בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב

צליליתה

New member
בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב

איך עבר השבוע?

למען האחרים: הפקתי אירוח משפחתי לכבוד החג, ולמען עצמי: סרבתי לטגן, והגשתי ארוחה מבוססת סלטים. לא ויתרתי על הסופגניות, ומצאתי מקום מעולה לקנות, מסוג העסקים הקטנטנים שכיף לתמוך בהם. אחרכך התברר שאלה היו פחות או יותר הסופגניות היקרות ביותר בעיר (הזמנתי קטנות, פשוטות עם ריבה) אבל היה שווה.

אכלתי סופגניה אחת בלבד כל החג הזה, (זה בהחלט משהו טוב שעשיתי למען עצמי) אבל סופגניה נפלאה, שהשאירה לי טעם של עוד לשנה הבאה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אם נשארו לך סופגניות תודיעי

&nbsp
אני לא אכלתי בחג אפילו אחת אבל זללתי כמויות גדולות של לאטקעס בצורות שונות. אפילו הכנתי נגלה אחת בטוסטר משולשים.
&nbsp
&nbsp

הלאטקעס עשויות ממש מבצק או שאלה פרוסות חלה טבולות בבלילה?

כך או כך, זה נראה מפתה ביותר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מתערובת לאטקעס סטנדרטית

&nbsp
כלומר רסק תפוחי אדמה, קמח, ביצה, מלח ופפ"ש.
כדי שיתפחו וימלאו את ה"תאים" הוספתי לתערובת מעט אבקת אפייה.
&nbsp
בכל אופן השאלה שלך נתנה לי רעיון לנסות ולהכין במשולשים פרנץ' טוסט.

מחמם את הלב לראות את התמונות האלה. נודפת מהן תחושת משפחתיות

אני אוהב לראות את האווירה הזו.

שיהיה לכם לבריאות.

צליליתה

New member
ואיך שכחתי, השבוע בקולנוע

ראיתי את כוכב נולד
אז צ׳מעו, בראדלי קופר שר, ולידי גאגא משחקת.
ביג טיים
סרט הולוודי, נוצץ, מתוקתק, מהנה ביותר.

קראתי שבראדלי השקיע הרבה בלימודי נגינה וזמרה, אבל רבעק, אני למדתי הרבה יותר ממנו, (נגינה) ועדיין טרם מילאתי את קיסריה. לענין לידי גאגא, זה כאילו יותר הגיוני לי. הגברת היא גברת כריזמטית ומוכשרת בטירוף, והיא תכלס משחקת די את עצמה. אבל ללמוד לשיר, מספיק טוב כדי להופיע (אני אהבתי את השירה שלו, אולי בגלל שאני חושבת שהוא אחד הסקסיים שמסתובבים על מסכינו
) זה כבר הרבה מעבר לכריזמה.

אותו סיפור בסרט רפסודיה בוהמית. איך שיצאתי מהסרט ישר בדקתי מי שר, מסתבר שעשו מיקס, חלק הקלטות מקוריות של פרדי מרקורי, חלק השחקן, ראמי מאלק שר, וחלק זמר נוסף, עד כמה שהצלחתי לפענח, מארק מארטל, וזה נשמע מעולה.

אז אם בראדלי וראמי הצליחו ללמוד לשיר ולנגן ברמה כזאת,הריני מכריזה בזאת שכשאהיה גדולה אני רוצה להיות כוכבת רוק, ואם למישהו יש את מספרי הטל של המורים לפיתוח קול של הנל, שירשום לי בפרטי.

פעמיים כי טוב

סופגניה אחת כל החג, וגם היא הובאה ממש אל דלתי ע''י הבנות המקסימות מהדלת ליד, חמה מהמחבת. אחרי שהסרתי ממנה את גרגרי הסוכר התגלתה סופגניה טעימה ביותר.

ומה השבוע? מה השבוע, ממש היום: טיול של שעה בחורשה ליד הבית, שכבר התגעגעתי אליה. שמחתי לראות ששלולית החורף שלה גדלה משמעותית והיא כבר תשאר שם עד האביב. עוד מעט יופיעו צמחי המים והציפורים וכל החיים שהמים מזמינים אליהם. שמחתי מאוד.

קלייטון.ש

Well-known member
לדעתי עדיפה סופגניה מחורבנת

ככה גם יוצא לך החשק לעוד סופגניות באותה הזדמנות, גם משתחרר מהציפיה מורטת העצבים לחג הבא שיבוא כבר - ויש עוד שנה. ואז שוב המאבק לאכול רק סופגניה אחת בשנה. מעדיף ראש שקט ופנוי ממחשבות טורדניות על סופגניות וחגים.

יוסי ר1

Active member
השנה לא התפתתי אפילו לסופגניה אחת. כבר כתבתי שבשנים האחרונות

לא מצאתי כאלה שטעימות לי.
&nbsp
עם זאת, לא התנזרתי מעוגות טובות, וארוחת ערב אחת אצל גיסי, שהוא בשלן ואופה מהליגה הראשונה.
אז עשה לנו ארוחה מבוססת שמנים (לקרא SHMANIM ובסוף מגיעים SHMENIM)

למעלה