אני אשמה

צליליתה

New member
אני אשמה

כי אני מזמינה ספרים מחו״ל וספרים מחו״ל מגיעים בדואר וצריך ללכת לאסוף את החבילות. בקשתי מהשולח לארוז לי את הספרים ביחד, נגיד, רכשתי 3, שהכל יגיע בחבילה אחת, אבל זה לא מתאפשר כי הם אוספים את הספרים ממחסנים שונים.

ודואר ישראל דוהר (צבי דוהר? ) מדחי לדחי, עכשיו יש סניף דואר חדש במרחק פחות מחצי קמ ממני, ועוד חנות שמחלקת חבילות, עוד יותר קרובה, ואני קונה שם בשוטף במילא, אבל לא, אני מתוזזת למקום נטול חניה בעליל, ושבחום הזה ממש לא בא לי להגיע לשם ברגל. מילא להגיע, אבל הדרך חזרה תהיה חתיכת טיפוס.

אז יש איזה נודניק עם חנות קטנטונת ומעפנה, אני מבינה אותו, הוא רוצה לעבות הכנסות, וגם לפתות לקוחות חדשים, אבל רבעק, החנות כל כך קטנה ומעפנה שאין איפה לעמוד, בטח שלא לשבת כשיש תור. (זבן יחיד ולא ממש זריז גם מוכר בחנות וגם מאתר חבילות).

אני בהתכתבות ממושכת עם פניות הציבור של הדואר, שבצורה מאוד מנומסת ואדיבה מציעים לי ללכת ל@#$%^

איך אתם? קונים ברשת? אוספים חבילות? מרוצים משירותי הדואר?

צליליתה

New member
אני לא יודעת איך אתה

אבל בגילי, אני בכלל לא מעלה בדעתי ל@#$%^ אם אין חניה

יוסי ר1

Active member
שתי מילים על דואר ישראל - במדינה מתוקנת, היו מעמידים אותם

מול כיתת יורים.
&nbsp
דואר ישראל איבד מזמן כל זכות קיום, השירות שלהם הוא ביזיון למדינת ישראל.

דואר ישראל זה זוועה. הצבי על במותיך גמל?

בדיוק היום חשבתי עליהם.
אני עוזרת לילד שלי לשלוח את המשחקים שלו לאנשים והחלטנו שלא לשלוח
דרך הדואר אלא דרך חברת שליחויות שמביאה את החבילה לחנות הכי קרובה
לכתובת. זה עדיף על סניף דואר. הלקוח מקבל סמס לפלאפון שמודיע לו שהחבילה ממתינה לו בכתובת %$#^ ואז הוא לוקח אותה מהחנות שבדרך כלל פתוחה כל שעות היום עד השעות הקטנות של הלילה וככה לא תלויים בסניף דואר עלוב
עם איזה שני פקידים עייפים ומותשים ותור אנושי מפה ועד להודעה חדשה.
כמו כן ישנן תחנות דלק שיש בהן לוקרים,
הלקוח מקבל ב-סמס את שם תחנת הדלק, מספר הלוקר והוא יכול לקחת את החבילה שלו מתי שהוא רוצה גם אם זה באמצע הלילה.

צליליתה

New member
גם הדואר משתמש בלוקרים

והשרות, זיל הזול, 9.90 בלבד. (כלומר, עולה 9.90 מבית הדואר המרכזי אל הלוקר, וזה בנוסף לדמי משלוח שכבר שילמתי על החבילה)

לא יודעת, הילד החליט שזה עדיף להשתמש בחברת שליחויות

במקום בדואר ישראל ולפי איך שהוא הסביר, זה אכן הרבה יותר יעיל. מה גם שבסופו של דבר זה יוצא לו יותר זול מאשר לשלוח חבילה בדואר.

קונה מעט מאוד ברשת. סניף הדואר שאני הולכת אליו בסדר

גמור. מרווח ועובד לשביעות רצוני. לעתים קונה מט״ח בדואר.

סופהו1

New member
אין אפשרות למשלוח לא דרך הדואר?

האמת, שמאז שמזמינים תורים ולא צריך לעמוד בתור, אפשר להגיד שסניף הדואר שלידי- נסבל.
אבל..
מאז שגיליתי שיש מוצרים שאני קונה ושואלים אותי איך ארצה לקבל את המשלוח, אני מעדיפה אפשרויות אחרות.
בדרך כלל אני מוותרת על שליח, כי שליח = לחכות.
מעדיפה ללכת, בזמני החופשי, מרחק פחות מחמש דקות (בדיוק ליד הדואר) הליכה ולקבל את החבילה מהירקן. בלי תורים והמתנות.
&nbsp

לגבי השרות - מזכיר את הבדיחה הבא

בחור אחד נכנס לבית זונות מפואר בבניין של חמש קומות, כל כולו פאר היצירה...
בלובי המפואר יושבת המארחת, מריחה נפלא, יפהפייה ברונטית, ארוכת גפיים, כולה חיוכים ואדיבות.
בעדינות פונה אל הלקוח ושואלת אותו בקול חושני
"כיצד נוכל לענג אותך היום, איך אתה מעדיף אותן, שחורות, או בלונדיניות"?
"אהה, אני, בטח, אני מעדיף אותן בלונדיניות"...
"אין שום בעיה, בשמחה, תעלה בבקשה לקומה הראשונה"
בדילוגים הוא עולה לקומה הראשונה, נגשת אליו מארחת הקומה – בלונדינית יפהפייה, ושואלת אותו , "איך אתה מעדיף אותה גבוהה או נמוכה"? בלי היסוס הוא עונה לה, "אני אוהב אותה קומפקטית"...
"נפלא, אז תעלה בבקשה לקומה השנייה... לאגף ימין."
מארחת הקומה, בלונדינית נמוכה, נגשת אליו ושואלת אותו, "איך אתה מעדיף אותה, ציצי גדול או ציצי קטן"?
"מה זאת אומרת, גדול, ברור "..."יופי,יש לנו בדיוק את מה שאתה מחפש, תעלה בבקשה עוד קומה, כבר הזמנתי לך את המעלית"...
הוא עולה למעלה לקומה הרביעית... נגשת אליו שוב מארחת הקומה- בלונדינית, נמוכה עם חזה גדול ושואלת אותו בקול עדין... "איך אתה מעדיף אותה, דקיקה, או מלאה"? ... "מה זאת אומרת, בטח דקיקה"... "אז בקומה הבאה תמצא אותה"... הוא לא ממתין למעלית, אלא שועט במדרגות לקומה החמישית...
הוא מסתובב בקומה ולא רואה כלום... הוא נכנס לכל החדרים, כלום...מבועס הוא יורד ללובי במעלית, תמה, איפה הבחורה שהובטחה לו? ...
המארחת בקול חביב, מתנצלת – "אהה, היא? מצטערת, היא לא הגיעה היום, אבל תגיד, איך השירות"?

אכן מביישים את הסמל.
לפני שבועיים צילמתי את הסמל שלהם בפארק ילוסטון הנפלא בארה"ב (המצולם - צבי ELK).

סופהו1

New member
אבל..הם קצת מבלבלים שם בדואר.

מישהו החליט שהסמל יהיה אילה שלוחה... קרא לה צבי.
אבל סמל הדואר וגם ה ELK - אַיָּל (קנדי?)

מה שלא משנה את העובדה שהדואר מבייש את בעל החיים.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לי זה ממש לא מזכיר

&nbsp
הפקידות בסניף הדואר אצלנו לא דומות בשיט לחתיכות מהבדיחה שלך.

יוסי ר1

Active member
אסור לתקן בדיחות, אבל אני חייב שני תיקונים:

האחת - הכל מתרחש על מישור אחד, בשעיטה לאורך מסדרונות.
והחדר האחרון בו אמורה לחכות 'המיועדת' מוציא היישר החוצה. ואז נוא עושה סיבוב סביב הבניין ונכנס שוב וניגש בזעם אל פקידת הקבלה וגו'.
&nbsp
התיקון השני - ההתנצלות שלה הייתה "אה, אנחנו חדשים, פתחנו רק עכשיו. זונות עדיין אין לנו, אבל איך השירות?"

קלייטון.ש

Well-known member
רק בימים האחרונים גיליתי למה למכתבים לוקח 3 שבועות להגיע

זו היתה תעלומה בעיני, מה לוקח להם כל כך הרבה זמן? והנה מסתבר שיש הסבר פשוט: יש להם שירות "דואר 24 משלוח מהיר", והוא עולה עוד כסף. כלומר מסוגלים להביא את הדואר מהר, רק רוצים תשלום נוסף. מי שלא רוצה לשלם, שיחכה.
אני לא מרוצה משירותי הדואר, כי כאמור למכתבים לוקח המון זמן להגיע.
אבל לא משנה לי כי המכתבים שנשלחים אלי בדואר לא חשובים.
לא מזמין חבילות. הסתכלתי באתר של אמזון ולא מצאתי שום דבר שאני צריך או אפילו רק רוצה.

עדנה4

New member
את חיפאית, נכון?

כי אם כך חלק מהבעיה היא שהרסו את הבניין שהדואר היה בו ברחוב וג'ווד.
ואז יש כל מיני מקומות בהם אפשר לקבל דואר.
סתם סקרנות, את לא חייבת לענות, לאן שלחו אותך?

עדנה4

New member
הסיפורים שלה היו פוגעניים נורא. לא היה מגיע לאשה המסכנה,

אני זוכרת אותה.
אני מספיק זקנה
שבת שלום

למעלה