שבת שלום ובוקר טוב

צליליתה

New member
שבת שלום ובוקר טוב

יש דילמות שלנצח תשארנה חסרות פתרון.
מה לעשות כשרואים מישהו עם רוכסן פתוח?
באופן אישי, עם זו אישה, אני מעירה, גם אם אני לא מכירה, כשמדובר בגבר....אני מעירה רק לגברים שקרובים לי. או יש בינינו קשרי דם והם במסיבת פיג׳מות אצל סבתא.

ליאנה פינק כותבת ומאיירת מדור עצות בניו יורקר, תחת הכינוי פפר

למדור השלם - כאן
https://www.newyorker.com/humor/daily-shouts/dear-pepper-writing-vs-drawing-and-low-flying-zippers

(הנושא הראשון, כתיבה וציור נראה לי קצת טרחני, אבל ההתייחסות שלה לסוגיית הרוכסן שעשעה אותי. אהבתי את xyz, למרות שבארץ דוברת עברית, זה לא בדיוק יעבוד)

ואם מישהו טרם הצליח להתניע, יש כאן משחק קטןטן ומשעשע
האם הנקודה במרכז?
https://www.supremo.co.uk/designers-eye/

שבת שלום. ניסיתי את המשחק עם הנקודות. פרשתי אחרי

שלוש שאלות. עניתי נכון רק על אחת.

להעיר, בהחלט. הענין הוא רק שבד''כ אנחנו נזהה רוכסן פתוח

רק אצל אדם שבא מולנו, ואם היססנו לשניה אחת, קרוב לודאי שהוא כבר עבר אותנו, ועכשיו מה, נקרא אחריו "היי, הלו?...".

ואם הספקנו להעיר, הדרך לעשות את זה בעיני היא בלי להסתכל לבן אדם על הרוכסן הפתוח ובטח שלא להצביע עליו. מספיק לומר "הרוכסן שלך..." ולהמשיך הלאה, בלי להסתכל לו בעינים ובלי להביך אותו מעל ההכרחי.

אבל לזהות אם הפואנטה באמצע... טוב, לפחות ניסיתי.

צליליתה

New member
אני לא מאמינה שיש מי שמסוגל לזהות נכון

את כל הנקודות
מדובר על מרחקים ממש קטנטנים

אבל, זה מה שהדליק אותי ....כי כשחשבתי שעניתי נכון והראו לי את הטעות, ישר ראיתי את הטעות. פתאום ממ הפך לקמ

diday

Member
אחרי שתי נסיונות היה קל יותר

5 נכונות, אבל אז הראו משולש.
אין שום סיכוי שאוכל לדעת במשולש אם הנקודה במרכז או לא

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא מעיר כי לך תדע

אולי זו האופנה עכשיו, ללכת עם רוכסן פתוח. ואז אם הערתי יצאתי אהבל פעמיים: גם הולך בעצמי עם רוכסן סגור, גם מעיר לאנשים נורמלים. אני הולך עסוק בעניני ואם לא העירו לי שהרוכסן שלי סגור, אז או שאנשים מנומסים ולא רוצים להתערב, או שהאופנה היא עדיין מה שאני מכיר.

יום אחד נהיה מצווים ללכת עם רוכסן פתוח על פי חוק

להוכיח ברבים שאנחנו נימולים.

יוסי ר1

Active member
את מזכירה לי שבנח"ל, בשלט בקיבוץ,

יצא לי לעבוד בכרם, בציר ענבים. היינו נחלאים, אחד או שניים מהקיבוצניקים (פיקוח, לא עבודה...) ועובדות שכירות יום.
ולאחת מהן היה פתוח כפתור אחד יותר מדי בחולצה.
היו לי שתי התלבטויות - האחת - אם זה מקרי (מה שהנחתי) או מכוון.
השנייה, אם זה לא מכוון, איך אני מעיר בלי לגרום לאי נעימות.
אז הלכתי לחברה שלה ואמרתי לה שלחברה בשורה השנייה נפתח כפתור, אם היא רוצה להסב תשומת ליבה. והיא אכן העירה, וההיא סגרה כפתור, ואני לא בטוח אם לא ראיתי חיוכים עוברים בין השתיים.
&nbsp

למעלה