אני חושבת שכבר הזכרתי פעם את המחקרים של פרופ אלן לאנגר

צליליתה

New member
אני חושבת שכבר הזכרתי פעם את המחקרים של פרופ אלן לאנגר

שמצאה שאנשים מזדקנים כי הם חושבים שהם זקנים, או תחשוב שאתה צעיר ותשאר צעיר. (את עניין הנצח היא טרם פתרה, אבל גם זה בטח יגיע).

עצה טובה, זו תזכרת לעצמי לנהוג כך

התעוררתי בלי טיפת אנרגיה, מזל שתיכף נכנסת לשיעור יוגה

קלייטון.ש

Well-known member
אני תמיד חשבתי שיותר כיף להיות זקן מצעיר

נזכר בבת הקטנה שלי כשהיתה פעוטה, היא היתה נורא חכמה. התחילה לדבר בגיל 7-8 חודשים ובגיל שנתיים הייתי משוכנע שנכנסה בה נשמתו של איזה מיסטיקן סיני זקן, אחרת אני לא יודע מאיפה באו לה התובנות הבוגרות והזקנות האלה שפלטה כל הזמן. לא רק אני חשבתי ככה אלא גם אנשים זרים ששמעו את התינוקת הזו מדברת על החיים. זה היה יפה ומעורר גאווה אבל גם קצת מפחיד. ילדה בת שנתיים מסבירה לך על סבל ועל מהות הקיום. (היום אני מדבר איתה היא נשמעת כמו בת שלוש, איזה שטויות יש לה בראש. עף המיסטיקן הסיני רק אלוהים יודע לאן. טוב שמעבידים אותה בפרך בדירת 4 חדרים שם שאין לה זמן להרבה הרהורים מהסוג שעברה אליו).

חיא2

New member
בטח אתה מכיר את "היה פלא, נשאר הילד"

המיוחס לילדי פלא שונים.

קלייטון.ש

Well-known member
ישנו, ישנו גם הפלא

פשוט עובר עליה איזה משהו שאני לא מבין, והאימהות שלה לא עוזרות. מבחינתן הכל בסדר.

חיא2

New member
שאלה ל-לאנגרית

האם חשיבה ומחשבה שאני צעיר מונעת שינויים ביולוגיים בגוך, נגיד כמו: הפסקת המחזור הנשי, ירידת כמות הטסטוסטרון אצל הגבר ואין אונות?
האם הפנים המתקמטות לא תתקמטנה אם אחשוב שאני צעיר?
אם היא מתכוונת ל-משהו אחר ולא ביולוגי, אני אתה, בהחלט, אם כי - אני עובד עם אנשים צעירים מאוד, מגיל 13 - 18 - אין מה ל'שות, ההבדלים בולטים גם אם אחשוב הכי צעיר בעולם.

צליליתה

New member
היא מבינה היטב שהגוף מתבלה

ושהסוף בלתי נמנע
כנגד זה, עדיין, אין הרבה מה לעשות.

כשאגב, דיפאק צ׳ופרה כתב ספר שלם בנושא, גוף ונפש לנצח
ניסיתי להזכר קודם, (מוטב מאוחר מאשר לעולם לא)

למעלה