צריך ליהנות מהחיים לפני שנרדמים

צריך ליהנות מהחיים לפני שנרדמים

לא כדאי לחכות ולהשאיר את הטיול בוונציה לרגע שבו תצאו לפנסיה.

diday

Member
כשהייתי צעיר טיילתי וטיילנו בטרמפים

1979, לקח אותנו אנגלי שהתנדב באחד הקיבוצים.
סיפר שעובד שם במסיק זיתים. כשציינו שזו עבודה קשה אמר שנכון, אבל מסתיימת אחרי 6 שעות. טיולים מפרכים בהרבה.

יש בזה משהו

בפעם הראשונה שיצאתי לחו"ל זה היה לפראג והיה סיור מאורגן,
הרגשתי שחזרתי לימי הטירונות. מסע אלונקות היה קטן לעומת מה שעברתי בטיול הזה. מאז אני מקפידה לא לקחת טיולים מאורגנים ואני נוסעת לחו"ל לבדי עם האיש שלי או מקסימום עם עוד זוג, בקצב שלי ובכוחות שלי. טירונות סיימתי לפני עידן ועידנים. מספיק לי.

diday

Member
השנה הייתי בפעם הראשונה בטיול מאורגן

שבוע כרתים, טיסה + מלון עם ארוחת בוקר עבור 150€ לאדם.
היה מעניין מאד, אבל הכל היה מהיר מדי.
בפעם הבאה כשניקח טיול כזה, ננצל רק את המלון והטיסות, אבל נשכור רכב לטיול עצמי

זו גם בעיני הגישה הנכונה. שהם יארגנו כל מה שאפשר וצריך, ואתה

תבחר לעצמך את כל השאר.

כשנסענו שלוש משפחות לכרתים ולכרתים (שני טיולים שונים), סיכמנו מראש שלכל אחד מאיתנו יש אפשרות לקחת לעצמו כמה זמן שרק ירצה לבד או עם משפחתו בלי שיתעוררו תהיות וסקנדלים.

וזה עבד נפלא.

אספרסו2

New member
אותי מרתיעות

הצעות זולות מידי.פשוט איך יכול להיות רווח כלשהוא בטיסה + מלון עם ארוחת בוקר עבור 150€ לאדם?
&nbsp

diday

Member
גם אותי. לחצה עלי, החלטתי לנסות בכל זאת

לחברים סיפרתי שאנחנו עושים Kaffeefahrt הצחיק את כולם, ריחמו עלינו ושאלו כמה שמיכות הבאנו אתנו בטיסה חזרה.

מסתבר שהחברה מתמחה בטיולים מחוץ לעונה. כרתים הוא יעד חדש שלא הייתה בו תיירות חורף עד היום. עכשיו עם תיירות החורף יצליחו להרוס אותו עוד יותר.
המחיר המאד זול כיוון שמחוץ לעונה. תמורת הכפלת התשלום אתה מקבל גם ארוחת ערב. כיוון שרובם מזמינים אותה, שם חלק ניכר מהרווח.
בנוסף אתה יכול להזמין ביום החופשי וביום החצי חופשי טיול נוסף בתשלום גבוה יחסית
וכמובן שני ביקורים, אחרת זה לא היה Kaffeefahrt, האחד בחנות תכשיטים והאחר בחנות מעילים. החברות מסבסדות מעט בתקווה למכור.

המדריך סיפר שזו השנה השנייה שהם מוציאים טיולים לכרתים עם כ60,000 תיירים.

------------------
כפי שכתבתי, בשביל המחיר, אידאלי לצאת אתם, אבל לעשות ברוב הזמן תכנית
עצמאית.

אליען

New member
גם אנחנו לא מזמן לקחנו מאורגן ראשון יעד קצת שונה

היה מאוד נוח במפתיע והספקנו הרבה יותר מאי פעם. שנינו אוהבים לראות הרבה מקומות, ונתור משחקים אותה בתוכנית לאלבניה, היה מהמם.. היה מספיק זמן להיות יחד כמו שהיינו צריכים (זוגיות עם ילדים זה חדווה אינסופית) וגם לחוות את המקום.

סופהו1

New member
זה בכלל לא קשור לגיל ולא לסוג הטיול.

הם התעלפו מהריח והחום.

למעלה