אז נסעתי אתמול לברית מילה

סופהו1

New member
לא רק סטטינים. גם מבין התרופות

האנטיביוטיות, תרופות לטיפול ביתר לחץ דם, הפרעות קצב הלב, תרופות נוגדות חרדה ועוד.

קלייטון.ש

Well-known member
אז נסעתי אתמול לברית מילה

לשכנים נולד עוד נכד, כן ירבו, אני צריך לחשוב רגע בשביל לספור אותם, והזמינו אותי. הזמינו גם את אשתי (לי זה נשמע כאילו הזמינו בעיקר אותה מאיך שהדגישו שישמחו אם תבוא) אבל היא לא יכלה לצאת בצהרי יום עבודה באמצע השבוע.
האמא התאפרה והתקשטה אבל רואים שהיא מותשת. בחורה בת 28 עם שלושה ילדים ומי יודע עוד כמה בהמשך. אבל נורא מאושרים. הזמינו רק משפחה, אני הייתי הלא-משפחה היחיד, ולמרות זאת האולם היה מלא.
לקראת ההליך כולם נעמדו אז גם אני ומשום מה הרגשתי לא יציב על הרגליים. אולי בגלל היין ששתיתי קצת ואולי בגלל שאני לא מת על הסיפור הזה. אבל עבר בשלום, התינוק בקושי בכה וגם זה לשניה, אז ברוך הבא לעם היהודי.

צליליתה

New member
מזלטוב!

לא הטקס החביב עלי
בלשון המעטה

ומנצלשת- אנא עזרו לי

מה אני קונה, סתם מתנת יום הולדת, לגבר בן 60+. ספר, חולצה, ציוד ספורט כלשהו, נגמרו לי הרעיונות, אני משעממת את עצמי אז מן הסתם גם אותו.

קלייטון.ש

Well-known member
אשתי היתה אומרת בלי ספק לקנות לו בקבוק ויסקי

אני לא מקובע כמוה אז אני הייתי מרחיב את האפשרויות לסוגי אלכוהול אחרים, לפי מה שהאיש מעדיף שהרי כל אחד והרעל שלו. כך מי שמעדיף וודקה צריך לקבל בהתאם. לא כופים ויסקי על מי שלא יודע להעריך.
אם הוא טוען שהוא לא שותה אז אני הייתי נותן לו את הספר "פינוקיו".

צליליתה

New member
שותה גם שותה

קיבל ממני בעבר אי אילו בקבוקים משובחים

נראה לי שגם הפעם אלך על האופציה הזאת, מאלכהול לא משתעממים

רב תודות!

קלייטון.ש

Well-known member
הרגע הגיע המכתב עם תוצאות הדימות האחרון שעברתי

הכל נראה בסדר אבל כתוב גם "כבד מוגדל".
לא שאלתי רופא אבל ד"ר גוגל מציע לי להפסיק לשתות.
עוד לא בישרתי לאלכוהוליסטית השותפה שלי. נראה מה יהיה לה להגיד.

עריכה: דיברתי עם אשתי. היא אומרת שהצריכה שלנו הרבה מתחת לסף המסוכן. מציעה שבכל זאת נדבר עם הרופא. אני אמתין שהם יפנו אלי אם יחשבו שיש צורך.

קלייטון.ש

Well-known member
יש חיסרון בהסתמכות על ד"ר גוגל

בזמנו כשהופיעו הסימנים החיצוניים למשהו שמתחולל אצלי בתוך הגוף, מיד תיארתי אותם לד"ר גוגל, והוא פה אחד ובהתייעצות עם כל המומחים שלו מסר לי אבחנה חד משמעית שזה משהו איקס, שאינו מסוכן ואולי ידרוש איזה ניתוחון.
הלכתי לרופאת המשפחה והיא אחרי 10 שניות אמרה לי "אני חוששת מהגרוע מכל" ושלחה אותי בדחיפות למיון. אני לא מאשים את גוגל, בשביל לעשות אבחנה לא מספיק תיאור של החולה. צריך גם להסתכל ולמשש וצריך לעשות צילומים ולקחת דגימות.

diday

Member
לא הייתי מסתמך על גוגל בכל דבר

אבל כן על המלצה להימנע מאלכוהול עם כבד מוגדל/שומני
מה שלא הייתי עושה זה ניקוב הכבד והוצאת חתיכה קטנה ממנו כדי לבדוק אותה במעבדה, כי זו פעולה שמשרתת יותר את הצורך האינטלקטואלי של הרופא מאשר אותך.

סופהו1

New member
ואם היא לא אומרת? אתה תמתין? אוי

מתוך ניסיון (לשמחתי, לא שלי) הימנעות מ ו ח ל ט ת, תביא להחלמה ויתכן שגם ללא נזק עתידי.
אבל אני לא ד"ר גוגל, לא נותנת עצות.
אני הייתי מסתכנת בבעית גרון ללא איבחון מקצועי, לא בבעיה בכבד.
נ.ב: לא רק אלכוהול גורם להגדלת כבד

קלייטון.ש

Well-known member
אני אמתין שיפנו אלי מבית החולים אם בכלל

כי כידוע תוצאות דימות מגיעות לרופא המטפל עוד לפני שהגיעו אלי, וגם הרופא שניתח את הסריקה מתריע.
אכן נראה שכבד מוגדל נגרם לא רק מאלכוהול. אז אני אתן למערכת לעשות את העבודה שלה.
בכל אופן אשתי בערב אמרה שוב שאני צריך להתקשר וליזום פגישה עם הרופא המטפל. אמרתי לה יש פגישה בעוד כמה חודשים, אני אשאל אז. אז היא הודיעה שאם כך האבחנה שלנו היא אלכוהול ועד שנשמע אחרת - בעוד כמה חודשים או וואטאבר - אנחנו נשתה מיץ אשכוליות, סטרייט. טוב שבחרה אשכוליות. אם היתה בוחרת תפוזים לא הייתי עומד בזה.

סופהו1

New member
אשכוליות צהובות או אדומות?

ובינתיים תדמיין גם את התוספות.. וודקה או ג'יו, סוכר, נענע או השד יודע מה ותיהנה.
והעיקר הבריאות.

diday

Member
לא רק אלכוהול גורם להגדלת הכבד

אבל שיש כבד מוגדל חייבים להימנע מאלכוהול

חיא2

New member
מהכרותי עם סטרייטים בני 60

הם כלכך לא סובלים את הגוף שלהם, מאמינים שמיניותם נעלמה לה [ במיוחד אם בת הזוג כבר לא הכי מתענינת ], המתנה חייבת להיות: בגדים צבעוניים, נעליים צבעוניות, שרשרת לצוואר-"קולית" כזו.
כל דבר שיעיף אותם ממסעם השחור/כחול/אפור/לבן אל הקבר.

למעלה