בוקר טוב ליום שלישי פעמיים כי טוב. כאן המקום

בוקר טוב ליום שלישי פעמיים כי טוב. כאן המקום

לספר מה עשינו בשביל עצמנו השבוע ולהמליץ על דברים שאהבתם/ראיתם/חוויתם.

יוסי ר1

Active member
ביום ראשון, כנס עגנון השנתי ב"יד בן צבי" בירושלים.

יום עיון מופלא, על ירושלים ביצירתו של עגנון.
חיים באר, בלהה בן אליהו, ניצה בן דב ועוד בהרצאות מחכימות, ולסיום הופעה מציינת של "חוברהלה".
נהנתי מכל רגע (כמעט, היה כל כך אינטנסיבי, שבאחת ההרצאות נתנמנמתי כמעה. לא אגיד באיזו...)

צליליתה

New member
בוקר אור, יום שלישי פעמיים כי טוב

ראיתי סרט שאהבתי מאוד - הרוכב, של הבמאית הסינית-אמריקאית הצעירה, קלואי ז׳או.

רק אחרכך קראתי שהסרט מתבסס על סיפור אמיתי של דמויות אמיתיות, והן מופיעות בסרט ומשחקות את עצמן. סיפורו של רוכב רודיאו צעיר שנפצע קשה, וחייב לוותר על הרכיבה. וגם רק אחרכך קראתי שהבחור הוא בעצם אינדיאני, והוא בוקר.

לסיפור הזה, כמו לכל סרט אמריקאי טוב יש סוף טוב, שלא ראינו בסרט, אבל התגלה לי במסגרת הקריאה אחרכך: הבחור התחתן עם אהובתו, נולדה להם ילדה (שבגיל כמה שבועות הוא כבר הושיב אותה על סוס) ויש להם עסק לגידול סוסים.

בוקר טוב, יום מצוין לכולם!

פעמיים כי טוב גם לך נושיתי ולכולם כאן

הדבר שאני זוכרת שעשיתי השבוע למען עצמי ובשבילי,
זה לקחת את שלושת הנכדים שלי במונית היישר לקניון העירוני
ולהסתובב איתם תוך כדי שאני נושמת את הריחות הנעימים הבוקעים מחנויות
הסבונים למיניהם.
חיפשתי שרשרת זהב קטנה לעדיליון זהב שיש לי מלפני שלושים שנה ורצו על שרשרת ממש ממש דקה וקצרה, משהו בין 800-1,000 ש"ח ואני כמובן אמרתי 'לא תודה'.
בזמנו כשאני עבדתי בענף התכשיטים, מכרתי שרשרת כזאת במשהו כמו 200 ש"ח.
בכל אופן, פיציתי את עצמי בשתי חולצות יפות, פינקתי את הילדים עם ארוחה במקדונלד'ס, קניתי תבלינים ופיצוחים בחנות 'לגעת באוכל', קניתי לילדים ספרים בסטימצקי וחזרנו שוב במונית הבייתה, עייפים אך מרוצים.
טוב, האמת היא
שהייתי מעדיפה לנפוש כעת באיזה יער קסום באירופה,
אבל אין מה לעשות, זה מה יש, ונאלצת להסתפק בקניון המקומי.

יום שלישי ומונדיאל שמח והטובה ביותר שתנצח

כמו שקורה לפעמים, עשיתי בשביל עצמי אתמול בלילה והרווח היה

עבור שלושתנו - אני, אנה ולונה. בפעם הראשונה מזה כמה חודשים הצטרפתי לשתיהן לטיול הלילי שאנה באה כל ערב לעשות עם לונה. כל כך רציתי סוף סוף להצטרף אליו ואתמול החלטתי לנסות ו... היה נחמד מאוד (עם טעם של עוד).

למעלה