ביציה אחת לארוחת בוקר

יוסי ר1

Active member
נהדר! לורי הוא תוכי מאוד חביב, אוהב לשחק

ולהיות חברותי. מאוד רציתי לגדל כזה.
אבל!
כפי שאתה וודאי יודע, התזונה שלו היא סוכרים נוזלים, והמשמעות של דבר כזה בתוך הבית, זה שפריצים של לשלשת נוזלית לכל כיוון. לא בא בחשבון.
&nbsp
את התוכים שלי השתדלתי להשיג מגיל לפני גמילה, משמע האכלתי חלק מהאכלת היד, ולכן באמת הם רואים בי הורה, אף קוראים לי "אבא"

אספרסו2

New member
לא היו בעיות מיוחדות

והתזונה שלו כללה את כל אבות המזון וכמו כל בעל חיים בהחלט היה צריך לנקות אחריו אבל הוא כיפר על הכל באושר שגרם,באמת חברותי ומשעשע.

יוסי ר1

Active member
כנראה אני מפספס משהו. הלורים שאני מכיר,

בעיקר ניזונים מתמיסה נוזלית עתירת סוכרים, והלשלשת שלהם בהתאם - נוזלית ומושפרצת כמו ממזרק. אנחנו מדברים על אותו תוכי?

אספרסו2

New member
אני לא זוכר מה אכלתי שלשום בערב

אז אתה שואל אותי על לפני 16 שנים?
אני אדם יסודי,רכשתי בזמנו ספרות מקצועית -שני ספרים עבי כרס בשפה הגרמנית וחרשתי את תוכנם ובהתאם היו תנאי הגידול,כבר לא זוכר לפרטים אבל לא היו בעיות מיוחדות.
יכול להיות שדורי דורות של חיים במחיצת האדם של התוכי המדובר הטמיעו בו את הביות בקשר לתזונה ועשיית הצרכים בניגוד לתוכי פראי שחי בטבע.

יוסי ר1

Active member

יש עשרות מהם בגן החיות התנכי בירושלים.
אתה נכנס עם טפך למכלאה ענקית, עם עשרות תוכים שומדים עשרים סנטימטר ממך.
משלם כמה אגורות, מקבל כיסית פלסטיק קטנה, עם נקטר בתוכה.
מושיט יד, וכבר שלושה תוכים נאבקים מי ילגום ראשון.
שולחים לשון מפתיעה במרקמה, כמו מנקה מקטרות.
&nbsp
------------
אני מניח שאפשר לגדל אותם גם בדיאטה שלא אופיינית להם, קרי לחם צר ומים לחץ, או בעברית גרעינים וכופתיות, והם יפסיקו ללשלש...

לפני שתאכל, שים על יד זה סלט קטן, פרוסה על האש כמה שניות כל צד, ותאכל מהמשטח.
גם תחסוך ניקוי צלחת גם תרוויח ניקוי מישטח.

מבחינתי באמת המשך היום היה טוב יותר למרות שאת הביציה שלי

אכלתי דווקא אחרי חצות, כשחזרתי מסדנת התיאטרון, וזה היה הדבר הטוב שעשיתי למען עצמי (אפילו שכשאת שואלת את זה זה יוצא יותר יפה).

אני שמח שהגעגועים לסדנה התעוררו במלוא עוזם.

למעלה