באיזו תוכנת מסרים אתם משתמשים? (טוב, חוץ מוואטסאפ, בזה כולם

באיזו תוכנת מסרים אתם משתמשים? (טוב, חוץ מוואטסאפ, בזה כולם

משתמשים, אפילו אני).

מדוע בעצם משתמשים בתוכנות דומות אחרות?

בכל אופן, חיפשתי סיבה להעלות את זה - אותי זה מצחיק עד עכשיו:

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא משתמש בוואטסאפ

אני אפילו לא יודע איך זה נראה, ומאז שעבר לשליטת פייסבוק גם אין סיכוי שאנסה.
פעם לפני הרבה שנים השתמשתי באיסיקיו ואז נהניתי. אחר כך תקופה בפונקציית המסרים של ג'ימייל, אבל בסוף אמרתי תשלחו לי מייל ואני אענה כשיתאים לי, לא בטוח שהיום, נראה אולי מחר. וככה זה גם כיום. אין אצלי מיידי בשום מקרה. אם יש משהו דחוף שיזמינו את שירותי החירום המתאימים. אני לא עובד לא במד"א ולא במשטרה ולא במכבי אש.

צליליתה

New member
רק ווטסאפ

ועם כל הנוחות, הכיף בלקבל תמונות של אהובים, וכו וכו וכו, בערך פעם ביום אני מאיימת להסיר אותה לעולמים.

אין לי בעיה עם אנשים פרטיים שמציפים
וכבר חסמתי (והעלבתי מאוד) מי שידם היתה קלה מדי על השלח

המצב מסתבך עם מי שמרכיבים רשימה גדולה ואז 200 איש פוצחים בקשקשת,כשמצד אחד, אין לי עניין בפטפוטים, ומצד שני, יכול להיות שההודעות של הקבוצה חשובות לי.

שלא לדבר על כך שכש, נגיד, הרואה חשבון פתח רשימת ווטסאפ כדי לשלוח ברכות לחג כולנו ראינו את הפרטים של כולם. שזה די לא בסדר

יש בווטסאפ אפשרות לפתוח קבוצה, ושם אנחנו מפטפטים לנו, כולנו פטפטנים שווי זכויות, ויש אפשרות לפתוח רשימת תפוצה, רק מי שפתח את הרשימה יכול לשלוח הודעות, ואם אני עונה, התשובה מגיעה רק לבעל הבית של הרשימה, לא לכל הקבוצה.

לפני כמה ימים בסינימטק פתחו קבוצת ווטסאפ להודעות
(אם הם היו מבינים את פירוש המושג הגהה, לא היה צורך בקבוצה, אבל שיהיה)
אין לי מושג כמה מנויים יש בסינימטק, אבל תוך שניות, הקבוצה הוצפה
לזכותם יאמר, שתוך שעה הם שינו את הגדרות הקבוצה, כך שרק המנהלים יכולים לשלוח הודעות. לא הכרתי את הפיצ׳ר הזה, אבל כדאי שמי שמתכנן קבוצה רבת משתתפים יתעמק בה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
וואטסאפ באופן מוגבל מאד וסקייפ

&nbsp
הוצאפ זה רק למשפחה וליחידי סגולה עם איסור מפורש להכניס אותי לקבוצה כלשהי ללא אישור מראש ובכתב (לגבי בני המשפחה כולל האיסור איום מפורש להדרה מהירושה למי שיעבור עליו).
&nbsp
למשנה נוחות הואצפ לא מותכן על הטלפון אלא על הטאבלט כך שאף אחד לא מבלבל לי את המוח ואני מעיין בו בערך פעם או פעמיים ביום.
&nbsp
לגבי הסקייפ זה משמש לקשר יומיומי עם מספר חברים ששרדו מימי הICQ והמסנג'ר אבל לא נראה לי שייתווספו חדשים.

יוסי ר1

Active member
באיזו תוכנה? תלוי לאן העיניים מלוכסנות

בד"כ בווטסאפ, כמובן.
אבל לכמה ידידים במזרח, LINE . זו המקבילה אצלם לווטסאפ.
מה עושה תוכנה אחת פופולארית בארץ זו או אחרת? לאלוהי הסלולאר פתרונים.

מה שמזכיר לי שאני בקבוצה קטנה אחת בוייבר, בגלל שני חברים

בקנדה שלא יכולים משום מה להיות איתנו בוואטסאפ.

diday

Member
נכנעתי באיזה שלב והתקנתי וואטסאפ

בטלפון יש גם טלגרם שדרכה קיבלתי עד היום 2 הודעות ובגלל העבודה גם סקייפ

diday

Member
טלגרם קיים בכל מקום שיש לך גישה לרשת

אלטרנטיבה טובה לווטסאפ מבחינת שמירה על נתוני המשתמשים ובלי העברת מידע והצלבה עם פייסבוק.
על פי חוק הגנת הפרטיות שנכנס לפני כמה חודשים לתוקף, אסור למשתמש עסקי להתקין וואטסאפ על טלפון שבו הוא שומר פרטים של לקוחות, ספקים וכד'.
טלגרם יכולה להיות אלטרנטיבה, אבל לצערי כמעט אף אחד לא משתמש בה.

"רשת חברתית שעשויה להיות פלטפורמה מצוינת לייצוגים שונים היא

האינסטגרם, בה החברים מעלים תמונות בליווי טקסטים ועוקבים אחר ספריות תמונות נבחרות אחרות. כמו הפייסבוק, גם האינסטגרם מציג את הפוסטים של החברים אחריהם עוקבים לפי זמן הפרסום שלהם. עוקבים יכולים לאהוב (like ) ולהגיב.

אנחנו חייבים לספר לכם שהמצב הוא טוב מכפי שחשבנו… מסתבר שישנם לא מעט עמודי אינסטגרם שרוב התמונות בהם מייצגות את הגיל השלישי. רובם עוסקים בסטייל ואופנה ומשקפים הלך רוח מאוד עכשווי ו"מגניב", וחלקם דואגים לחשוף את הקהל לייצוגים מרעננים של קבוצת הגיל השלישי."

https://www.vehadarta.org.il/2018/1...UIRtCWb60PtbBrL3c1EAyu0ofY_LDDiDqbSlngI36YFXg

מקווה שהגעתם עד כאן, כי בכתבה הזו יש כמה תמונות (וסיבות טובות) שמרחיבות את הדעת ועושות מתוק בעינים.

למעלה