלהם כמה להיזהר. רוב העובדים במשק לא נאלצים לעטות את זה כל שעות העבודה.
מי שרוצה להיזהר מאד, שישים מסיכה וכפפות. הוא מוגן. להתחיל להציק לכל מיני עובדים שעתיים, זו טרחנות לשמה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
את טועה (ומטעה)

&nbsp
חובת חבישת המסכה היא לא על מנת להגן על החובש אלא על מנת להגן מפניו.
&nbsp
רוב רובן של המסכות לא יגנו מפני תרסיס שכבר נמצא באויר אבל יגנו לא רע מפני פליטתו.
&nbsp
עובדת בסופר שנמצאת במגע עם עשרות ולפעמים עם מאות אנשים ביום מחויבת לעטות מסכה אחרת במידה והיא נדבקה היא עלולה להדביק הרבה מאד אנשים. אל תשכחי שלהבדיל משאר האנשים בין הקונה לבין הקופאית אין מרחב הפרדה מספיק.
&nbsp
זה שמישהו הוא עובד שעתי או יומי או ארבע דקותי לא מקנה לו שום רשות לסכן את הציבור.
&nbsp

סופהו1

New member
סיכומים של מה? פרק א? הכל?

דברו על פרק ב ובסין כבר יש פרק ב.
נראה שמוקדם לסכם.

אבל אם בכל זאת לא יהיה פרק ב אצלנו (
), אני יכולה לסכם ולומר שההספק שלי היה גדול גם מבחינת רשימת המטלות הביתיות, גם מבחינת הקריאה (לא בקצב שלך) , היצירה, הצפייה במסך הקטן.
שמרתי על החוקים מתוך ידיעה שיש לי נכדים בסיכון ולכן, אם לא אזהר, תהיה בעיה.

בסך הכל, מתחיל להימאס ועדין אין לי מושג מתי אוחזר לעבודה, אז נשאר לקחת נשימה עמוקה ולקוות לטוב.

למעלה