סליחה ומחילה מכולכם. אני מרגיש לא טוב מאתמול בערב ואני רואה

'איכות חיים' זה בעיני שיקול רלונטי, אולי כמו כל היתר

וכשמדובר בשתי מחלות קרדינליות, הביטוי 'רופא ראשי' נעשה קרדינלי. מי מחליט לאיזו תרופה יש עדיפות, לסרטן, למשל, או לסוכרת?

השבוע נצטוויתי לעשות הפסקה באחת התרופות (בהתחלה שבוע ואח''כ עוד שבוע). בנוסף, פחת אצלי הצורך בתרופה נגד כאב וגם זו חדשה טובה.

קל יותר לשכנע אותי לעשות הפסקה מאשר להוסיף תרופה חדשה.

אותי קל מאוד לבלבל, בעיקר כשזה בנוסף לבלבול שגורם חלק מהתרופות עצמן. בתי לומדת ולמעשה גם מפגינה יידע פרמקולוגי הולך וגדל בעוד בתזוגי מתעניינת ומחכימה אותי במיני מזונות, שנאריך ימים כולנו...

מוזר...גם אני הרגשתי חולה מאוד כל היום

הייתי היום בדואר ומישהו פינה לי את כסאו. רק בהמשך הבנתי שזה היה מפאת המראה ה"מסכן" שלי. אח"כ הלכתי לבית המרקחת הצמוד כדי לרכוש משהו לשיפור ההרגשה) וכמעט התעלפתי (עזבתי את הרוקחת אחרי שמסרתי לה את כרטיס האשראי, התיישבתי בצד וביקשתי שתקרא לי כשתסיים את הפעולה). בקיצור, יכול בקלות להזדהות איתך.
דחיית המפגש בהחלט מתבקשת. העיקר הבריאות !

לא קשור לג'ט לג

קשור לחבר שאיתו ועם רעייתו נסענו לטיול.
הוא נהיה חולה כיומיים לפני סוף הטיול והדביק אותנו (כך זה כשנוסעים ביחד ברכב...).
ואתמול גם כנראה לא שתיתי מספיק (השלמתי סידורים דחופים, כולל התנעת הרכב שסוללתו נגמרה). היה חם ולא לקחתי בקבוק שתיה.

מוזר וחצי... המטפל שלי הגיע אתמול בבוקר רק כדי לומר

שהוא מרגיש חלש ולא טוב וחזר הביתה, בת זוגי כבר יומיים במיטה בבית עם התקררות ושמעתי על עוד כמה במעגל היותר רחב. דווקא אני מרגיש קצת יותר טוב, אבל קצת חושש להסתכן כרגע.

חבל, המפגש היה כבר מוכן לביצוע.

יוסי, אני שולח לך כאן את מס' הטל' שלי. כפי שכתבתי לך בעבר (לא קיבלת?), אין לי שום כתובת או מס' טל' או ווטסאפ שלך.

יוסי, אני שולח לך כאן את מס' הטל' שלי. כפי שכתבתי לך

בעבר (לא קיבלת?), אין לי שום כתובת או מס' טל' או ווטסאפ שלך.

Ron W

New member
הצחוק יפה לבריאות ממ תאילנדית

מה כתוב בבלונים?

למעלה