יום שלישי, פעמיים כי טוב: דברים שעשינו למען עצמנו השבוע

יום שלישי, פעמיים כי טוב: דברים שעשינו למען עצמנו השבוע

ענין ה'פעמיים כי טוב' הזה עובד לפחות אצלי בימי שלישי כמעט בקביעות עד שאולי אין פה צירוף מקרים, כך נראה לי.

כך, למשל, הופכים ימי ג' ליום שבו בתזוגי ואני הולכים לקולנוע – לאו דווקא בגלל הכרטיסים המוזלים לגימלאים אלא יותר כי איכשהו זה יוצא היום בשבוע בו היא פנויה לחיי לילה פרועים, קרי הצגה ראשונה בקולנוע. יש בעיני קסם מיוחד באולם קולנוע גדוש ומלא בזקני העיר. כבר בתור בקופה ניכר שהקהל הערב אינו הקהל של סתם יום חול. יש לי הרגשה שבהצגה שניה נראה האולם קצת אחרת, אבל אנחנו לא עד כדי כך פרועים כדי לבדוק את זה בעצמנו.

גם הסרט התאים מאין כמוהו לקהל... ולשעה: 'הפרד', של קלינט איסטווד. נדמה לי שהיתה באולם יותר הזדהות עם גבור הסרט הישיש והנועז מאשר הקרנות בפני קהל צעיר יותר. לפחות בי עורר איסטווד האדם, כבמאי ושחקן, לא פחות הערצה מאשר הדמות שלו בסרט. עבר כבר שבוע מאז ואני עדיין מרגיש קצת את ההתרגשות שהרגשתי לפני שבוע בקולנוע. זה היה לגמרי משהו טוב שעשיתי למען עצמי.

צליליתה

New member
ערב טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב

היה לי לאנצ דייט עם נמוכה מתוקה, שהיא לא רק מתוקה אלא גם צ׳ייפ דייט, בקושי אוכלת. אז אכלתי גם בשבילה, ועכשיו בקושי זזה.

צליליתה

New member
אין סוף לניסים

ספר שהזמנתי ברשת ויצא מ-uk ב23 דצמ, הגיע היום.
במעמד ההזמנה צוין שהחבילה כנראה לא תגיע בזמן לxmas
אך אמורה להגיע לארץ הקודש תוך 10-14 ימי עסקים

החודש + עיכוב הוא מן הסתם מעשה ידי דואר ישראל להתפאר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כמו בבדיחה המפורסמת היום קרה לי נס

&nbsp
קיבלתי היום הודעה מהדואר על הגעת חבילה, חשבתי שהם טועים כי היחידה שנשארה לי בקנה הוזמנה בדיוק לפני שבוע.
&nbsp
מסתבר שכשהם רוצים אז חבילה שהוזמנה מחו"ל לפני שבוע יכולה להיות היום אצלי

סופהו1

New member
מה עשיתי? בעקבות ההמלצות

צפיתי ב'רפסודיה בוהמית'.
&nbsp
הסרט כן מפספס, לא מפספס פרטים, הסרט כן נאמן, לא נאמן למציאות..
בשורה התחתונה -ההנאה היתה גדולה.
&nbsp

הספקתי בינתים לראות עוד סרט: 'הספר הירוק'

מה שכתבת על ההתרשמות שלך מ'רפסודיה בוהמית' יתאים לתאר גם את החוויה שלי, בהבדל שכאן מככב שחקן נהדר - מהרשלה עלי ('אור הירח', 'בלש אמיתי') - שבשבילו לבד שווה ללבוש משהו חם ולצאת מהבית.

שמח שנהנית, בכל אופן.

צליליתה

New member
גם אני מוצאת עצמי הופכת לגרופי של מהרשלה עלי

לגבי הסרט - דעתי מעט צוננת
בהחלט אפשר לראות, עשוי היטב
ברם
בנקודה המרכזית של הסיפור - שחורים ולבנים בארהב, חשתי אי נוחות מסוימת.

אחרכך קראתי שאת התסריט כתב ניק ואללונגה, בנו של ליפ, לא זה ששיחק את הדמות אלא האמיתי, מה שאומר שיש להניח שזווית הראיה מאוד אישית.

כשיצאנו מהסרט גם אני הבעתי הסתייגות דומה לשלך. השורש נמצא

בתסריט, בהחלט. הפלא בעיני הוא שרק לעתים רחוקות אני רואה סרטים שמתגברים על תסריט חלש.

למעלה