ושוב חוזר הניגון: קיטורי צרכנות

צליליתה

New member
ושוב חוזר הניגון: קיטורי צרכנות

אני (בדוחק) יכולה להבין שכל מעצב וכל יצרן קובע לעצמו מהן המידות, ואיזה היקף מותנים וגודל אחוריים ואורך מכנס (הטעות במקור) יוקצה לכל מספר, אבל אני לא יכולה להבין למה אצל אותו היצרן כל מכנס (כנל) שונה, ופעם 44 ענק עלי ופעם 52 נסגר בקושי. (המידות האמיתיות שמורות במערכת)

אז חזרתי בידיים ריקות, לא רק בגלל ההתעצבנויות, אלא בעיקר כי נגמר הזמן, ומה שהיה יכול לקחת חצי שעה, נמרח על שעתיים, וגם זה בלי תוצאות.

קלייטון.ש

Well-known member
בקניית בגדים לא לוקחים כמה פריטים ונכנסים למדוד?

למה משנה מה המידה שרשומה?
והעובדת בחנות לא אמורה להסתכל עלייך ולהגיד מה מתאים לך?

צליליתה

New member
התפקיד של המוכרת

להגיד: מ-עע-ממם! כדאי לך לקחת בכל הצבעים שיש לנו, יחד עם חולצה, נעלים, תיק, וכיוצב.

הכנסתי לחדר הלבשה את המידה שלי (חשבתי שהיא שלי), נגיד מידה אחת, וגם מידה 2. בדגם אחד, מידה 2 היה קטן מדי, בעוד בדגם השני, מידה 1 היה גדול מדי.

לא התיאשתי, וניסיתי גם 3 ( קטן)

ברמת העיקרון, ממש לא איכפת לי מה כתוב על הבגד. איכפת לי שאני צריכה לבזבז את הזמן שלי באין סוף נסיונות, כי המידות לא סטנדרטיות.

בבקשה, הנה מדוע אני שונא ללכת לקנות בגדים בארץ*

*איכשהו אני זוכר שהענינים היו פשוטים יותר בארה''ב, אבל אולי גם המידות שלי היו יותר קלות לקניה.

את ענין המוכרות לא הצלחתי לפתור עד תומו, אבל נוכחתי שצריך ולפעמים גם אפשר לפנות למוכרת אחרת ואפילו לקבל ממנה עזרה. כך היה לפני כחודש במשביר בקניון, עם הצלחה ממשית.

קלייטון.ש

Well-known member
שופינג זה בזבוז זמן?

למדוד עוד בגד ועוד בגד זה בזבוז זמן?
חשבתי שאני מבין בנשים.
אני רואה שטעיתי. כנראה צריך להרחיב את המדגם.

צליליתה

New member
בני אדם, גם נשים, זקוקים לחיזוקים חיוביים.

כשאני מודדת והכל נראה מיליון דולאר, או לפחות סביר, אז כן, זה כיף. כשאני מודדת ולא מסוגלת להגיע לשלב ההתבוננות המעריצה במראה אלא עסוקה בחיפוש מידות- זה הופך למייגע.

יש כאלה ששופינג זה בילוי בשבילם. בשבילי שופינג נכנס

במחלקת סידורים. הכרחי, אבל לא מהנה.

יוסי ר1

Active member
מעניין. כי מותגים אני יכול להזמין בלי חשש

באינטרנט, מתוך ידיעה שהמידה שהזמנתי תגיע, ולא יהיו בה קפיצות.
אצל נשים זה אחרת, או במותגים אחרים?

צליליתה

New member
מותג ודגם ספציפי

גם אצל מעצבים ששומרים פחות או יותר על אחידות במידות אני לא אעז לקחת דגם לא מוכר בלי למדוד קודם. וגם אותו דגם בדיוק יכול להראות אחרת בבד שונה. זו כמובן לא אשמת היצרן אלא בעיית משתמש.

יוסי ר1

Active member
אני לא מדבר על "דגם לא מוכר"

אני מדבר על מוצר מדף ידוע.
כבר הזמנתי באינטרנט סנדלי TEVA ומכנסי רנגלר וחולצות אקסופישיאו ותחתוני אייסברייקר ועוד.
אני מכיר את המוצר, את המידה, ומה שהגיע לא הפתיע במידה משונה.

סופהו1

New member
"מידות הן פרי דימיונם של..","ישבנים נועדו רק להקשות על המצב"

בדיוק בשבילך (וגם בשבילי, בשבילה ובשבילו).
מדוע קניית מכנסים היא פשוט עונש-
המידות, הישבנים, החושך בתאי המדידה, המראות, המידות התואמות שלעולם לא תהיינה בהוזלה....ועוד.
https://readbloomjoy.com/2018/06/14/why-shopping-for-pants-is-an-actual-punishment/  
בהצלחה.

צליליתה

New member
ב-ד-י-ו-ק

קראתי פעם שיש בחנויות מראות כמו בלונה פארק, כאלה שגורמות לך

להיראות קצת יותר רזה מכפי שאתה באמת. זה נכון?

למעלה