אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות

אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות

ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

diday

Member
אם אני מבין נכון, מדובר על היום בערב. התראה קצת קצרה

איני יודע אם אוכל לעקוב תוך כדי או לא.

diday

Member
לפני שאני יוצא, כמה שאלות בכל זאת

‏1. שימוש בסופרלטיבים אהוב על ישראלים. האם אפשר לקבל קצת יותר פרוט מי הם אותם טובי המומחים בכל ‏תחום ואלו תחומים?‏
&nbsp
‏2. האם אתה יכול להסביר את ה"אנטי" להומאופתיה?
אם אדם יספר שקיבל שיקוי או ברכה מהרב ונרפא, התגובה תהיה לכל היותר מנוד ראש עם חיוך סלחני ומרחם. ‏
כשאדם יספר שנעזר בהומאופתיה התגובה השלילית תהיה בדרך כלל על סף האלימות.‏
מה מסתתר מאחורי זה? מי מניע אותם? ומדוע דווקא ההומאופתיה מעוררת רגשות שליליים כאלה?‏
&nbsp
‏3. הומאופתיה קלסית או מודרנית? אם מודרנית, מדוע?‏
&nbsp
‏4. יש בשוק ספרי הומאופתיה לחובבים. מהי דעתך על ריפוי עצמי?‏
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
כנראה מתכוונים לרביעי הבא, אחרת היו כותבים "היום"

האירוח בפורום תזונה ודיאטה ולא כאן, וסביר שמעוניינים לא בדיון "הומאופתיה בעד ונגד" אלא שאלות על תרופות הומאופתיות שמתאימות לבעיות מסויימות של השואלים.
לדעתי מבחינתו של המתארח לא כל כך משנה אם ישאלו שאלות או לא, כי את הפרסום שרכש מתפוז הוא כבר קיבל.

יוסי ר1

Active member
השורה האחרונה שלך מוכיחה שהומאופתיה עובדת.

גילוי נאות - אני די סקפטי לגבי טיפול הומאופתי. עם זאת, כשבתי הייתה קטנה בגן, היא סבלה מדלקות חוזרות בדרכי השתן (משהו שנדבקים כנראה בארגז החול).
טיפולים חוזרים ונשנים אצל טובי המומחים, נפרולוגים וכו', לא רפאו אותה מזה - כל פעם שהפסקנו עם האנטיביוטיקה העסק חזר.
התייעצנו שוב עם רופא המשפחה, והוא הפנה אותנו לרופא שגם עוסק מרפואה קונוונציונלית - מנהל מחלקת דיאליזה באחד מבתי החולים, וגם הומאופת.
ישבנו אצלו כשעה. שאל שאלות מההפטרה. רשם כדורונים קטנטנים שאסור לגעת בהם ביד.
לקחנו. מה כבר יש להפסיד?
תוך יומיים שלושה, הדלקת נעלמה לחלוטין. זהו.
מה שמוכיח, שהומאופתיה עובדת גם על מי שלא ממש מאמין.

קלייטון.ש

Well-known member
סיפורים כאלה יש הרבה

אנשים עם בעיה רפואית שעוברים טיפולים רגילים שלדעתם לא עוזרים, עוברים לאיזו שיטה אחרת, ושם נרפאים. גם על חולי סרטן יש סיפורים כאלה. עוברים ניתוח, כימותרפיה, הקרנות, מרגישים רע והטיפול לא עוזר, ואז מנסים איזה טיפול אחר והסרטן נעלם.
הבעיה עם כל הסיפורים האלה שכבר נתנו לרפואה הרגילה לעבוד. ואז לך תדע מי באמת אחראי לריפוי. כמו שיש צנצנת עם מכסה שלא נפתח, נותנים לזה לנסות ולא מצליח, נותנים לשני לנסות ולא מצליח, נותנים לשלישי והוא הכי חזק ופותח. אז מי פתח את המכסה? הרי השניים הראשונים גם עבדו ואולי השלישי קיבל מכסה כמעט פתוח אבל הוא קוצר את התשואות.

יוסי ר1

Active member
כן. זו בדיוק התשובה שנותנים לי מי ששוללים רפואה הומאופתית.

אבל הסיכוי שבדיוק בשבוע הזה, ובמיוחד אחרי שהנפרולוג אמר שהיא תצטרך כנראה להיות על אנטיביוטיקה לשנים ארוכות, בדיוק אז המחלה התעייפה? במקרה? אני לא קונה את זה.
זו אומנם אפשרות, אבל לא הפשוטה והברורה ביותר.

קלייטון.ש

Well-known member
נו וזו בדיוק התשובה שנותנים תומכי הרפואות המשלימות למינהן

איך בדיוק כשהרפואה הרגילה לכאורה נכשלה והמשלימה התערבה, בדיוק אז המחלה נוצחה.
ברור שאי אפשר לענות לטענה הזו בצורה מדעית שהרי המקרה היה ואיננו ואי אפשר כבר לחקור אותו. אפשר רק לשער השערות ואותן מקבלים או דוחים לפי האמונה האישית.
כל עוד הרפואה הרגילה לא מסוגלת לרפא מחלות בלחיצת כפתור ובבטחון גמור, יהיה מקום לשיטות אחרות.

יוסי ר1

Active member
1. ממקרה פרטי אחד אכן אין להסיק לכאן או לכאן.

2. אני לא שולל לא רפואה קונוונציונלית, ולא אלטרנטיבית.
3. לגבי הקונוונציונלית, אתה יודע מראש סיכויי הצלחה או כשלון, בקירוב די גבוה.
באלטרנטיבית? השמים הם הגבול, להצלחה או לכשלון.
&nbsp

diday

Member
דוקטורנט במכון דוידסון ניסה להסביר ככה מדוע

הומאופתיה עובדת וטען שבאופן מקרי הריפוי הגיע בדיוק כשהחלו בטיפול הומאופתי.
היה מאד מביך לקרוא.
&nbsp
לפעמים מביך יותר לקרוא מה הומאופתים שמנסים להסביר מדוע הומאופתיה עובדת כותבים, במקום לומר פשוט שאין להם ולאף אחד אחר מושג.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

צליליתה

New member
ממש לאחרונה ראיתי תוצאות מחקר

ממקום אמין שהוכיחו שהומיאופטיה עובדת. לצערי, לא זוכרת את שם המוסד או המקום בו קראתי. ואם אני זוכרת נכון גם הם לא מסוגלים להסביר איך זה עובד

הנסיון שלי עם ילדי ודלקות אוזניים - לא הועיל
עם נכדים ודלקות אוזניים - כנל

אבל משחת טראומיל, שעד כמה שאני יודעת זו משחה הומיאופטית היא ממש משחת פלא ואני משתמשת בה לכל מיני דברים.

חבר רופא md שהוא גם הומיאופט טוען שיש משחות טובות ממנה, אבל אני לא מחפשת הרפתקאות, ולא מחליפה סוס מנצח

את יכולה להרחיב לגבי הטראומיל שאת משתמשת בה לכל מיני דברים?

איזה דברים? בטעות יש לי שתי שפופרות מלאות ואני מחפש להן שימושים נוספים...

ולאיז סוג של משחה התכוון החבר הרופא - גם כן משהו טבעי?

צליליתה

New member
אני משתמשת בטראומיל

לכל מיני מכות וחבלות
וכן למגוון גירויים בעור
&nbsp
האמת טרם ניסיתי לכאבי גב, אבל הערב, אחרי המקלחת, זה מה שיקרה. סחבתי יותר מדי כסאות ושולחנות החג הזה.
&nbsp
לאיזו משחה הוא התכוון?
טוב, זה היה מזמן
אני מניחה שהוא התכוון למשהו יותר ספיציפי,, מותאם למקרה וללקוח

"וכן למגוון גירויים בעור" - על זה חשבתי, אבל זה בא לי בול

ועכשיו - לשלב הניסוי. אדווח בהמשך, ותודה.

כתוב על השפופרת 'לא להשתמש על פצעים פתוחים' - מה זה אומר

לגבי גירויים בעור? לא קשור?

קלייטון.ש

Well-known member
חיפשתי מידע על טראומיל ואני לא מבין למה היא נחשבת הומיאופטית

למרות שזו התוית השיווקית שמוצמדת לה. לפי מה שאני רואה מדובר בתכשיר שמפוצץ במרכיבים שונים.
https://www.bteva.co.il/he/product/details/1034
אני לא מהמבינים אבל למשל על קמומיל שמעתי הרבה שהוא בעל סגולות מרגיעות לחבלות בעור.
תכשיר הומיאופטי אמור להבנתי להיות משהו ניטרלי כמעט לגמרי עם כמויות אפסיות ואף אפס של חומר פעיל. המשחה הזו נראית לי פעילה למדי.

diday

Member
יש תכשירים הומאופתיים כאלה שמכילים הרבה מרכיבים

יש גם תרופות כאלו.
ברפואה אנתרופוסופית רוב התכשירים כאלה.
הומאופתיה קלסית מתנגדת להם.
המרכיבים באתר שנתת שונים מהמרכיבים בעלון היצרן. ז"א הם זהים אבל בעלון התרופה של היצרן לא כל המרכיבים בדילול הומאופתי.
צלילתה, האם תוכלי בבקשה להעלות צילום של עלון היצרן שהיה עם התרופה. מעניין אותי לראות אם זה ייצור מיוחד לישראל, או שיש טעות באתר.
&nbsp
&nbsp

למעלה