מישהו דאג להפעיל את סדרת קסמי ההגנה כנגד

חיא2

New member
מישהו דאג להפעיל את סדרת קסמי ההגנה כנגד

יום שישי ה- 13?!
אני הפעלתי למען עצמי.
למענכם ירקתי לשלושה צדדים, ועל חתול שחור ברחוב. מרטתי 13 שערות מראשי המקריח, ושרפתי אותן בשמן רוזמרין.

קלייטון.ש

Well-known member
נו סוף סוף מישהו בדעתי

אנחנו צריכים לצאת בערב, משהו בקיסריה. אמרתי לאשתי שאני לא נכנס היום למכונית. מסוכן מדי היום לשבת בגוש מתכת שנע במהירות מטורפת.
אמרה לי בסדר, מבינה אותך, אז כדאי שכבר תצא לדרך ברגל אם אתה רוצה להגיע בזמן. בדקתי בגוגל, הוא אומר שזה 11 שעות ברגל.
אני לא מבין למה לא עושים כמו שהיהודים דוחים תאריכים אם לא מתאים להם. תשעה באב למשל, לא מתאים להם בשבת דוחים ליום ראשון. למה אי אפשר לדחות את ה-13 לחודש אם הוא בדיוק ביום שישי.

יוסי ר1

Active member
נו, אני הקדמתי ועליתי היום לבית הקברות, ברכב (לא קשור ל13)

וכשעמדתי לצאת מבית הקברות, עצר לידי רכב, בתוכו יהודי עבדקן.
יש לך כאן קרובים? שאל. כן, עניתי.
אתה צריך שאעשה פוליש או צבע?
כמעט פרצתי בצחוק. וכמעט השבתי, שפוליש וצבע למצבה מיותר לי, אני אוהב נטורל - אבל שיעשה בהזדמנות פלגים-פלטינות.

צליליתה

New member
בינתיים

הסתבכתי בפקק מטורף בצהריים, וזה היה פקק שהתחיל הרבה יותר מוקדם מהרגיל באיזור הזה, והיה גם הרבה יותר גרוע

רכשתי שעון חדש, שיש לו תכונות מעוררות אבל לא התכוונתי לעורר.
כשהתחיל לצלצל, מה זה לצלצל, לפוצץ, בשעה 1800 לקח לי הרבה זמן להבין מנין הרעש. בטח השכנים הוציאו עלי חוזה. (אבל טוב שלא צלצל ב0600 בשבת בבוקר)

כל החתולים שעוברים כאן בחצר הם בהירים למדי. איני מקריחה. החושך יורד. חברים הושיעו נא, איך אגן על עצמי?

חיא2

New member
אני כבר דאגתי להגנה

רק הפקק איכשהו השתחל מבעד לבועת ההגנה
אם קראת אי פעם אחד מספרי טרי פראצ'ט על עולם הדיסק, את הרי כבר יודעת שלכל הגנה יש תעלול או פיתול פיזיקלי שמשבש אותה

למעלה