לא מצאתי פורום מתאים אז אנסה כאן

youtube 7

New member
לא מצאתי פורום מתאים אז אנסה כאן

משך אותי השם שלו.

אישתי כל פעם מסבכת את עצמה עם עבודות פח,
שהתחתנו היא הייתה עובדת ממש במשרה מלאה ובכל הכוח, אח"כ לאט לאט עם השנים היא החליטה שהיא רוצה לעבוד מ9-3 שזה סבבה אבל קשה מאוד היום למצוא עבודות נורמליות בשעות האלה.

כל פעם היא מכניסה את עצמה לעבודות\מקומות שאין בהם באמת הרבה עבודה ומהר מאוד ממצאת את עצמה שם.

היא גם לא רוצה לעבוד בתחום הזה והזה והזה אז בכלל זה מצמצם את האפשרויות.

היום המצב הכספי שלנו יותר טוב ב"ה 555 אבל זה לא רק העניין של הכסף אלא יותר תוכן בשבילה בשביל מה לקום בבוקר,
ואם היא לא עובדת בכלום אז היא לגמרי מתחרפנת ולא כייף לבוא הביתה ולקבל אישה שלא עשתה כלום כל היום, בקיצור זה מתסכל אותי וחיפשתי איפה לפרוק את זה.

התחילה לפני חודשיים שלושה מקום חדש אחרי הפסקה מאוד ארוכה שלא עבדה, בדיוק בשעות שהיא רוצה משכורת בסדר אנשים נחמדים אבל משעמם לה רצח שם, ללחוץ אותה להישאר לא יהיה חכם מצידי כי באמת אין לה מה לעשות שם.

לא יודע כבר מה לעשות בנושא.

אשמח לרעיונות

בוקר טוב. קשה לענות על השאלה בלי להכיר

ולשמוע את הצד של אשתך. אולי הכוונה תעסוקתית יכולה לעזור. אני יודעת שיש עיריות/מועצות מקומיות שנותנות שרות מסובסד (לא כולן) ואולי אפשר גם לקבל את ההכוונה דרך לשכת התעסוקה. המצב שאתה מתאר אכן יכול להציק ברמות.

youtube 7

New member
אני באמת מתלבט כבר הרבה זמן

אולי לשלוח אותה לפסיכולוג תעסוקתי או משהו כזה

הסברתי את הצד שלה בגדול - אין לי עניין לעוות את הדברים - ככה זה במציאות +-

מ-youtube 7 הבנתי שיש מגוון עבודות פח ויחד עם ה-
המסורתי

אצרף משהו יותר מעשי, והתודות לגוגל:

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא של באום ולא של שוהם

&nbsp
אלא הפחח הנבלה שגר מולנו כשהייתי ילד וביקש שנעבוד אצלו אבל סרב אח"כ לשלם.

אספרסו2

New member
כשהיינו ילדים עבדו עלינו ממפלגת העבודה

עבדנו עבורם שבועיים שלמים בתקופת בחירות הבטיחו שכר ולא שילמו אגורה שחוקה.

diday

Member
עבדתי כילד רק ביום הבחירות. הצמידו אותי למונית

והייתי צריך להביא אנשים לקלפי עם המונית לפי רשימות.
שילמו לי במזומן, סכום שהיה אז עבורי נאה מאד, בלי שאחתום על משהו.

אספרסו2

New member
גבעתיים היתה עיר של מפלגת העבודה

וכיאות לבעלי שררה שוחרי תורת מרקס הנתינים אמורים לסגוד ולעבוד ללא תמורה.
אך גם העבודה לא עבדה על העבדים לעד כפי שמוכיחה המציאות הפוליטית.

צליליתה

New member
על פי איזה סולם נקבעת פחיות העבודה?

פעם כל אמא רצתה בן רופא או עורך דין
היום יש אמהות שרוצות גם בת רופאה
ואולי לא סובלות עוכרי דין

יש תרבויות בהן הוראה נחשבת למקצוע החשוב ביותר, ויש תרבויות שלא.

כשהיינו צעירים אחד החברים, רואה חשבון במקצועו, עזב משרה טובה במשרד נחשב והלך לעבוד בנקיון, מה שאיפשר לו לעבוד כמה שעות בבוקר, ואת כל שאר היום להקדיש לעיסוקים יותר נחשקים (לטעמו).

והיה גם אחד שלמד, שכחתי מה, ואחרי סיום הלימודים וקבלת התואר התחיל לעבוד כאינסטלטור, כי הוא רצה להרויח הרבה ומהר. אין לי מושג איפה הוא היום, אבל אז, כשהסתובב בצ׳כונה עם הדלי הוא מאוד הצליח והיה מרוצה מהעבודה וגם מהפרנסה.

כל עבודה מכבדת את העובד, וכל עובד יכול למצוא רגעי אור ב(כמעט) כל עבודה.

(הוספתי ״כמעט״ כשנזכרתי בימי בצבא, פקידה (זה היה לפני עידן המגרסות, אבל התפקיד שלי היה בערך טרשית גריסה) באיזו מפקדה מטופשת, עם סוללת בוסים מטומטמים.)

youtube 7

New member
היי תודה רבה

על התשובה המעניינת
&nbsp
גם אני לצורך העניין עבדתי בעבודה "נחשבת" ועברתי לתחומים אפורים יותר אבל אני די מפסוט ומרוויח טוב יותר מהעבודה הנחשבת
&nbsp
לשאלתך "פחיות" זה במקום עבודה שהיא פשוט לא עושה שם כלום כאילו היא נמצאת שם 6 שעות כי משלמים לה על זה אבל היא לא עושה משהו באמת כאילו 5 שעות היא יושבת רגל על רגל.

למעלה