לידיעת הפראנואידים

עונש #2 הוא לא בהכרח עונש אישי. לא פעם הוא עונש קיבוצי

אבל מכיוון שהניקוד הסודי קובע בין השאר כמה זמן תמתינו על הקו לשירות לקוחות, אין עם מי לדבר.

נראה מה הם יעשו לי עכשיו על זה.

זה שאתה פראנואיד לא אומר וכו׳. מתחילה לפחד. אני לא קונה

באינטרנט. איך יתיחסו אלי אם פעם כן ארצה לקנות? לגבי האשראי החברתי בסין זה מפחיד על באמת.

יוסי ר1

Active member
ממש, אבל ממש הפרק ההוא ב"מראה שחורה".

כולם מדרגים את כולם כל הזמן, וזו האובססיה הגדולה ביותר, התמריץ הגדול לכל פעולה - איך ידרגו אותי בעקבות מה שאני עושה.
חיים ופועלים עבור עוד רבע נקודה, לא בשביל שום דבר אחר.

צליליתה

New member
אחרי שסיימתי לגחך

פתאום הבנתי ששיטת הניקוד כבר פועלת מזמן
בכל מיני צורות וואריציות

למשל, שיטת הפרטוקציה

אם אני מכירה את (האח, אמא, כלב, וכו) של הפקיד, אתקבל בלי תור

בכירים, או מי שאנחנו זקוקים לשירותים שלהם מקבלים המון מתנות מכפופים, קליינטים ובעיקר פצינטים

אני זוכרת שבמקום עבודה מסוים, קצת לפני פסח, הייתי בפגישה אצל המנהלת, שהראתה לי שולחן עמוס מתנות שקיבלה מהעובדים. אני מניחה שזה היה רמז עבה ביותר, שסרבתי להבין. בכל מקרה,זמן קצר אחרכך, בלי קשר למתנות, היא עפה משם כמו טיל עם המתנות שלה, אני נשארתי הרבה אחריה.

חברה שלי עשתה נסיון
נכנסה לאתר של קופת חולים מסוימת, עם התז שלה, והזמינה תור לרופא מקצועי. קיבלה תור לעוד חודשיים-שלושה. מיד נכנסה עם התז של בתה, בקשה להזמין תור לאותו רופא, היו המון תורים פנויים לשבוע הקרוב. קופת חולים (לפחות זו שבה אני חברה) ידועה בקטלוג של המטופלים. אני לא מדברת (רק) מנסיון אישי, אלא מסתמכת על מאמר שהופיע בעיתון הארץ, לפני כ 15 שנה. (בימים שעוד קיבלתי את הנייר הביתה. האמת, זה די כיף. אולי הגיע הזמן לחדש ימינו כקדם) על ההנחיות החד משמעיות שניתנו בקופה מסוימת לגבי התייחסות לקבוצות שונות. לא הצלחתי לאחזר את המאמר, אז אולי אני באמת סתם פראנואידית.

סופהו1

New member
מעניין איך מקטלגים אותנו. על סמך מה?

הזמנות דרך האתר ולא בטלפון?
תשלום בכרטיס אשראי מסויים?
תדירות הביקורים אצל הרופא?
מה?
מי?
מו?

סופהו1

New member
אולי.. למרות שזה משונה. מי קונה יותר תרופות?

מי מבלה יותר אצל הרופאים? או שגם כל ביקור של חולה אצל רופא מהווה בעייה. אז עדיף שפחות יבקרו.
שיהיה...

צליליתה

New member
אחד השיקולים שהיא ציינה

אנשים צעירים מחליפים קופת חולים בלי להניד עפעף, ואילו מבוגרים, גם אם הם לא מרוצים, לא ממהרים להחליף קופה. אני לא יכולה לחשוב על מישהו מהחברים שלי שהחליף קופת חולים, סתם ככה, באמצע החיים.

ואי לכך, יש להתייחס בזהירות רבה לצעירים, ואילו על הראש של המבוגרים מותר ל@#$%^, הם במילא לא הולכים לשום מקום.

קלייטון.ש

Well-known member
חבל שהיא לא צילמה ופרסמה את הניסוי

היה יכול להגיע לחדשות בטלוויזיה ולעורר כתבות תחקיר.

צליליתה

New member
לפני כמה שנים

ראיתי כתבת תחקיר, על רשת מועדוני כושר, שמציעים תנאים שונים, על פי מדדים שונים, וגם גיל. והזקנים הם הפרסונות הנונ גראטות, ואם הם דווקא מתעקשים לגרור את הישבנים הרופסים שלהם לחדר כושר, הם נדרשים לשלם בהתאם.

במקרה, יש לי מנוי ברשת הזאת
ואני יכולה לומר באופן גורף וחד משמעי שכל אחד שם משלם מחיר אחר, עם תנאים אחרים. אישית, יש לי דיל לא רע, בגלל מקום העבודה.

אבל זה בהחלט משהו שלטעמי בלתי נסבל.

קלייטון.ש

Well-known member
גם במכון כושר של אשתי לשעבר משלמים מחירים שונים

למשל לפי המדריך האישי שמקבלים - המחיר להדרכה אישית שלה הרבה יותר גבוה משל מדריך שכיר.
בחברה בה אני עובד אפשר לרכוש חבילות תמיכה שונות ומי שרוכש חבילה בסיסית יחכה בתור יותר לנציג שירות רגיל, בעוד שמי שרוכש חבילת שירות מירבית יכול להתקשר ישירות לסלולרי של זוגתי (כלומר למנכ"ל) בכל שעה, והיא דואגת שישקיעו בו כל מאמץ בעדיפות עליונה.
אבל כל אלה נעשים בשקיפות וכל אחד יודע מה הוא יקבל תמורת מה ששילם.
הסיפור על קופת החולים יכול להיות נכון ומוצדק אבל צריך שהשיקולים יהיו ידועים.

diday

Member
במכון כושר לא רחוק ממקום מגורי

לקוחות שונים משלמים מחירים שונים.
בעל המכון טוען שמי שמתחיל עם חוזה מסוים נשאר עם אותו מחיר וזו הסיבה להבדלים. יתכן שההסבר נכון, יתכן שיש סיבות נוספות.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ברור

&nbsp
בגרמניה אין סיכוי שיפלו אנשים מסיבות של גיל, מין או חלילה גזע.

אספרסו2

New member
בגרמניה של היום באמת אין סיכוי.

מי שהממון בכיסו מופלה לטובה בכל מקום.

למעלה