בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב

צליליתה

New member
בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב

קיבלתי הבוקר טלפון
מהדוור
שיש לו מכתב רשום עבורי
מכתב רשום, זה אף פעם לא טוב, תמיד רוצים משהו

אבל כאן, בגלל יום שלישי פעמיים כי טוב גם הדוור היה טוב אלי, (בניגוד לרוב הדוורים שזורקים את הפתק של מכתב רשום אי שם מתחת לשטיחון לניגוב רגליים) התקשר לשאול באיזו דירה, איזו קומה, איך עולים, ומסר לי את המכתב, וגם המכתב היה טוב ומפתיע, תלושים לחג.

ויש גם דבר שלישי טוב: התלושים הם של רמי לוי, אך מתברר שאפשר להשתמש בהם גם במגוון רשתות אחרות.

לפני שנים קיבלתי ממישהו תלושים לרמי לוי ובאותם הימים היתה פרסומת בטלוויזיה שבמשביר מקבלים את התלושים של רמי לוי. זה היה סכום לא קטן ולא רציתי סתם לבזבז בסופר. הגעתי למשביר, מצאתי תיק נאה ולא זול וכשהגעתי לקופה התברר שלא מקבלים תלושים של רמי לוי.

בזבזתי המון שעות מול שירות הלקוחות שלהם ובסוף אמרתי להם שילכו ל₪^%$#@ ומאז, למיטב זכרוני, כף רגלי לא דרכה במשביר. ותכלס, אני מסתדרת מעולה גם בלעדיהם.

רגע מרענן בתוך הדביקות הנוראית של סוף אוגוסט.

יום טוב לכולם!

סופהו1

New member
בוקר אור, בוקר טוב (אך לא פעמיים)

ההודעה שאני קבלתי היום היתה בלתי נמנעת וממש לא משמחת.
הודעה מהבוס שהנה, או..טו..טו.. החופשה מסתיימת וחוזרים לעבוד.
נכון שכבר עם היציאה לחופשה ידוע שחוזרים ונכון שיש עוד כמה ימים, אבל תמיד ברגע שמגיעה ההודעה, נגמרות לי כל האנרגיות.
אני חייבת לברר מדוע אי אפשר לחכות עם הודעות כאלו לרגע האחרון.

סופהו1

New member
סופהו תמיד התחלה חדשה....הפעם עם יתרונות הגיל

ממשיכה לעבוד אבל במתכונת מצומצמת =שבוע עבודה מוקצר (ב-ה) וסופ"ש ארוך.
השנה החופשה תהיה ארוכה ביום.. איזו הרגשה נפלאה.

מאחלת שתהיה לך שנה מלאת חוויות טובות.
&nbsp
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
המשביר לצרכן יש להם השם הכי יפה בעיני

יותר יפה מעלית, אוסם, אגד, תנובה, ודומיהם.
אני ממש לא אוהב שלעסקים יש שמות לועזיים. כמו מגה, או ניו-פארם, או סלקום וכולי. פרטנר שהיו אורנג'. שופרסל הם עקרונית בסדר למרות שהרבה אנשים חושבים שזה "סופרסל", כאילו יש שם המילה הלועזית "סופר", ובעצם זה מהמילה הארמית "שופרא". אבל למרבה הצער הם מקלקלים עם כל מיני "שופרסל דיל".
יש הבלוג "עונג שבת" שהוא לעיתים קרובות מביא תמונות של עסקים עם שמות עבריים יפים. עסקים קטנים של אנשים רגילים. יפה שלפחות העוסקים הקטנים משתדלים לחשוב על שם עברי.

צליליתה

New member
כשסיפורה של שפחה פרצה למסכינו

הייתי המומה מהצילום, מהאור, מהסטיילינג, מהמוסיקה אבל בעיקר מהסך הכל, כי דבר כזה לא ממש ראיתי קודם.

עונה 1 פחות או יותר התבססה על הרומן של אטווד, סופרת שמאוד אהבתי כמה ספרים שלה, (למשל, עין החתול) את זה הרבה פחות. עונה 2 המשיכה מהסוף של הסיפור של ג׳ון, אבל עם דילוג על החלק האולי יותר משמעותי של הספר, כנס אקדמי שמתקיים הרבה שנים אחרכך ודן בהקלטות, בסיפורה של שפחה.

אין לי מושג למה המשכתי לעונה 3, כי עונה 2 היתה משעממת. החידוש כבר לא חידוש, כבר התרגלתי ליופי ואפילו יופי יכול לשעמם, התסריט היה מטומטם עד לא ברור ובטוח משעמם, והשחקנית, אליזבט מוס, שפעם היתה שחקנית שהערכתי ואהבתי הפכה להיות מאוסה ברמות בלתי נסבלות. כמה אפשר לראות את הבעות הפנים שלה, עם הוויס אובר. (ספוילר: ממש כבר אי אפשר לראות את זה)

ועונה 3 SAME OLD SAME OLD

אז עונה 2 (אזהרת ספוליר אמיתית) הסתיימה כשהגיבורה מצילה את התינוקת שלה אבל מחליטה להשאר (למה?), עונה 3 מסתיימת כשהיא מצילה מלא ילדים, לא את הילדה שלה, ומחליטה להשאר.

(למה? כדי לככב בעונה 4!)

לא מבינה למה ראיתי את כל 3 העונות, אבל ראיתי.

אין ספק שתהיה עונת המשך. אם העונה החדשה תהיה מתוסרטת רע כמו עונות 2+3, אני ממליצה לעצמי לוותר על המשך התענוג.

מישהו ראה, ואהב? מישהו ראה סדרה טובה, חדשה ופורצת דרך?

אתמול שמעתי שהולכים לעשות סרט משובר שורות, אחת הסדרות המשובחות שהתמכרתי להן. לא בטוחה שאני מחכה בכליון עיניים

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כן, הסידרה (היחידה) שאני רואה

&nbsp
מאסטר שף.
&nbsp
יש השנה רמה גבוהה מאד.

חיא2

New member
קמתי הבקר לתוך מהפיכת סדום ועמורה

בת זוגי הרשתה לנכדות להפוך כל דבר הפיך בבית.
היא התחייבה בפניי שמחר, יום רביעי, היא תסדר את הבית ממסד ועד טפחות.
מחר יום הערכות ארוך ומשמים
מחרתיים ישיבת צוות משמימה
יום שישי - אצל הספר.

קלייטון.ש

Well-known member
המשרד שלהם בין כה וכה שם כבר ממזמן

הרי כולם אומרים להם ללכת לשם אז בשביל ההתייעלות הם עברו לשם מההתחלה.
בכלל יש שם קומפלקס משרדים מפואר ולרוב מרכזי שירות לקוחות יש שם משרדים.

למעלה