הסופרג'יסטיות החרדיות: "לא נבחרות - לא בוחרות"

הסופרג'יסטיות החרדיות: "לא נבחרות - לא בוחרות"

תמיד היתה לי אהדה למי שנלחם מתוך הציבור החרדי בדעות הקדומות שלו. הסופרג'יסטיות החרדיות מזכירות את המאבקים המיתולוגיים מהמאה ה-19.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5383049,00.html

קלייטון.ש

Well-known member
בלי לשרוף חזיות זה לא ילך

לשרוף חזיות ולמנוע סקס מהבעלים. או למנוע ארוחות שבת כי סקס יש להם גם ככה רק חצי מהזמן. זו הדרך להשיג תוצאות.

יוסי ר1

Active member
הן לא תמנענה סקס מהבעלים, כי לא תמצאנה שום רב

שיתיר להן צעד שכזה.

קלייטון.ש

Well-known member
נו הרב יש לו גם אשה

אם הוא רוצה סקס כדאי שיזהר בפסיקות שלו.
הנשים החרדיות צריכות פשוט להתאחד. יש להן כוח עצום לגרום לגברים לעשות את רצונן. אני דעתי בכלל שאם גברים לא מבצעים משהו זה בגלל שהנשים שלהם לא רוצות בו. מה שהן רוצות הן מקבלות.

יוסי ר1

Active member
הייתי ציני. לחשוב שנשים תשאלנה רב (גבר) אם מותר להן לנקוט

סנקציות נגד גברים...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אין להן להלין אלא על עצמן

&nbsp
ברגע שהנשים החרדיות שמספרן אינו נופל ממספר הגברים החרדים תלכנה להצביע עבור מועמדי הרשימות האחרות מייד ימצאו דרך כיצד לשלב אותן ברשימות.
&nbsp
הבעייה אגב לא רק של הנשים החרדיות אלא של כלל הנשים שמספרן היחסי בקרב נבחרי העם נמוך. מאחר ופה לא ניתן להאשים את הגברים באפלייה האפשרות היחידה היא שנשים מעדיפות להצביע עבור מועמדים גברים ולא עבור נשים.

אני לא בטוח עד כמה גם את הנתון הזה צריך לשקלל בתמונה הכללית

אבל אני לא בטוח שאחוז הנשים ששואפות להתמודד ולהיבחר זהה לזה של הגברים. ממש לא בטוח.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
גם אני לא בטוח בזה אבל גם בזה אי אפשר להאשים את הגברים.

&nbsp
סתאםםםםםםם.
&nbsp
אפשר להאשים אותנו בכל.
&nbsp
עובדה.

קלייטון.ש

Well-known member
אני רואה הבוקר שהניצחון בא הרבה מוקדם מהצפוי

מזל טוב לעליזה בלוך, ראש העיר החדשה של בית שמש.
המעוז הבא בני ברק.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
גם אני משוכנע שבב"ב תהיה פעם ראשת עיר

&nbsp
רק שלפני שזה יקרה יצמח לי דשא על המרפק.

קלייטון.ש

Well-known member
מעניין איזו בעיה רפואית היית מאחל לעצמך

אם היו מציעים לפני שבוע שתיבחר אשה לראשות עיר בה נשים נדרשות מעל שלטי חוצות לעבור למדרכה ממול ולהלך בלבוש צנוע.
אני יודע שאני הייתי מתחייב לאכול את הכובע שלי, שעשוי מבד ואני לא יודע בדיוק איך הייתי מסתדר, אולי לטחון אותו במיקסר ולערבב עם חלב, וכנראה הייתי מסכים להתערב על הרבה כסף שעכשיו הייתי צריך לשלם.
הבחירה הזו היא מדהימה, מהפכה בכל מובן, שקולה לבחירת אשה שחורה לנשיאות ארה"ב. דבר שעוד יכול לקרות, אבל אנחנו היינו קודם.

למעלה