יוטיוב מטרף אותי

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בעקרון כמה שבא לך !

"טבלאות הדקומפרסיה" המוכרות של הצוללים הספורטיביים מגבילות אותם בזמן שהייה בעומק על מנת שלא יחרגו מזמני הNDL כלומר הצולל בשום מצב לא ייכנס לתחום הדקומפרסיה.

לעומת זאת בצלילות טכניות (הצלילה לשמונים מטר הייתה צלילה טכנית עם תערובת טרימיקס) אתה מחליט כמה זמן אתה רוצה לשהות בתחתית, אח"כ מחשב את חניות הדקומפרסיה ומצטייד בכמות מספקת של גזי נשימה כולל רזרבות לכמה מצבים אפשריים.

הערה:
כתבתי "טבלאות דקומפרסיה" עם מרכאות כי אלו בעצם לא טבלאות דקומפרסיה אלא טבלאות חוסר דקומפרסיה כלומר טבלאות המראות לך כמה זמן מותר לך לשהות בעומק נתון מבלי להכנס לדקומפרסיה. טבלאות הדקומפרסיה לעומתן הן הטבלאות בה מתכננים צלילות דקומפרסיה ובהן אתה רואה כמה תחנות דקומפרסיה, באיזה עומקים ולכמה זמן תצטרך לעשות במידה ותבחר לשהות זמן נתון בעומק מסויים.

קלייטון.ש

Well-known member
יוטיוב מטרף אותי

בפרסומות למעלה הוא צועק "יום שישי! שחור! קנה עכשיו!"
ומנגד ההמלצות לסרטונים מלאות ב"אל תקנו ביום שישי השחור!", "קניות פוגעות בכדור הארץ!", "מינימליזם!", "decluttering!"
שאלתי את אשתי מה לעשות, ענתה לי "תעשה מה שאתה רוצה". אני כבר רואה שסוף השבוע יעבור בשתיקה הדדית גמורה.

צליליתה

New member
אני הגעתי לקניון

לסיבוב בסופר , ולפתוח את הסופש בקצת כושר, כפי שאני נוהגת בכל שישי בבוקר.

ב945 כשיצאתי מהסופר החניון כבר היה גיהנום, או קצת יותר נורא מהגיהנום. ושעה וחצי אחרכך, כשרציתי הביתה, היה הרבה יותר נורא מהגיהנום.

בכל מקרה, למי שמעונין לדעת, קניתי מנגולד, מגוון עשבי תיבול, ביצים ,בטטות, שוקולד גודיבה 90% (היה במבצע ואני מכורה לזה) ,פלפל איך קוראים לו, האדום המאורך, עגבניות, מלפפונים וזהו בערך. ו....אההההה.....חלה פושטית. פתאום בא לי. לפעמים הדברים ההכי פשוטים הם ההכי נפלאים.

חג שישי שחור שמח לכולם

סופהו1

New member
חצי יום עם מוסיקה ללא מתקפת פרסומות.

רק אחרי שראיתי את התלונה לעיל, שמתי לב שבעמוד הראשי יש פה ושם פרסומות בעניין, ולצד הסרטונים מתחבאות דוגמיות של פרסומות הנוגעות לכל מה שחיפשתי.
כנראה שכל אחד "מותקף" בהתאם לחיפושיו.
&nbsp
חיפשתי, מצאתי וקניתי בלי לצאת מהבית:
קרם לחות.
שני זוגות מכנסיים במחיר של פחות מאחד. (אחד במקום ההוא שנקרע בתאונת מדרכה
).
מחו"ל הזמנתי ברביות לנכדים (לא יאומן. ברביות בעלות גוף עגלגל ולא כמקובל בארץ- ברבי, ומחירן חצי המחיר מאשר בארץ הקודש, וגם הנחת חג). הן תמלאנה את מקום הברביות בנות העוד-רגע-ארבעים שכבר מראות סימני התפרקות.
זהו.
אני מרוצה.
חג קניות שמח.

diday

Member
מי שחוגג את היום הזה צריך לזכור שבלאק פריידיי היה אנטישמי

גדול, אפילו יותר מסילבסטר

קלייטון.ש

Well-known member
למה סתם להשמיץ, בלאק פריידיי היה פיראט מפורסם

שהיה שודד אוניות סוחר עשירות ואת הסחורה היה מביא לחוף ומוכר בזול לעניים. העניים היו מתקבצים בהמוניהם על החוף לפעמים כמה ימים לפני שבלאק פריידיי היה צפוי להגיע לחוף עם הצי שלו, ואחר כך היתה התנפלות על הסחורה שהביא ואנשים חטפו מכל הבא ליד בין שהיו צריכים את זה ובין שלא, רק כי זה היה ממש זול.
לאורך ההיסטוריה אנשים תהו איך זה שלא בא הצבא לחוף לתפוס את בלאק פריידיי, שהרי כולם ידעו שהוא צפוי להגיע. לאחרונה התגלתה התשובה: האמת היא שבתחילת דרכו פריידיי אכן שדד אוניות, אבל אחרי כמה שנים חברות גדולות הבינו את הפוטנציאל של המותג שלו, ולמעשה סידרו איתו שהוא ישווק את המוצרים שלהן לעניים. אותם עניים שבחיים לא היו מוציאים כסף על מוצרים שהם לא צריכים, עשו זאת רק כי בלאק פריידיי הציע להם את אותם מוצרים (שלמעשה כבר לא היו כאלה זולים).

סייבר מאנדיי הוא כידוע הנכד של בלאק פריידיי, והוא כבר לא שדד אף אוניה. הוא פשוט לקח את המותג ודוחף אותו בלי שום מאמץ.

סופהו1

New member
שכחת את הקרוב שלהם

טראוול דיל טיוסדיי.
הסיפור נחמד, אבל
אני לא בעד לקנות רק כי יש מבצע, אבל אם לא מורידים מחירים באופן כללי, מה רע בימים שכאלו?
כשיש צורך במוצר מסויים, אם עורכים בדיקה לפני ומחירי המבצע אכן נמוכים יותר (בדיוק כמו שרצוי לעשות לפני כל קניה), לא נראה לי שמישהו מרגיש שדחפו לו מוצר כלשהו.
מי שעושה שיעורי בית לפני קניה, מרויח (ולא רק בימים מסויימים עם ניחוח של חו"ל ולא רק עניים כמוני).

הפי שבת לנו!

חיא2

New member
הורג אותי שאינכם קולטים שזה ששת השחור

המאהב של רובינזון קרוזו.

חיא2

New member
אתה מצפה שבמאה ה- 18 יתארו מסכת אהבים

בין שני גברים על אי בודד? ועוד בן לבן לבין שחור?

אספרסו2

New member
כמה איים בודדים היו ביוון העתיקה?

שם היה נהוג שלכל נער היה חונך שחנך לו על פי דרכו.

חיא2

New member
על פי דרכו של החונך

אבל למה להרחיק לאי הבודד, מה רע בכל ערי המדינה היווניות, או בערי-קולוניות גם בארץ ישראל, מצריים וכו'

חיא2

New member
כלון לא קניתי ביום שישי

אבל ביום חמישי -
קוסת שוקלדים לחגיגת X שנות נישואים
שני מחזיקי מפתחות עם התמונה שהנכדה צילמה
פרחים קיבלנו מהצאצאים
בקיצקוצ בקושי עברתי אם ה- 120 ש"ח

יוסי ר1

Active member
טוב, אני קניתי - אבל בלי קשר לשישי השחור, אלא למבצע אחר שהיה

ב"למטייל" - 12 זוגות תחתונים של אקסופישיאו. (אני מת עליהם)
&nbsp
המחיר הרגיל של זוג תחתונים הוא בערך 120 ש"ח, וכאן הם מכרו עודפים ב100 ש"ח לשלושה זוגות. לא פגומים, לא סוג ב'.
אז נראה לי עכשיו יש לי תחתונים עד זיקנה ושיבה.
&nbsp

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני המתנתי עם קנייה כמעט שבועיים וקיבלתי הנחה של 10$

&nbsp
כלומר משהו כמו 5% או פחות.
&nbsp
תאורת וידאו תת מימית במקום זו ששבקה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
קודם כל הייתי בבית

&nbsp
חוץ מזה בעומק 30 מטר אין עדיין חושך, גם לא ב80 מטר שזה העומק המקסימלי אליו הגעתי אי פעם למרות ששם כבר לא כל כך מואר.
&nbsp
סוללות הליתיום הפנימיות עברו כנראה פריקת יתר וסרבו להיטען מחדש, ניסיתי להחליפן אבל כנראה שיש תקלה במעגל הטעינה כך שאני שומר את כל הגשעפט בצד ליום שיהיה לי יותר זמן ואנסה לתקן את זה.

יוסי ר1

Active member
וואו, 80 מטר? כבוד!

בפעמיים שצללתי, הגעתי עד 8 מטרים, והבטחתי לעצמי לעשות מתישהו קורס צלילה של כוכב 2.
בינתיים עצמי מחכה לקיום ההבטחה...

חיא2

New member
עכשיו הסתכלתי בתמונות

יש לי כמה כאלה. בהחלט נוחים מאוד.

למעלה